Aşılama mevzusu

Merhaba kızlar, 25 eylül de ilk aşılamamı oldum pcosum, aşılama gününüde sayarsak bugün 11.günüm zaman yaklaştıkça beklemek dahada zor bi hale geliyor hep okuyorum busefer bende yazmak istedim sizlerden ne haber

Aranıza bende geldim bugün 3.asilamam yapıldı 15 gün sonra test yapacam inşallah hepimiz için hayırlısı olsun

Merhabalar canım benimde 10 günüm hiç belirtin yada ağrın varmi

Merhabalar canım benimde 10 günüm hiç belirtin yada ağrın varmi
Bugün aşılama gününü saymazsak 12 sayarsak 13.günüm ve kızlar iki üçgündür özellikle geçmeyen kasık ağrılarım var adet öncesi böyle kasık ağrısı hic yasamam normalde , göğüslerim aşırı hassas ağrıyor ve dünden beride sırtım çok kötü ağrıyor ilginç bi ağrı çok sık idrar sıkışması yaşıyorum ve iştahım aşırı açık sebebi ney bilemiyorum tabiki duygularım karmakarışık bitarafım umutlanırken bitarafım hüzünlü geçmiyor zaman testte yapmak istemiyorum

Evde test yaptın mı canım benim de göğüs hasasiyeti ve bel ağrım var bugün birde sarı akıntı sanki adet olcak gibiyim benimde 11 gün

Evde test yaptın mı canım benim de göğüs hasasiyeti ve bel ağrım var bugün birde sarı akıntı sanki adet olcak gibiyim benimde 11 gün
8.gün yapmıştım negatifti tekrarlamadım şuanda yapmayı düşünmüyorum karşılaşacağım sonucu olumlu yada olumsuz görmeye hazır değilim benım ağrılarım cok yabancı sırtımdaki kasığımdaki oyüzden bilemiyorum ya sen yaptın mı test

Yok cnm ben de yapmadım çıkacak sonuçtan çok korkuyorum bende de dünden beri bel ağrısı var bakalım sonucumuz ne olacak inşallah olumlu olur Ankara'da mi tedavi goruyorsunuz

Himm bende ankaraliyim akrabam 6 ay boyunca hamile kalamamisti dün öğrendim hamileymis ve çok sevindim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlere inşallah , ankarada nerede oldunuz aşılama benim doktorum eryamanda özel muayenehanesi var bu 3. Doktorum şuan memnunum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…