Aşılama mevzusu

cocukgetirgelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
4
0
35
Merhaba bu ay aşılama olucqm 3qy yumurta takibiyle normql yolla olmadı aşılamada beni neler bekliyor bilen varmı şu an regl im regl bitince klomene başlıycak doktor

Merhaba bu ay aşılama olucqm 3qy yumurta takibiyle normql yolla olmadı aşılamada beni neler bekliyor bilen varmı şu an regl im regl bitince klomene başlıycak doktor
Merhaba, 6 yil önce bende aşılama ile oğlum oldu. Üçüncü aşılama da tuttu. Bu surec yorucu ve stresli geçebiliyor ya tutmazsa gibi endişeler oluyor. Iki asilamada tutmazsa diye endişem vardi haliyle streste yaptim ve tutmadı ama üçüncü asilamada ümidimi kestim tamam olmuyor tutmayacak dedim cok şükür tuttu. Anlatmak istediğim sitres öfkeden uzak durmaniz. Zaten ilaçlar dengenizi bozuyor bir de kendinizi sıkmayın.
Size onerim mutlaka orijinal ari sütü ve polen alin bunu simdiden kullanmaya başlayın. Folikasit ve d vitamini kullanin. Yumurtlamaya destek oluyor. Birde eşiniz icinde aktardan keçi boynuzu alin.
Sabah aksam 10 tane keci boynuzu birkac parcaya bolup tencereye atin, üzerine 2 bardak su koyup. 10 dakika kaynitin. Ilimaya yakin eşiniz içsin. Sperm sayisi arttırıcı ve güçlendirici etkisi var.
Tedavi surecinde ani hareketlerden, agir kaldirmaktan kaçının. Uzanarak, kendinizi esneterek yapılan işlerden kaçının. Aşılama sonrasi mümkünse evden pek cikmayin, dinlenin zaten bedeninizin buna ihtiyacı oluyor.
Aşılama yapildiktan sonra hemen masadan kalkmayin, hatta mümkünse belinizin altina destekleyici birsey koyun ki kayip olmasin. Aklima gelen bunlar. İnşallah ilk seferinde tutar rabbim yardimciniz olsun.

Ben de bilgi almak istiyorum aşılama niçin yapılıyor beş aydır ben de çocuk için uğraşıyorum ama olmuyor burada görüyorum bazen aşılama alakalı şeyler ayın 8’ine randevu aldım araştırma Hastanesi’ne aşılama nasıl bir şey acaba böyle bir şey talep edilebiliyor mu içeriği nedir Yardımcı olabilir misiniz

Bende bu ay aşılama olacağım salı kontrolüm var bakalım hayırlısı gonla f ye basladim
Cnm bende 3. Aşılamaya bugün başladım diğerlerinin üstünden zaman geçtiği için hatırlamayorum doktorda öğle arasına girdiği için ilacı yazıp çıktı Gonal f e adetin kaçıncı günü başlatılıyordu acaba soramadım kaç gün kullaniliyordu

Rabbim yavrunuzun derdini göstermesin inşallah benim ilk aşılama düşük oldu ikincide tutmadı 3e basladik bugün doktor ilacı yazıp dozu söyledi çıktı bende kullanımı unutmuşum kaçıncı başlıyorduk acaba hatırlıyor musunuz bugün adetimin 4.gunu

Mesajinizi yeni gördüm 3. Veya 4.gun diye hatırlıyorum olmadi eczaneyi arayıp ilacı söyleyin onlar size bilgi verirler.

Tabi ki, asilama yumurtalıgin tembel olmasından veya yumurtlayamamak, yumurtalama olur ama çatlama evresine gelmeden gücünü kaybeder bunlarin hepsi aslinda doğal, saglikli üreme olmamasından kaynakli. Size tavsiyem asilama kolay surec değil hem maddi hem psikolojik olarak yorucu bir süreç. Ondan önce mutlaka rahim film cektirin. Bi film de alt bölgeden yumurtalıklara ilac salımı yapiliyor eger yumurtalık tikaliysa açılabilir, açılmıyorsa zaten doktor gerekli tedaviyi ona göre yapar. Bazen filmden sonra direk hamile kalıniyor bilginiz olsun. Birde eşiniz sperm sayısına baktirabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…