Aşılama öncesi, aşılama takibi

Kasık batması baş ağrısı birde âdet olacakmışım gibi sancı şimdilik belirtilerim bunlar 🤲🏻🌸

Benimde aşılama oldum yarın 1 hafta olcak 2 gündür âdet olacakmışım sancım var böyle
Bende aşılama olalı 1 hafta oldu âdet olacakmışım gibi sancım 3 gündür daha önce hiç bu kadar sancı çektiğimi hissetmiyorum😏
Bende nadiren sağ tarafımda batma var ,onun dışında bir belirtim yok. Hayırlısı olsun hepimiz için 🐣♥️

Kızlar merhaba herkese . Bugün doktor kontrolüm vardı. Doktor alttan baktı çatlamak üzere çok güzel dedi. E2ye baktı degerın çok güzel dedi,958 çıktı.
Sonra son kez karından bakınca 1 tane yumurtamın çok büyüdüğünü gördü. Alttan bakınca o kadar büyük görünmüyordu oysa🥺
Aşılama iptal , bu ay kendiliğinden kalabılırsın dedi. İnşallah öyle olur 🥹 olmazsa da diğer ay adetin 3. Günü tekrar gidecegım. Bende durumlar böyle 😥

Bende nadiren sağ tarafımda batma var ,onun dışında bir belirtim yok. Hayırlısı olsun hepimiz için 🐣♥️

Benim çok sancım oluyor 😏
Benim bugün aşılama günüm dahil 7.günüm. Dün daha az olsa da 2 gündür sağ kasığımda ağrı var. Akşam biraz daha fazla oldu. Göğüslerde şişlik ve aşırı hassasiyet var adet olmaktan korkuyorum🥺🥺🥺🥺

Benim bugün aşılama günüm dahil 7.günüm. Dün daha az olsa da 2 gündür sağ kasığımda ağrı var. Akşam biraz daha fazla oldu. Göğüslerde şişlik ve aşırı hassasiyet var adet olmaktan korkuyorum🥺🥺🥺🥺
Benim de belirtim yok sayılır olan da progestan alıyorum diye düşünüyorum. İlkinde çok belirtim olmuştu ama olmamıştı bunda neredeyse yok gibi. Hayırlısı ama umutlanamiyorum 🥲

Merhabalar benimde bugün aşılamanın 12. Günü kanda 49 çıktı bebeği geliyor sanırım :) ben sürekli yattım hiçbişi yapmadım avakado çok tükettim bol meyve yedim kabak çekirdeği havuç falan tükettim

Merhabalar benimde bugün aşılamanın 12. Günü kanda 49 çıktı bebeği geliyor sanırım :) ben sürekli yattım hiçbişi yapmadım avakado çok tükettim bol meyve yedim kabak çekirdeği havuç falan tükettim
Merhaba, inşallah bebek geliyordur çok sevindim sizin adınıza. Bende çatlama ignesi olacağım klomen tedavisi ile başka nelere dikkat ettiniz ne sıklıkla ilişkiye girdiniz paylaşabilir misiniz bizimle de 🙏

Merhaba, inşallah bebek geliyordur çok sevindim sizin adınıza. Bende çatlama ignesi olacağım klomen tedavisi ile başka nelere dikkat ettiniz ne sıklıkla ilişkiye girdiniz paylaşabilir misiniz bizimle de 🙏
İşlemden 3 gün önce olmuştu sadece birde aşılamadan bir gün sonra doktor önerisi ile bunlar ondan sonra daha olmadı biz kendimiz bebiş olursa riske atmak istememiştik

Merhaba, inşallah bebek geliyordur çok sevindim sizin adınıza. Bende çatlama ignesi olacağım klomen tedavisi ile başka nelere dikkat ettiniz ne sıklıkla ilişkiye girdiniz paylaşabilir misiniz bizimle de moralimizi yüksek tuttuk eşim çok destek oldu hiç kalkmadım her şeyi o halletti süreç boyunca markete bile inmedim ben biraz pinpirikliyiz sanırım

Kaset test yaptiniz mi.ne cikti orada. Kandan mi belli oldu.

İşlemden 3 gün önce olmuştu sadece birde aşılamadan bir gün sonra doktor önerisi ile bunlar ondan sonra daha olmadı biz kendimiz bebiş olursa riske atmak istememiştik
Ayy masallahhh😘♥️ rabbim bizede nasip etsin isteyen herkseee, tekrar kan ver canım artışı görmek için, kaçıncı aşılama denemen , birde sorun neydi

Kaset test yaptiniz mi.ne cikti orada. Kandan mi belli oldu.
Kaset testlerde 10. Günden itibaren silik pozitif gördüm fakat ilacın etkisi falan diyip geçiştiriyorduk en son dün akşam erken gebelik yaptım 2. Çizgi baya belli edinceakşamı kan vermeye gittik korka korka rabbim nasip etmiş . İnşallah değerimiz artış gösterir şuan tek isteğimiz bu

Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah gerçekten çok zor süreçler
Sorun yoktu yani doktorlar sebebi bilinemeyen infertilite diyordu 4 senelik evliyim ilk tedavimiz direk aşılama ile deneyelim dedi doktorumuz ilk aşılama . Gonal 900 75 olcak şekilde yaklaşık 10 gün kullanıp overtilite ile çatlatmayı yaptık .Doktorum Progestan da yazdı onu da kullanıyorum şuan

Sorun yoktu yani doktorlar sebebi bilinemeyen infertilite diyordu 4 senelik evliyim ilk tedavimiz direk aşılama ile deneyelim dedi doktorumuz ilk aşılama . Gonal 900 75 olcak şekilde yaklaşık 10 gün kullanıp overtilite ile çatlatmayı yaptık .Doktorum Progestan da yazdı onu da kullanıyorum şuan
Hayirli ugurlu olsun insallah darisi tüm isteyenlerin basina. Benimde bugun 13.gunum testlerim negatif cikti.hayirlisi olsun.

X