Aşılama sonrası silik çizgi

Arkadaşlar 4 yıldır çocuk istiyoruz. 33 yaşındayım. 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2.5 sene önce 1 kimyasal gebelik geçirdim. Ve 22 kasım salı aşılama yapıldı. Aşılama öncesi klomen kullandım ve ovitrelle çatlatma iğnesi yapıldı. İğne pazar gecesi yapıldı. Salı gündüz de aşılama yapıldı.
Aşılama günü sayılıyorsa bugün 7. Gün,ertesi günden başlanıyorsa bugün 6. Günü,erken gebelik testi yaptım,çok belli belirsiz silik çizgi çıktı. Şimdi bu,çatlatma iğnesinin etkisinin artık nerdeyse geçtiğini mi gösteriyor? Yalancı pozitif oluyor bu sanırım.
Peki mesela 2-3 gün sonra yapsam bu sefer sonuç doğru çıkar mı? İlk aşılamam olduğu için çok heyecanlıyım ve sabretmekte zorlanıyorum 🥺
Bi de bende şu belirtiler oldu; ilk birkaç gün kasık ağrısı,şişkinlik ve gaz. Sonrasında da inanılmaz iştahım açıldı kesinlikle doymuyorum sürekli yiyorum. Bir de sık tuvalete çıkıyorum.
Avokado sanırım iyi geliyormuş 3 gündür de onu yiyorum. İlk aşılamam olduğu için gerçekten çok heyecanlıyım önerileriniz varsa seve seve dinlemek isterim ve sizce bir dahaki testi kaç gün sonra yapayım? ♥️
merhabalar.süreciniz umarım çok güzel sonuçlanır.bende kimyasal gebelik geçirdim ve hamile kalamıyorum.bu adet döneminde tedaviye başlayacağız.bi problem var mıydı sizde.bende pco teşhis edildi ultrasonda

X