Artımed erken gebelik testi

Bende var kasık agrım var ara ara giriyor ve akıntım var gögüs belirtisi yok aslında bende ilk gebeliğimde de gögüs hassasiyetim olmamıştı hiç salı gününü bekliyorum hala
Benim de aksine regl olcağım zaman hiç bir yerim ağrımaz nasıl olduğumu bile anlamam. İlk kızımda da göğüs hassasiyeti ile öğrenmiştim. Ama bu ay bi ara kahverengi akıntı kasık ağrısı ve göğüs hassasiyetim oldu şuan sadece göğüs ağrım var bakalım kısmet yarına kadar beklicem kısmetse :))

Hakkımızda hayırlısı olsun ben tüm gün düşündüm 2 ay oldu kızımı kaybedeli çok mu acele ediyorum istemekle diye tüm gün kendimi suçladım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin

Hakkımızda hayırlısı olsun ben tüm gün düşündüm 2 ay oldu kızımı kaybedeli çok mu acele ediyorum istemekle diye tüm gün kendimi suçladım hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin
Öyle düşünmemelisin. Senin kalbin ne diyorsa onu yap arkadaşım evet zor bi durum rabbim bir daha yaşatmasın ama diyorum ya demekki kalbin olmasından yana ki heycanlanıyorsun :) rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Evet çok istiyorum Allah biliyo ama işte içten içe heveslenmekten dahi suçluyorum kendimi çok farklı bir psikoloji gerçekten

Bence böyle düşünüp meleğini üzme. O seni mutlaka biryerlerden izliyodur ve senin mutlu olmanı istiyordur canım benim.
İnşallah ona layık bir anne olurum ve onunla hayali kurduğum hayatı yaşayabilirim inşallah mutludur bizi gördükçe Rabbim evlatlarınızı sizlere bagışlasın gerçekten Rabbim düşmanıma yaşatmasın daha beterlerinden korusun

Amin canım benim. Benim kız da ülüttü mü salgına mı kapıldı bilmem ama dün akşam ateşlendi burun akıntısı falan var onunla ilgileniodum. Allahtan ateşi yok iuanda sadece burun akıntısı var. İnşallah geçer bi an önce de rahat nefes alır

Salgın evet şuan aman dikkat et çok geçmiş olsun inşallah tez vakitte iyileşir

Canım naptın kan verdin mii

Hayır üzülmeyeceksin çok güzel olacak inşallah bende gebeyimdir beraber hamilelik geçiririz
Kaç gün gecikince yaptın testi benim günüm yarın gecikmesini bekleyeyim değil mi bende
İnşallah beraber geçiririz :)) vallahi canım benim cumartesi günü regl olmam gerekiodu bekledim hani olursam diye işte 1 saat önce yaptım pozitif:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…