Aşılama

Katater yardımıyla yapıldığı için kanama olabiliyor bunlar gayet normal. Bana da başka bir ilaç verilmedi sadece progestan ve oksapar adında bir iğne verildi
Merhaba bende 1 ekimde aşılama oldum o günü saymazsak 16 gün oldu, regl olmadım henüz ama 2 kere kaset test yaptım evde negatif hastanede yapıldı idrar negatif kan çıkmadı henüz 🙄 progestan kullandım 15 gün o yüzden mi regl olmadım acaba siz kullanmış mıydınız?

Kızlar merhaba,aşılaması tutanlara bi sorun olacak eşim ve bende hiçbir sorun yok doktor açıklanamayan infertilite teşhisi koydu iki buçuk yıldır evliyim daha önce klomen denendi 2 ekimde aşılama yaptırdım bugün 9.günüm dün hafif bel ve kasık ağrılarım oldu adet öncesinde yaşadığım ağrılara benziyordu.Aşılama yaptırdığım gün göğüs uçlarım ağrımaya başladı ama şu an geçti sadece genel anlamda özellikle göğüslerimin yanlarında dokunduğum zaman oluşan bi ağrı var ben bu ağrıyı her adet dönemi öncesi yaşarım yani bu belirtileri yaşayıp aşılaması tutan var mı acaba biraz umutsuz hissetmeye başladım çünkü😕
Sizinle hemen hemen aynı zamanda aşılama yaptırmışız bende de açıklanmayan infertilite teşhisi var gebe kaldınız mı? Ben hala regl olmadım ama idrar testlerim negatif diyor 😢

X