Aşik Misin&bağimli Mi??

mucizem

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
368
2
bakın bakim asım sınız gerçekten bağımlı mı??ben tabiki mükemmel bir aşık çıktım.hadi bakalım.sıra sizde...Link Silinmiştir.
116289982264281.gif

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun. BEN BUYUM KARDEŞİMMM YAAAA:):) DAHA AŞIK OLAMADIK AMA OLSAN BÖLE OLURMUŞUM:KK43::KK43:

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

Evet yaaa. Bazen çok yaşıyorum bu çelişkileri. Hele de bugün. Çünkü kızgın ve kırgınım ona. Bugünkü ruh halime göre arada kalmışım. :sm_confused:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun

Aşık bile değilsin

Seninki ne aşk, ne de bağımlılık! Sen kendini o kadar çok seviyorsun ki başkalarını sevmeye enerjin kalmıyor. Ancak günün birinde hatanı anlayıp yalnızlıktan kurtulmak istersen çok geç kalmış olabilirsin. :1closedeyes: :sm_confused:

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun
mükemmel bi aşıkmışım:1closedeyes:

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

bugun kızgınım biraz normaldir böyle çıkması : )

Aşık bile değilsin

Seninki ne aşk, ne de bağımlılık! Sen kendini o kadar çok seviyorsun ki başkalarını sevmeye enerjin kalmıyor. Ancak günün birinde hatanı anlayıp yalnızlıktan kurtulmak istersen çok geç kalmış olabilirsin. :1closedeyes: :sm_confused:

aynen şekerim bende öleyim.

Ben de mükemmel aşık çıktım hayret. Bana kalırsa mükemmel aşık diil duyarlıyım duyarlı :smiley-cool:

Karşımdaki mükemmel aşık olmadıktan sonra ben ''mükemmel aşık'' çıkmışım ne yazar :çok üzgünüm: :sm_confused:

Mükemmel bir aşıksın

ANLAŞILAN HEPİMİZE BU ÇIKMIŞŞŞŞ BENDE MÜKEMMEL Bİ AŞIĞIMMM

X