Aşılama ovitrella 10.gun gebelik testi

Bakınca haber ver mutlaka. Onlara kolay geliyor düşünme demek elimizde değilki eşim sağolsun çok destekçi ama o bile bugün kasıklarım ağrıyor dediğim zaman araştırma düşünme oram öyle buram böyle diye boşver dedi, dedim kafada boşver desen ne sonuçta ağrı çekiyorsun o ağrıyı hissetmek zaten otomatik olarak aklını götürüyor oraya

Evet benimde çok takıntılı olduğum için oda kadınlar kulübünde arastiriyo bunlara inanma diyor Dr videolqri aciyo YouTube dan adet olana kadar Umut var evdeki slogan

Tertemiz negatif

Eklentiler

• IMG20240819100512.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 40
Allah Allah niye boyle oldu acaba ilk idrarla yapmistin demi cnm testmi bozuk acaba yokmu baska terarlamadinmi yada birde erken gebelik testiyle dene istersen
İlk idrar değil malesef ama olsa çıkardı ne biliyim kendime zarar vermek istiyorum şu an hıçkırıklar içinde kaldım çok yoruldum Allah'ım kimseyi sinamasin böyle

İlk idrar değil malesef ama olsa çıkardı ne biliyim kendime zarar vermek istiyorum şu an hıçkırıklar içinde kaldım çok yoruldum Allah'ım kimseyi sinamasin böyle
deme oyle cnm Allahin gucune gideer bak bnde 6 yildir ugrasiyom bu son asilamam vardir Rabbim bildigi onunda vardir zamani kan ne zmn vercen doktorun ne zmn vermeni soylemisti

deme oyle cnm Allahin gucune gideer bak bnde 6 yildir ugrasiyom bu son asilamam vardir Rabbim bildigi onunda vardir zamani kan ne zmn vercen doktorun ne zmn vermeni soylemisti
22 si demişti Dr ama olan herkesin çıkmış 12. Günde canım sanmıyorum sizin vardr inşallah

Tertemiz negatif
Yaa aradaki az silik çıkan test tam ölçememiş demekki ilacın etkisiyle devam etmiş. Hayırlısı buymuş demekki kuzum napalım önümüzdeki aylarda nasip olur inşallah Bende daha yapamadım testlerim gelmedi henüz ama adet olucam belli yani. Tüp bebek için hastaneden fiyat aldım az önce yarında doktorla ön görüşme yapıcam adet olup bikaç güne tedaviye başlarım artık

Bende tüp bebeğe gecicem nerde yasiyorsun canım hangi Dr bilgi verebilirmisin

Bende tüp bebeğe gecicem nerde yasiyorsun canım hangi Dr bilgi verebilirmisin

istanbul canım bahçelievler memorial arzu yurçi ye gidicem. Şişli memorial ve bahçeci fulya arasında kalmıştım sonra bahçelievler memorialr karar verdim sen?

istanbul canım bahçelievler memorial arzu yurçi ye gidicem. Şişli memorial ve bahçeci fulya arasında kalmıştım sonra bahçelievler memorialr karar verdim sen?
Bende orayla gprisiyim Bahçelievler'de oturuyorum bende bahçeci tüp bebeğe baktım ama şikayet varda çok şey okudum ne biliyim bende orayla gprisiyim fiyatları nasıl acaba

Bende orayla gprisiyim Bahçelievler'de oturuyorum bende bahçeci tüp bebeğe baktım ama şikayet varda çok şey okudum ne biliyim bende orayla gprisiyim fiyatları nasıl acaba
bu doktorun forumda yorumları genel olarak olumlu daha önce kayseri memorial tüp bebekte çalışmış özellikle o zamanlarda yorumları çok var memnuniyet olarak, bende olumlu olacağına inanıyorum. Paket fiyatı 72 küsür, dondurma ve pgt tarzı genetik testler dahil değil. Dondurma ücreti içinde yumurta sayısına göre 9.500-18.500 arası dedi. Yumurta toplama günü tüm ödemenin yapılmış olması lazımmış. Burada bahçeciden avantajı yumurta dondurunca rahim dinlendirme adı altında en az 14 bin gibi bir ücret alınıyormuş

Birde ben doğumuda zaten normalde memorialde yaapacaktım benim gittiğim klinik doktorum sadece orası ile anlaşmalı o yüzden en azından doğum fiyatı da uyguna gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…