Artımed erken gebelik testi

Canım testin markası artımed mi ? Benimki de böleydi ama daha silikti. Teste göre pozitif duruyor ama sen yine de kan ver 5 gün gecikmişsin . Ya da bir tane erken gebelik testi al hemen yap bakalım bize de at
Evet artımed dün sabah yapmıştım birda dünden daha koyu olmuş pembe rengi idrarı koyunca saniyesinde çıktı eğer sizinde idrarı koyar koymaz 5 sn yide çıktıysa doğrudur evet gecikmemin 5. Ci günü ya pazartesi son adet günüm artık o zaman bi idrar yapıp kan vermeyi düşünüyorum

Evet artımed dün sabah yapmıştım birda dünden daha koyu olmuş pembe rengi idrarı koyunca saniyesinde çıktı eğer sizinde idrarı koyar koymaz 5 sn yide çıktıysa doğrudur evet gecikmemin 5. Ci günü ya pazartesi son adet günüm artık o zaman bi idrar yapıp kan vermeyi düşünüyorum
İnşallah gebesindir ozaman :)) çünkü ben artımedle çok yanıldım. Belirtilerin var mı

Kız ne bekliyosun yap bi erken gebelik testi pozitif görürsen git kan ver acilde veya doktoruna :))
Adet gecikmemin 2. Ci günü yapmıştım erken gebelik ama bişey çıkmamıştğ ya da çıktı ben göremedim çok silikti 12. Ci günü yaptım silikti bu şekilde ve bugün yaptım 13. Cü günü o kadar yanıldım ki beklesem daha iyi olur gibime geliyor

Adet gecikmemin 2. Ci günü yapmıştım erken gebelik ama bişey çıkmamıştğ ya da çıktı ben göremedim çok silikti 12. Ci günü yaptım silikti bu şekilde ve bugün yaptım 13. Cü günü o kadar yanıldım ki beklesem daha iyi olur gibime geliyor
Anlıyorum korkuyorsun sanırım bir kaç kere umutlanıp sonuçlanmamış ama kan verirsen çıkar inşallah ilk gebeliğin mi?

Bence için içini yiyeceğine yap zaten 5 gün gecikmişsin varsa çıkar yoksa da adetini bekle :))

Eklentiler

• IMG_6552.jpeg
    IMG_6552.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 12
X