Aşık Olduğunuz Adam Kardeşinizle Evlense Ne Yaparsınız?

egelim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
101
0
siz bir adama deliler gibi asık olsaydınız ve o adam kardeşinizle veya arkadasınızla evlense ne yapardınız? süprizzzzz

siz bir adama deliler gibi asık olsaydınız ve o adam kardeşinizle veya arkadasınızla evlense ne yapardınız? süprizzzzz

Nasıl yani?:sm_confused:
Ben birine aşık olursam ilkönce kardeşim öğrenir zaten..
Canım kardeşim de benim aşık olduğumu bile bile niye evlensin ki o adamla?:smiley-cool:

Hepsiyle ilişkimi keserdim.Ne onu ne de kardeşimi,arkadaşımı tanırdım.klava:

aman yarabbi orta yerimden catlardim heralde dusunmek bile istemiyorum ya kardesim benim asik oldugumu bilerek beraberse (olma ihtimali bile olamaz:) ikisinide tanimam ama benim asik oldugumdan haberi yokken birlikte olduysa iste orasini dusunmek bile istemiyorum

eger bir kardes,gercekten kardes ise böyle birseyi yapmaz.askindan ölse bile söz konusu etmez.yapan varsa benim icin o,kardes degil,kallestir...........

ohaaa falan oldum yani..senin basindanmi gecti bolye bisey

Allah korusun Korkunc bir sey ya töbe töbee...

buna benzer bir olayı yaprak dökümü dizisinde izliyoruz...iki kardeş birbirine düşman kesildi,aile parçalandı...oooff izlerken bile kasılıyorum...başıma gelirse herhalde yıkılırdım...

Nasıl yani?:sm_confused:
Ben birine aşık olursam ilkönce kardeşim öğrenir zaten..
Canım kardeşim de benim aşık olduğumu bile bile niye evlensin ki o adamla?:smiley-cool:

Lalişime sonuna kadar katılıyorum.
Ve bunu sen yaşadıysan yaşatana o haaaaaa diyorum.
Tabii bunu derken kardeşinin yada arkadaşının nişanlısına aşık olmadığını farz ediyorum.
yani sen tanıdın aşık oldun onlar sonra tanıştıdamı bu oldu.
yoksa onlar tanışıyordu çıkıyordu sen o esnadamı aşık oldun bu da önemli tabii.

Yok daha neler.Benim askimi ilk ogrenen zaten kardesim olur ve bilir.Kardesimde o kadar cig sut emmis bir insan degildir.Boyle birseyin olmasi imkansiz.Yani simdi imkansiz birseyin ustune yorum yapmak sacma olur.

hayır arkadaşlar ben böyle birşey yaşamadım allah korusun aklıma böyle bir soru geldi sadece hepsi bu.... sorumu cevaplayan herkezede teşekkür

Kız kardeşim olmadığı için böyle bir soruyu yanıtlıyamıyorum...
Kız arkadaşıma gelince oda benim sevdiğim adama bile bile aşık olmuşsa resti çeker..Ne haliniz varsa görün diyip..İkisindende elimi ayağımı ce:mymeka::1ninca:kerim

buna benzer bırsey benım basıma geldı kardesım degıl ama kardesım gıbı sevdıgım bırısı tarafından yasadım
acı verıyor ınsana hem de cıft taraflı hem ıhanet hem de dost kaybı cok acı oluyor ama eskılerın de dedıgı gıbı bu da gecıyor arkadaslar
zamanın ıyılestırmedıgı bısı yok

benzer durumu bende iyi bir arkadaşımla yaşadım, ben hoşlanıyordum arkadaşımda biliyordu... Gözgöre göre gitti o çocukla arayı buldu önümde eleele dolaştılar...

Kızı birgün kenara çekip çok feci haşladım...

Aylar sonra ayrıldılar, kız geldi ağlaya ağlaya özür diledi benden... Yüzüne bile bakmadım, hala bakmam :)

Bunu yapan değil kardeş arkadaş, ,insan bile olamaz.

kardesım ve sevgılım tatlicadiarzu
ohaaaaaaaaa desem ayıp olurmu tatlicadiarzu
bole bısey ımkansız dıyemem cunku duuymlarım var etrafımdan
ama benım ıcın ımkansız cunku kardesım yok

valla şeytan bu öyle bişey başıma gelseydi bi rahat durur insan iki rahat durur üçüncüde hiçbişey yapamasa gözleri ele verir tehlikeli bi durum başka bi aşk arayışına mı gitsekki öyle bi durumda zor ya çok zor bidurum

kafayı usuturdum kesin ya
ama napalım içime atardım oda benim kardesim derdim
ama dusmanda olurdum heralde
unutacaksın aslında bazı seyleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…