Aşılama olanlar ve sonuç bekleyenler

Kızlar benimde aşılamanın 14. Günü bugün doktorum bana 12. Günü kan ver dedi cumartesi kan verdim değerim 0.1 çıktı bugün akşam üzeri eşim zorla idrar testi yapmamı istedi yaptım çok silik çıktı test mi bozuk acaba yalancı pozitif olabilirimiEki Görüntüle 3487977
Kaçıncı dk da çıktı canım inşallah bebeğin seninledir

Merhaba ben 30 yasindayim 5 yillik evliyim. Benim de ilk asilamam. Yani yarin sabah olacak insallah 😇 doktorum multivitamin ve antioksidan takviye verdi. Duphaston tableti al yarin hazir olsun dedi. Bakalim hepimizin hakkimizda hayirli olani kolaylikla guzellikle ve bi seferde olsun 🤗
Sonucunuz nedir :)

Negatif malesef. Suan ikinci asilama icin basladik bugun ilk gonal f ignemi yapicam
Öyle mi. Rabbım hayırlı uğurlu pozitif haberle dönmeni nasip etsin. Benimde ilk çatlatma iğnesi oldum etlül 23 de fakat regl oldum negatif ne yazık ki. Yarın doktorum nediyecek bilemiyorum.

Hayırlısı inşallah güzel haberini buradan bekliyoruz 🤲🏻☺️
Merhaba hamileyim çok şükür 5+5 olduk bugün Rabbim isteyen dileyen herkese versin inşallah sadece kasık ağrısı var bide 3.ve 4.haftalarda mide bulantısı baş dönmesi göğüs hassasiyeti vardı ama artık yok normal mi

Öyle mi. Rabbım hayırlı uğurlu pozitif haberle dönmeni nasip etsin. Benimde ilk çatlatma iğnesi oldum etlül 23 de fakat regl oldum negatif ne yazık ki. Yarın doktorum nediyecek bilemiyorum.
Doktorum pespese asilama yapildiginda pozitif ihtimal daha fazla tekrar yapalim dedi o yuzden yaptik insallah senin de bu sefer olur

Kızlar bu arada ben 2. Aşılama deneyeceğim. Denemeden önce hacamat olacağım. Hacamat olup da gebe kalmayan kimse yokmuş araştırmalarıma göre. Özellikle işin ehli birine yaptırmak önemliymiş. Geçen gün arkadaşım tüp bebek aşılama hepsini denedi sonuç alamamış. Hacamat olduğu ay hamile kalmış. Deneyeceğim bende sizlere de söylemek istedim 💕 Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın 🥹🫶🏻
Bende reglimin bittiği gün abdestli şekilde havamat yaptırdım diyetine vs hepsine uydum o ay tekrar regli oldum takip eden ay hamile kaldım.. öneririm

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah isteyen dileyen herkese versin inşallah benimde 4.kez aşılama yaptırdım bu ay bugün 12.gün mide bulantısı var biraz başım dönüyor ayakta çok kaldığım zaman bel ağrısı ve kasık ağrısı var hafif bide göğüs hassasiyeti var umarım psikolojik değildir yarın kan vermeye gideceğim inşallah bebeğim benimledir Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah ❤️ bende progesteron fitil kullanıyorum her akşam 1 tane umarım işe yaramıştır
Ne cikti acaba yaprirdinizmi bende sabah aksam kullaniyorum bu fitilden bende 4 gun test yaptim hic bisey cikmadi bazi yerde arkadaslar yazmis iynenin etkisinden hep iki cizgi diye acaba bana hic etki si olmadimi bende de biraz kasik agrisi var tm

Ne cikti acaba yaprirdinizmi bende sabah aksam kullaniyorum bu fitilden bende 4 gun test yaptim hic bisey cikmadi bazi yerde arkadaslar yazmis iynenin etkisinden hep iki cizgi diye acaba bana hic etki si olmadimi bende de biraz kasik agrisi var tm
Benim başıma gelenler dünden beri hiç iyi değilim evet aşılamam tutmuştu bugün tam bir ay oldu aşılama olalı dünden kanla karışık k. Rengi lekelenme oldu direk acile gittim karından ve alttan bakıldı kese görünmedi kimyasal yada dış gebelik olabilir dedi beta 2490 dan 2010 a düştü acilde ama yoğun Bi kanama yaşamadım daha sonra yatış verip kürtaj yapmak istedi uyutmadan bende kabul etmedim aşılama yaptırdığım hastaneye gittim orada da bakıldı kese görülmedi yine ayrıntılı ultrasona gönderdi orda da kese yoktu ama rahim duvarı güzel kalınlaşmış dedi betaya baktı 2430 a yükselmiş ben anlamadım ne olacak ne bitecek yarın doktor kontrolüm var hayırlısı Allahtan sakın stres yapmayın adetiniz geçtimi

Benim başıma gelenler dünden beri hiç iyi değilim evet aşılamam tutmuştu bugün tam bir ay oldu aşılama olalı dünden kanla karışık k. Rengi lekelenme oldu direk acile gittim karından ve alttan bakıldı kese görünmedi kimyasal yada dış gebelik olabilir dedi beta 2490 dan 2010 a düştü acilde ama yoğun Bi kanama yaşamadım daha sonra yatış verip kürtaj yapmak istedi uyutmadan bende kabul etmedim aşılama yaptırdığım hastaneye gittim orada da bakıldı kese görülmedi yine ayrıntılı ultrasona gönderdi orda da kese yoktu ama rahim duvarı güzel kalınlaşmış dedi betaya baktı 2430 a yükselmiş ben anlamadım ne olacak ne bitecek yarın doktor kontrolüm var hayırlısı Allahtan sakın stres yapmayın adetiniz geçtimi
Çok geçmiş olsun umarım bebeğin seninledir nasılsın şimdi 🙏

Çok geçmiş olsun umarım bebeğin seninledir nasılsın şimdi 🙏
Çok teşekkür ederim dün ameliyat oldum aşılama yaptırdığım hastanede dış gebelikmiş sol tüpüde almışlar zedelenme olmuş mahfoldum 🥺kese gelişmiş sol tüpte kalp atışını falan dinlettiler 😭

X