aşık oldum

E

EU1

Ziyaretçi
içim kıpır kıpır.internetten tanıdığım birisine aşık oldum galiba.napcam bilmiyorum.hayaller kurmaya başladım.bu sefer yanılmak istemiyorum ...

internette tanıştıysan fazla hayallere kapılma derim,internette tanışanların çoğu hüsranla bitiyor aşkları,

Bence internet aşklari yalan ve kisa süreli olur istisnalar hariç bilemiyorum ne kadar doğru tabi herkesin keyfine kalmiş ne diyim umarim yanilmazsin ve ileriye dönük ilişki olur

Sakın yapma canım yaa.Hoşlanabilirsin ama sakın kaptırma kendini.

daha 3 gün oldu tanıyalı bir yanlışını görmedim tanıştık ve askere gitti.kendisini cam dede gördüm teldede konuşuyoruz.offf offff

hoşlanmış olabilirsin ama aşık olmak için sencede erken değilmi gökçecim..acele etme hem çokta güvenme sanal aşklara...

dün 5 yillik iliskim bitti cok mutluyum diye topic acmisiniz..

bu ne hiz böyle? bir kisi 3 günde taninmazki yanlisini göresiniz..

aslında bu konularda hiç hızlı değilimdir ama önceki ilişkim beni çok mutsuz ediyordu.şimdiyse mutluyum.kendime şaşıyorum kızlar.seneler sonra yine aşık oldum sanırım

belki tutunacak bi dal olmuştur bu senin için ha gökçecim?
fark etmez aslında. aşık oldum diyorsan olmuşsundur.
ama sadece iki gün olmuş canım ya.. askere gitmesi de tuz biber olmuş tabi.
çok zor görünüyor ya,ilişkinizi sanaldan reele taşımak.

canım bence o hisseetiğin şey aşk değildir ama hoşlanmış olabilirsin...bunları duyunca aşk konusunda kafam karışıyor valla...arkadaşların da dediği gibi acele etme kaptırma kendinia.s.

ben kafama koydum canım inş olur oda benim gibi dürüst olursa canım feda ona ..

X