Aşik Misin&bağimli Mi??

Tam anlamıyla bağımlısın

Seninki aşk değil, kesinlikle bir hastalık. Durumunun ne kadar vahim olduğunu muhtemelen bilmiyorsun ama hayatını karşındaki kişi için yaşıyorsun. Bu da bir süre sonra seni sen olmaktan çıkartabilir, aman dikkat!
bunun farkındayım ama güzel olan birlikte olduğum kişiyede yaptırdım bu testi ve aynı sonuç çıktı :) bağımlı olmaktan mutluyum ben

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

Tam anlamıyla bağımlısın

Seninki aşk değil, kesinlikle bir hastalık. Durumunun ne kadar vahim olduğunu muhtemelen bilmiyorsun ama hayatını karşındaki kişi için yaşıyorsun. Bu da bir süre sonra seni sen olmaktan çıkartabilir, aman dikkat!

he valaha oleyim benim herseyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

2 yıldır birlikte olduğum sevgilime yaptım testi bağımlı çıktı çok üzüldüm.o da dedi seni seviyorum falan iki saat tribe girdim:)))) ya masal mı ne yaa:)))

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.

ben de mükemmel bi aşıkmışım

sevgilime de yaptırdım aynı testi o da aysı çıktı

Arada kalmışsın

Çelişkiler içinde dolanıp duruyorsun. Bir yanın duygularına kapılman gerektiğini söylerken diğer yanın da buna karşı koyuyor. Oysa sevmekten ve sevilmekten korkmak için nasıl bir gerekçen olabilir ki?

ama sevgilim yok ki :KK43:

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket ediyorsun.
Diğer testler

Arada kalmışsın

NE KADAR ÇOK MÜKEMMEL AŞIK VARMIŞ VAY BEAAA.BEN ARADA KALMIŞIM AMA
senağlama :eek:

Mükemmel bir aşıksın

Sevgi konusunda hassas olsan da bağımlılık mı aşk mı denince aşktan yana tavır alıyorsun. Sevgilin ve onun duyguları senin için önemli ama aslında her şeyin merkezinde sen varsın. Bu sadece kendini düşünen bir süperego seviyesinde değil elbette. Kendini sevdiğin ölçüde karşındakini de seveceğini biliyor ve buna göre hareket:sm_cool:

X