Aşılama sonrası silik çizgi

turuncuhayaller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
182
70
35
Arkadaşlar 4 yıldır çocuk istiyoruz. 33 yaşındayım. 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2.5 sene önce 1 kimyasal gebelik geçirdim. Ve 22 kasım salı aşılama yapıldı. Aşılama öncesi klomen kullandım ve ovitrelle çatlatma iğnesi yapıldı. İğne pazar gecesi yapıldı. Salı gündüz de aşılama yapıldı.
Aşılama günü sayılıyorsa bugün 7. Gün,ertesi günden başlanıyorsa bugün 6. Günü,erken gebelik testi yaptım,çok belli belirsiz silik çizgi çıktı. Şimdi bu,çatlatma iğnesinin etkisinin artık nerdeyse geçtiğini mi gösteriyor? Yalancı pozitif oluyor bu sanırım.
Peki mesela 2-3 gün sonra yapsam bu sefer sonuç doğru çıkar mı? İlk aşılamam olduğu için çok heyecanlıyım ve sabretmekte zorlanıyorum
Bi de bende şu belirtiler oldu; ilk birkaç gün kasık ağrısı,şişkinlik ve gaz. Sonrasında da inanılmaz iştahım açıldı kesinlikle doymuyorum sürekli yiyorum. Bir de sık tuvalete çıkıyorum.
Avokado sanırım iyi geliyormuş 3 gündür de onu yiyorum. İlk aşılamam olduğu için gerçekten çok heyecanlıyım önerileriniz varsa seve seve dinlemek isterim ve sizce bir dahaki testi kaç gün sonra yapayım?

Merhaba benim bugun 12.gunum 10. Gunde yaptim negatifti 2 gun sonra kan testi yaptiricam ufakta olsa bi umudum var.insallah tutmustur sizinkide
O ilk başlardaki yalancı pozitiflik önce sıfırlıyo negatif oluyo sonra tutmuşsa yeniden yükselmeye başlıyor,sizinki de öyle olur inşallah tutmuştur ve yükselmeye başlar

Bugün çatlatma iğnesinin 10. Günü aşılamanın 8. Günü,yeniden test yaptım yine silik çizgi çıktı,2 gün öncekiyle neredeyse aynı renk. Çatlatma iğnesinin etkisi hala devam ediyor mu ki

Bugün çatlatma iğnesinin 10. Günü aşılamanın 8. Günü,yeniden test yaptım yine silik çizgi çıktı,2 gün öncekiyle neredeyse aynı renk. Çatlatma iğnesinin etkisi hala devam ediyor mu ki
Bende senle aynı durumdayım normalde test yapmam da yapayım dedim keşke yapmasaydım işte yapacak bir şey yok

Bende senle aynı durumdayım normalde test yapmam da yapayım dedim keşke yapmasaydım işte yapacak bir şey yok
Sizin çift çizgi mi negatif mi çıktı?
Ben de az önce doktorumla konuştum,gebelik de olabilir iğnenin etkisi de olabilir net birşey diyemem 3 gün daha bekle sonra kan testi ver dedi bana da beklemek çok zor ya

Sizin çift çizgi mi negatif mi çıktı?
Ben de az önce doktorumla konuştum,gebelik de olabilir iğnenin etkisi de olabilir net birşey diyemem 3 gün daha bekle sonra kan testi ver dedi bana da beklemek çok zor ya
Pozitif ama silik baya 21 inde 2 buçukta yapıldı aşılama erken biliyorum da dayanamadım banada kan ver dedi idrarda belli olmaz hemen dedi

Pozitif ama silik baya 21 inde 2 buçukta yapıldı aşılama erken biliyorum da dayanamadım banada kan ver dedi idrarda belli olmaz hemen dedi
Aynı zamanda yapılmış iğnemiz,benimki de pazarı pazartesiye bağlayan gece 1 buçukta yapıldı. Ben dayanamıyorum 3 gündür test yapıyorum,3 4 gün daha hergün test yapacağım koyulaşıp koyulaşmayacağına bakacağım,pazartesi de kan testi veririm büyük ihtimalle,ikimiz hakkında da en hayırlısı olsun inşallah

Hakkımızda hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız 4 güne hastalığım gelecek zaten artık öyle belli olur. Cumartesiyi pazara bağlayan gece oldum çatlatma iğnesini

Hakkımızda hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız 4 güne hastalığım gelecek zaten artık öyle belli olur. Cumartesiyi pazara bağlayan gece oldum çatlatma iğnesini
Cumartesiyi pazara bağlayan gece ayın 20'si oluyor sen 21'i yazınca ben sonraki gün diye düşündüm. Tamam o zaman 4 güne belli olur seninki,ben de pazartesi test vereceğim bakalım. Amin inşallah hayırlısı olur,sonucu yaz olur mu merak ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…