Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazarmısınız

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yinede çok hareketsiz kalma ne olur olmaz evin içinde yürüyüşler yap ben yemekti ev işiydi ufaktan yapmak zorunda ama hiç ağır iş yapmadım. Kendimi dinliyorum acaba ufak bi belirti diyorum yok ya bi sol kasiğım da bacağıma vuran hafif bi ağrı o da normal birşey sanırım gebelik belirtim hiç yok gün geçtikçe heyacan artti ve umutsuzluğumda
Bu ilk ya benim kadar ailem ve esimin aileside heyecan içinde elimi hic birseye sürdürmüyolar tüp bebekte hic kipirdamadan yatiliyo ya diom o tüp bebek bu aşılama olsun sen yat olmazsa zaten yapacan bu kadar işe hevesli olma diolar :KK70: benimde arayipta bulamadigim şey keyfini cıkariom uzak olsaydik mecbur ben ilgilenirdim sanirim 2 aileyede yakin oturmanin avantajlarini kullaniyorum :))

Yinede çok hareketsiz kalma ne olur olmaz evin içinde yürüyüşler yap ben yemekti ev işiydi ufaktan yapmak zorunda ama hiç ağır iş yapmadım. Kendimi dinliyorum acaba ufak bi belirti diyorum yok ya bi sol kasiğım da bacağıma vuran hafif bi ağrı o da normal birşey sanırım gebelik belirtim hiç yok gün geçtikçe heyacan artti ve umutsuzluğumda
Cnm ümitsiz olma benimde belirtilerim kayboldu sadece gögüslerim patlicak nerdeyse acayip şistiler onun disindaki belirtilerim simdilik kayboldu ama 15.günden sonra belirtiler kendini göstermeye basliyomus Allahtan ümit kesilmez sen yinede umutsuz olma bak benim arkadasimin annesi anlatti kendi yasadiklarini ilk 4 yil cocuklari olmamis maddi durumlari fena iyi :)) yurt dısinda bile gitmedikleri doktor kalmamis hepsi kadina sen cocuk sahibi olamazsin demisler 1er sene arayla 2 tane erkek evlat edinmisler yuvadan 2.sahiplendikleri yıl içinde hamile kalmis ilki kizi olmus sonra oglu simdi 4 cocugu ver 2si yuvadan 2si kendinin Allah varsa umutta vardir sen icini ferah tut olmicak denilenler evlat sahibi oluyo elbet bizimde xamanimiz gelir Allahin izniyle

Yaa maşallah rabbim iyi niyetlerine karşılık kendilerine evlat vermiş günler geçmiyor bi türlü belirsizlik çok kötü gerçekten çok çok dua ediyoruz eşimle kendime söz verdim üzülüp ağlamayacam bu ayda olmadi diye herşey allahtan ve ben ne kadar kendimi yıpratırsam yıpratayım kader kısmet herşey

Bu ilk ya benim kadar ailem ve esimin aileside heyecan içinde elimi hic birseye sürdürmüyolar tüp bebekte hic kipirdamadan yatiliyo ya diom o tüp bebek bu aşılama olsun sen yat olmazsa zaten yapacan bu kadar işe hevesli olma diolar :KK70: benimde arayipta bulamadigim şey keyfini cıkariom uzak olsaydik mecbur ben ilgilenirdim sanirim 2 aileyede yakin oturmanin avantajlarini kullaniyorum :))
Benim asila ma yaptirdigimdan kimsenin haberi yok canım söylemeyi de düşünmedik hiç çünkü daha 14 aylık evliyim ve bir düşük yaptım belki niye acele ettin tepkisi almak istemedik. Ben her ikisinede uzağım dezavantajlari var evet ama ben çok memnunum yinede uzak olmak huzur veriyi

Be
Kizlar merhaba öncelikle benim aşılamam oldu ve beklemedeyim 5. Günüm bugün ve her belirtiyi hamilelik belirtisi zannediyorum takdir edersiniz ki beklemek çok zor tecrübelerinizi ve yaşadıgınız belirtileri bizimle paylasırsanız çok sevinirim:KK73:
Benim de bugun 5. Gunum. Belimde cok hafif batmalarin disinda hic belirtim yok bazen umutsuzluga dusuyorum. Allah buyuktur insallah tutar

Be

Benim de bugun 5. Gunum. Belimde cok hafif batmalarin disinda hic belirtim yok bazen umutsuzluga dusuyorum. Allah buyuktur insallah tutar
Inşallah canım ilk zamanlar gaz ve ağrı oluyor evet ben de olmuştu. Bende aynı umutsuzum ama inanmak çok önem li ne kadar süredir istiyorsunuz

Be

Benim 9.günum oldu valla zor tutuyom kendimi bi tarafim dio git test al sonra diom dur hele bekle biraz bu ne acele :KK70:naapcam hic bilmiyom gögusler disinda belirtimde yok ama tutmamis olmasinida konduramiyom ay valla kafayi yicem galiba :KK71:

Yaa maşallah rabbim iyi niyetlerine karşılık kendilerine evlat vermiş günler geçmiyor bi türlü belirsizlik çok kötü gerçekten çok çok dua ediyoruz eşimle kendime söz verdim üzülüp ağlamayacam bu ayda olmadi diye herşey allahtan ve ben ne kadar kendimi yıpratırsam yıpratayım kader kısmet herşey
Çok dogru yaparsin cnm sonucta dogacak couklarimizinda kaderi önceden yazilmis yicek ekmekleri ne zamansa o zaman gelecekler üzülüp yakinmanin hic bir çaresi yok ettafimdaki herkes tedaviyle cocuk sahibi oldu bazilari hala tedavi görüyo ne yazikki eskiler gibi ilk geceden olusan gebelikler yok denilecek kadar az hakkimizda hayirlisi olsun insallah

Benim 9.günum oldu valla zor tutuyom kendimi bi tarafim dio git test al sonra diom dur hele bekle biraz bu ne acele :KK70:naapcam hic bilmiyom gögusler disinda belirtimde yok ama tutmamis olmasinida konduramiyom ay valla kafayi yicem galiba :KK71:
Senin aşılamanin yapıldığı günü de sayarsak 10. Günün oluyor bence yarın yap testin varsa çatlatma iğnesinin 12. Günü olduğu için etkisi kalmaz hafifte olsa bi çizgi görürsen umut olur sana

Senin aşılamanin yapıldığı günü de sayarsak 10. Günün oluyor bence yarın yap testin varsa çatlatma iğnesinin 12. Günü olduğu için etkisi kalmaz hafifte olsa bi çizgi görürsen umut olur sana
Evet yarin yapsam cikarmiki bazilari 10.gün 11.gün yapmis cikmamis 13 günde cikmis miralimi bozmamak adına test almadim eczane evime 2 adım zor tutoyom kendimi

Yok cnm vazgeçtim en sağliklisi 15.gün hastanede kanla yapmak bi kac makale okudum hic dogru sonuc veren olmamış erken cikanlarin çoguda kimyasal gebelik ondan moralimi bozmamaya karar verdim :)
Inşallah bakalım geçmiyor diyoruz ama bak bi gün daha geçti inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz

X