Aşılama ile hamile kalan varsa yazabilir mii

Bende 11 günümde idrar testi yaptım tek çizgi gördüm maalesef benimde ikinci aşılamam
Ben asilamanin 10. Gunu silik cizgi gordum umutlandim sonraki gunler test yaptim ama cikmadi 14. Gunu kan verdim negatif cikti bugun asilamanin 15. Gunu adet olmayi bekliyorum

Hayır canım ben de sadece kasık ağırısı var sol yumurtalıkta bir de ara ara bacağıma vuruyor bunun dışında bir belirtim yok test olmaz daha çok erken amin rabbim isteyen herkese sana bana nasip etsin
Test yaptin mi 10. Günün dur bugün senin

Bu gün benim 9 cu günüm canım dün yaptım negatifti bu gün çok bel ağırım var bir de karın ağırısı

E Emel11 hiç bilmiyorum ki benim de negatif sayılmaz şuan da daha çok erken idrar da çıkmaz iğnenin etkisi geçmiş mi die yaptım

MErhaba bende 26 martta ilk aşılamamı oldum benimde negatif hiç kimsede pozitif çıkmıyor 🤷‍♀️ hakkımızda hayırlısı çok zor bi süreç 😥

Önümüzdeki hafta Bursa'ya tüp merkezleri ile görüşmeye gidicem içime sinen yerden Haziran da randevu alcm aşılama gereksiz para ve zaman kaybı gibi geliyor gerçi tüp bebek de olmaz olmicaksa
MErhaba bende 26 martta ilk aşılamamı oldum benimde negatif hiç kimsede pozitif çıkmıyor 🤷‍♀️ hakkımızda hayırlısı çok zor bi süreç 😥

Benim 2. Aşılamamdi 24 Mart'ta oldum negatif geldi malesef dün adet oldum
Merhaba neden bursa acaba bende araştırcam tüp bebek yaptırmak istiyorum zaman kaybediyoruz ama bu hafta 2 aşılama için gün alacağım onu yaptırcam araştırma yaparken çıksın aradan

Normal aşılama mıydı sizinki de yoksa çipli aşılamamı

Merhaba neden bursa acaba bende araştırcam tüp bebek yaptırmak istiyorum zaman kaybediyoruz ama bu hafta 2 aşılama için gün alacağım onu yaptırcam araştırma yaparken çıksın aradan
Canım aklını karistirmak için olmasın ama bence ikinciye para bile harcama bizim yaklasik bı 10 binimiz gitti

Kütahya'da yaşıyorum büyük şehir olarak Eskişehir Bursa var rahatlıkla gidip gelebilecegim olmuşken iyi biyer olsun diyorum karşıma hep eurofertil ile bahçeci çıkıyor

Kütahya'da yaşıyorum büyük şehir olarak Eskişehir Bursa var rahatlıkla gidip gelebilecegim olmuşken iyi biyer olsun diyorum karşıma hep eurofertil ile bahçeci çıkıyor
anladım hayırlısı olsun bende ankarayı düşünüyorum ve araştırıyorum bakalım

X