Aşılama hakkında aşılamayla hamile kalanlar

Mucizee35

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
744
283
Merhaba kızlar öncelikle hepinize iyi pazarlar bu aşılamayı aşılama olduğumuz gün dahil mi sayıyoruz yoksa aşılamadan sonra ki gün mü ? Bir de aşılama olup da hamile kalanlar hamileliğinizi kaçıncı gün öğrenmiştiniz ?

Merhaba bence aşılama günü sayılmıyor çünkü bana doktor 12 gün sonra kan testi ver dedi kağıda da aşılama günü hariç 12 gün sonranın tarihini yazıp verdiler

2 ekimde olmuştum benim sonuç negatif oldu maalesef ikinci aşılamaya kaldı artık

2 ekimde olmuştum benim sonuç negatif oldu maalesef ikinci aşılamaya kaldı artık
Merhaba bende 1 ekimde aşılama oldum o günü saymazsak 16 gün oldu, regl olmadım henüz ama 2 kere kaset test yaptım evde negatif hastanede yapıldı idrar negatif kan çıkmadı henüz progestan kullandım 15 gün o yüzden mi regl olmadım acaba siz kullanmış mıydınız?

Progestan kullandım evet ama ondan ötürü gecikme olmaz vücudumuza hormon alıyoruz yumurta geliştirici çatlatma iğnesi bunlardan kaynaklı gecikme olabiliyor. Tabi bir de stres yapıyoruz bu süreçte o da çok büyük bir etken. Kan kesinlikle daha güvenilir evde yapılan testlerde göre ama ben de daha adet olmadım döngüm 30 günde bir şekilde o yüzden daha iki günüm var benim de

Brnim 24-25 gündü 5 gün geçti üzerinden

Çünkü hastane küçük olduğu için diğer ilçeye gönderiyor kanı tahlil için

Kan sonucum negatif yetinmeyip ile geldim orda da kan tahlili verdim oda negatif çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…