Aşılama mevzusu

27 yaşındayım hiç aşılamam tüp bebeğim yok üni çok fazla istiyor ya ben şehir hastahanesine gidiyorum şuan rahim filmi çekilecek onu bekliyorum rapor çıkınca sadece ilaç ücreti ödemiyormuş galiba bi kaç yerde öyle okudum ama rapor için neler gerekiyor süreç uzun mu sürüyor merak ediyorum açıkçası. Kayseri de yaşıyorum
Şehir hastanesi ne kadar istiyor ki canım süreç evet bazen çok üzüyor ama rahim filmden sonra hamile kalan da çok kaç senedir çocuk istiyorsun bu süreçte polikistigin yoksa bir kaç kez haplarla deneme yapabilirler sana

Şehir hastanesi ne kadar istiyor ki canım süreç evet bazen çok üzüyor ama rahim filmden sonra hamile kalan da çok kaç senedir çocuk istiyorsun bu süreçte polikistigin yoksa bir kaç kez haplarla deneme yapabilirler sana
Pcos var femara ile gebe kaldım ama dış gebelik oldu o yüzden aşılamaya geçilecek. İşte hep kulaktan dolma bilgi var bende nekadar nasıl olacak hiç bilmiyorum

Pcos var femara ile gebe kaldım ama dış gebelik oldu o yüzden aşılamaya geçilecek. İşte hep kulaktan dolma bilgi var bende nekadar nasıl olacak hiç bilmiyorum
Canım benim de bir dusuklugum oldu ağustos ayında kimyasal gebelik deniyor ama ilaç falan kullanmamıştım değerim 10.9 iken bir anda 3 noktalara düştü valla normal yol ile olmuyorsa aşılama ve tüp bebeği deneyin derim çünkü diğer türlü ilaçlarla çok yipraniyoruz

Cok teşekkür ediyorum vaktinizi ayırıp cevap verdiğiniz için bugun folik asit aldırdım yarın baslıcam sorun var mı bende bılmıyorum ama denemeler sonucunda hep hüsranla bitti arajtırma hastanesine randuvu aldım ilgilenmezlerle son care özel olucak belkı sorun yoktır dıye önce arajtırma olsun dedım umarım ciddi sorun yoktur kürtaj olmak zorunda kalmıştım nisan ayın da 5 ay oldu doktor sorun yok cocugun olur dedı ama olmadı acbaa zarar mı gördum diye korkuyordum 3ay önce de iyi huylu kist var demiştiler ona da kafa yoruyorum umarım hersy yolundadır dualarım sizinle en kısa zamanda rabbım sizede nasip eder🙏❤️
Size tavsiyem, 5 ay çok kısa bir süre. Olağan akışta ilerlemek varken bir sorun yoksa hiçbir doktor bir tedavi yöntemine geçmek istemiyor. Sebepsiz infertilite de bile 2 sene sonra destekleyici tedavilere geçiyorlar. 5 ay kısa bir süre doktorlar bir sorun yok dediyse kafanızı rahatlatın. Yaşınız 35 altıysa 1 sene olmazsa eşinizde siz de ayrıntılı muayene olursunuz.

Amin insallah hepimizin 🙏 ben ankaradayim ozel bi merkezde olucam pek guzel seyler duymuyorum cok uzuldum ama asilamamiz insallah tutar hayirlisi ile evlatlarimiza kavusuruz
İnşallah hiç kötü düşünmeyelim kötü haberlerin aksine iyi haberler de çok inşallah bizler de o iyi haberlerin içinde oluruz

İnşallah canlar yaaa ayıp olmazsa arkadaşlar aranızda kabız ishal olan varmi
Gorememisim sorunu canim, ben ovitrelle ignesinden sonra ishal oldum hatta asilama gununde ishaldim😕🙄 ignenin etkileri azaldikca geçiyor sanirim, kabizlik hissettigimde bol bol su içiyorum

X