Aşılama ile hamile kalanlar, aşılama yaptıranlar gelin toplanalım🍀

Evet canim biliyorum kendiliginden catladi demistin ama gelen lekenin çatlatma ignesiyle bir ilgisi oldugunu dusunmuyorum yani leke gelip kesildiyse yerlesme kanamasidir muhtemelen

Ama değişik belirtileri hemen bağlıyoruz gebeliğe çok normal. İnşallah bu belirtilerin güzel haberin belirtisidir bende aşılama tuttuğunda şiddetli bir ağrı çekmiştim.

Ama değişik belirtileri hemen bağlıyoruz gebeliğe çok normal. İnşallah bu belirtilerin güzel haberin belirtisidir bende aşılama tuttuğunda şiddetli bir ağrı çekmiştim.
Ayy sahlikla ilerlesin dünyaya ve saglikla dünyaya getirmek nasip olsun inşallah
Yaa aslinda bende de degisik kramplar oluyor ara ara ama deidgim gibi üstüne dusunmuyorum yoksa sonra hem beklemek zor olacak hem sonucunda hayal kirikligi ihtimali var

Merhaba benim de aşılamamın 7. Günü belirtileriniz neler
Benim aşılamanın 3.gunu hiçbir belirtim yok şu an doğal olarak. Ama belirti aramayın bence. Aşılamamın tuttuğu zaman hiçbir değişik bir belirti hissetmedim. Hatta tutmadı sandım.

Benim aşılamanın 3.gunu hiçbir belirtim yok şu an doğal olarak. Ama belirti aramayın bence. Aşılamamın tuttuğu zaman hiçbir değişik bir belirti hissetmedim. Hatta tutmadı sandım.
Herkes genelde bi belirti yazınca ister istemez düşünüyor insan :) kabızlık sorunu oldu bende idrarda hafif koku oluştu ve göğüslerim ağrıyor

Herkes genelde bi belirti yazınca ister istemez düşünüyor insan :) kabızlık sorunu oldu bende idrarda hafif koku oluştu ve göğüslerim ağrıyor
Göğüs hassasiyeti ve ağrısı büyük bir belirti oluyor ama henüz sizinde 8.gununuz. Bu belirtiler tam olarak hamilelik belirtisi olmayabilir. Ovitrelledeki Hcg hormonu etkisinden de kaynaklaniyor olabilir. 12.gunden sonra daha net belli olur belirtiler Ben hamileligimi 12.gun öğrenmiştm ama hic belirtim yoktu. Öylesine test yapmistm :)

İnşallah tutmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…