Aşik Misin&bağimli Mi??

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

Tam anlamıyla bağımlısın

Seninki aşk değil, kesinlikle bir hastalık. Durumunun ne kadar vahim olduğunu muhtemelen bilmiyorsun ama hayatını karşındaki kişi için yaşıyorsun. Bu da bir süre sonra seni sen olmaktan çıkartabilir, aman dikkat! :uhm: :uhm:
durum vahimmiş benim kendime çeki düzen verem:Roflol: :Roflol: :Roflol:

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

:)))) vayy beeee

kızlar gülmeyin ama aşık bile değilmişim........ vallaha galiba biz eşimle eskidik diye düşünüyorum.. ama eşime saygım sonsuz ona hiç kıyamammmmm... 18 yıllık hayat arkadaşım o benimmmmm....çocuklarımın babasııııı..yerim ben onuuuuuu...

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

cokta gercekci gelmedi dogrusu :p

Mükemmel bir aşıksın

:asigim:

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki? :çok üzgünüm:

Aşık bile değilsin

Seninki ne aşk, ne de bağımlılık! Sen kendini o kadar çok seviyorsun ki başkalarını sevmeye enerjin kalmıyor. Ancak günün birinde hatanı anlayıp yalnızlıktan kurtulmak istersen çok geç kalmış olabilirsin. :1closedeyes: :sm_confused:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bende böyleymişim

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

Mükemmel bir aşıksın

mükemmel bir aşıkmışım evet öyleyim gerçekten hayatımın en güzel günlerini geçiriyorum aşkım benim o recebim seni çok seviyorum

Aşık bile değilsin

Seninki ne aşk, ne de bağımlılık! Sen kendini o kadar çok seviyorsun ki başkalarını sevmeye enerjin kalmıyor. Ancak günün birinde hatanı anlayıp yalnızlıktan kurtulmak istersen çok geç kalmış olabilirsin. :1closedeyes: :sm_confused:
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

evet kendimi çok seviyorum :sm_cool:

Aşık bile değilsin

Seninki ne aşk, ne de bağımlılık! Sen kendini o kadar çok seviyorsun ki başkalarını sevmeye enerjin kalmıyor. Ancak günün birinde hatanı anlayıp yalnızlıktan kurtulmak istersen çok geç kalmış olabilirsin.
bu ne yaaa:))))))))))))))))

X