Aşılama ile ilgili bilgi alışverişinde bulunalım mı canlar?

Özel klinikte yaptırıyorum ilaçları da kendileri verdiler siz nerde yaptırdınız
Ben Memorial Hastanesi'nde yaptırdım. Doktor muayene etti zaten herşey tamamdı bizim kan tahlili rahim filmi ve sperm testini yapmıştık İstanbulda. Doktor ilaçları yazdı raporlu bir şekilde. Gittik eczaneden aldık. Soğuk zincir ilaçlar dolapta muhafaza ettik.

Ben Memorial Hastanesi'nde yaptırdım. Doktor muayene etti zaten herşey tamamdı bizim kan tahlili rahim filmi ve sperm testini yapmıştık İstanbulda. Doktor ilaçları yazdı raporlu bir şekilde. Gittik eczaneden aldık. Soğuk zincir ilaçlar dolapta muhafaza ettik.
Bizde hepsini başka yerde yaptırdık bu sadece aşılama ilaçlari için ödediğimiz para üstelik Haziran'da da bu ilaçları aldık kullandık aşılama ya gerek yok dedi aşılama yapmadı o zaman da 4 bin 400 lira ödedik 2 kutu gonalf iğneleri için.

Aşılama yaptıran arkadaşlar herhangi bir sorununuz varmıydı. Bende şuan adetime bekliyorum normalde bugün ama gelmedi doktorum cyclo-progynova verdi geçen ay onu kullandım salı günü bitti 1 hafta içinde gelirse aşılama için işlemleri başlatalım dedi bende pco var eşimde herhangi bir sorun yok 2 yıl önce arka arkaya iki defa düşük yaşadım ama bir daha hamile kalamadım. 3 senelik evliyiz çok istiyoruz. Salıya kadar bekleyecem bende adetime gelmezse salıdan sonra test yapacam inşallah bebeklerimiz bizimledirler 🙏🏻🤲🏻
Canım ben pcos değilim. 16 aydır olmuyor. İki aşılama oldum tutmadı. O dediğin ilacı hormon testi yaptırmak için devlete gittiğimde doktor doğru düzgün muayene etmeden yumurta tembelliği var deyip vermişti. Kendi özeldeki doktorum da buna çok gülmüştü. Yumurta tembelliği diye bir tanı yok, senin yumurtayla ilgili sıkıntın da yok, bunu kullanmayacaksın demişti canım. Yani umarım doktorum bilinçli şekilde vermiştir o ilacı... Ben klomen tedavisi gördüm.. geçenn ay hsg çekildim şimdi beklemedeyim

Şuan normal hayatınıza geri döndünüz mü yaşam tarzı olarak ben bir kaç kişiyi sordum yataktan kalkmadım hiç dedi sadece wc için kalktım felan dediler

Şuan normal hayatınıza geri döndünüz mü yaşam tarzı olarak ben bir kaç kişiyi sordum yataktan kalkmadım hiç dedi sadece wc için kalktım felan dediler
Canım genel olarak hep evdeyim. Bazen evin içinde geziniyorum bazen oturuyorum. Hiç iş yapmadım. Eğilmemek için ya da yukarı uzanmamak için çaba gösteriyorum. Sağolsun iş yapan yemek yapan var. Yormuyorum kendimi. Bu ay da böyle olsun dedim. Yiyip yiyip oturdum açıkçası. Bide çok afedersiniz kabız olmamak için çaba gösteriyorum.

Çok fazla tutmuş. Ben üç kutu gonalf450 bide ovitrelle iğne aldım. 2100 TL ödedim.
Raporu siz mi talep ettiniz doktor kendisi mi yazdı? Benim raporla alakalı aklımda sorular var ama doğru düzgün bilgi yok.
Acaba aşılama için rapor çıkarınca ileride tüp bebek düşünülürse rapor hakkimiz yanmış mi oluyor acaba bilginz var mı?
Ben de bu ay ikinci aşılama düşünüyorum muhtemeln gonalf kullandiracak

Raporu siz mi talep ettiniz doktor kendisi mi yazdı? Benim raporla alakalı aklımda sorular var ama doğru düzgün bilgi yok.
Acaba aşılama için rapor çıkarınca ileride tüp bebek düşünülürse rapor hakkimiz yanmış mi oluyor acaba bilginz var mı?
Ben de bu ay ikinci aşılama düşünüyorum muhtemeln gonalf kullandiracak
Özelde yaptırdık doktor kendisi raporu yazdı. Tüp bebek için engel olur mu bilgim yok açıkçası. Biz devlette yaptırmak istedik fakat yılımız dolmadığı için özele yöneldik.

Özelde yaptırdık doktor kendisi raporu yazdı. Tüp bebek için engel olur mu bilgim yok açıkçası. Biz devlette yaptırmak istedik fakat yılımız dolmadığı için özele yöneldik.
Teşekkür ederim cevap için. Ben ilkini ozelde yaptırmıştım. İkinci için üni hast. düşünüyorum bakalım daha başlamadık. Sizin durumunuz ne oldu?

İnşallah canım ama vücudumda hiçbir değişiklik yok. Korkuyorum tutmadı diye. Üzülüyorum. Ama Allah'tan ümit kesilmez 🤲🏻🌷
Belirtiler için henüz erken ama ☺️ tutmuşsa bile yeni yeni yerleşiyordur. Yerinde olsam moralimi yüksek tutar başka şeyler ile vakit geçiririm. Zor biliyorum ama sonucu değiştiremeyiz ve erken test yapma 😊

Belirtiler için henüz erken ama ☺️ tutmuşsa bile yeni yeni yerleşiyordur. Yerinde olsam moralimi yüksek tutar başka şeyler ile vakit geçiririm. Zor biliyorum ama sonucu değiştiremeyiz ve erken test yapma 😊
Yok zaten evim kalabalık sohbet muhabbet çok. Hiç iş yapmıyorum moralim de yüksek çok şükür. Hiçbir sıkıntı yok rabbim güzel haberler almayı da nasip etsin inşallah 🤲🏻

Bana sadece aşılama için 10.000 fiyat verdiler.
Deprem bölgesi olduğu için sanırım yüksek fiyat bizde
Merhaba
Bende muayene dahil 12.000 TLye oldum aşılamayı fakat doktorum ay içerisinde 2 kez aşılama yaptı bir gün ara ile farklı bir yöntemi var daha önce hiç kimsede duymadım 2 kez yapıldığını🫠 o yüzden pahalı olduğunu 🤔

Merhaba,
Bende 1 yıllık evliyim. Çocuk istiyoruz. 2 cm'lik çikolata kistim var. 2 aydır klomen tedavisi görüyorum. Rabbim kısmet ederse bu ay aşılama deneyecez. Umarım hepimiz güzel haberler alırız.

X