Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

ayyy ne kadar güzelll ya bende veririm inşallah:) ben evlendikten sonra 2 3 kilo aldım ki dikkat etmeme rağmen yani elde olmuyor ama artık kararlıyım bende kilo bildirimi yaparım şuan dahada motive oldum teşekkürlerr:)
rica ederim canım inşallah atıcaz bu fazlalıkları üstümüzden :KK34:
Kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.öncelikle herkese merhabalar , bol kilo vermeli günler dilerim...
boyum 1.64
yaşım 32
kilom 60.8
ilk hedef :59
sonraki hedef : 58,57,56,55,54(evlilik kilom ki onu bile fazla buluyordum),53 ve 52.
2010 yılının mart ayıydı sanırım tartıda 79 u gördüğümde ine çıka buralara geldim.bu aralar (devam etmeme rağmen) tartı beni pek sallamıyor. artık 59 olmak istiyorum.yine de bırakmayacağım, bu sayfanın bana uğur getireceğine inanıyorum :KK9:
ben inanıyorum ve sonuna kadar destekliyorum seni hadi bakalım:nazar:
Yeni katılanlar hoşgeldiniz öncelikle :21:Bugün bende tam olarak başladım diyetime.Geç kaltığım için öğle yemeği saatinde kahvaltı yaptım bu yuzden ogle yemeği yemicem.Kalktığımda limonlu suyumu içtim.:nazar:sonra domates salatalık peynir yumurta salam felan baya iyi kahvaltı yaptım.(normalde öldürseniz okadar yemem:KK1:) spor olarak birazdan yürüyüşe çıkacağım ve evde yapabiliceğim bir kaç egzersiz buldum.akşamada onları yaparım artık.Siz neler yaptınız :KK14:
kahvaltıyı aynı benm gibi yapmıssın bende geç kalktım direk kahvaltı öğle yemeği yine güme gitti:KK1: aksamda spor salonuna gittim bende.hayırlı olsun canm benm:nazar:

kızçeler ben diyorum ki her p.tesi kilo bildirimimizi yapalım burda saati farketmez.nedersiniz?ve şu şekilde yapalım;
başlangıç kilo:
güncel kilo:
hedef:
boy:
öpüyorummm :KK54:

Offf yarın istemem bayramin 3.günüde nişanım var kızlar uyuyamyrm heycandan:KK43: bana dua ediiin :KK43:

Canım nişanın olmuştur, inşallah mükemmel geçmiştir, mutluluklar dilerim:)
Ben de aranıza katılmak istiyorum;

Boy:167 cm
Kilo:67
Hedef:59

Sizlerin kilo durumları nasıl, kaç günde kaç kilo verdiniz:)

Canım nişanın olmuştur, inşallah mükemmel geçmiştir, mutluluklar dilerim:)
Ben de aranıza katılmak istiyorum;

Boy:167 cm
Kilo:67
Hedef:59

Sizlerin kilo durumları nasıl, kaç günde kaç kilo verdiniz:)
canım çok şükür herşey süper geçti nişanlandım :KK1:yaşımız aynı.benm boyum 1.70 fakat kilom senden fazla :) 74 kiloyum buara ne spor yapabildim nede yememe içmeme dikkat edebildim ama hiç kilo almamışım çok şükür :)

evet sevgili diyet günlüğüm başbaşa kalmısız biz seninle kimse yazmaz olmuş :2: ama olsun ben yoluma devam edicm suan reglm.p.tesi spora tekrardan baslıyorum nişanı da atlattım çok şükür :KK16:

evet sevgili diyet günlüğüm başbaşa kalmısız biz seninle kimse yazmaz olmuş :2: ama olsun ben yoluma devam edicm suan reglm.p.tesi spora tekrardan baslıyorum nişanı da atlattım çok şükür :KK16:

Merhabalar:KK3: nişanın hayırlı olsun canım ben seninle yola devam etmek isterim boyum;1.65 kilom bir kaç hafta öncesinde 75 di bugün tartıldim 78 çıktım şok şok oldum ve çok morelim bozuldu bugün itibarı ile diyete başladım inşallah hızlı bi şekilde kurtuluruz bu kilolardan

Merhabalar:KK3: nişanın hayırlı olsun canım ben seninle yola devam etmek isterim boyum;1.65 kilom bir kaç hafta öncesinde 75 di bugün tartıldim 78 çıktım şok şok oldum ve çok morelim bozuldu bugün itibarı ile diyete başladım inşallah hızlı bi şekilde kurtuluruz bu kilolardan
canım benm teşekkür ederim.biraz geç cevap verdim kusura bakma :KK43: sakın moralini bozma onu hep yüksek tut bize en lazım olan şey o:KK34:tatlım bende temmuzun ortasına doğru tartıldığımda 79.3 kiloydum.düzenli beslenme ve haftada 3 gün sporla suan 74 kiloyum.buara biraz saldım nişandan sonra ama devam ediyorum.gel beraber devam edelim :13:

canım benm teşekkür ederim.biraz geç cevap verdim kusura bakma :KK43: sakın moralini bozma onu hep yüksek tut bize en lazım olan şey o:KK34:tatlım bende temmuzun ortasına doğru tartıldığımda 79.3 kiloydum.düzenli beslenme ve haftada 3 gün sporla suan 74 kiloyum.buara biraz saldım nişandan sonra ama devam ediyorum.gel beraber devam edelim :13:

Ya ben malesef devam edemedim çünkü tatile çıkma durumumuz oldu yarın çıkıyoruz e biliyorum orda diyet olmaz diye burdada yapmadım boşuna ama inşallah 2 eylül pazartesi burda seninle birlikte seve seve diyet yaparim canım

başlangıç kilo:71
güncel kilo:66
hedef:58
boy:1.68
yaş:27 (bunuda ekliyelim ki bizden büyükler moral bozmasın biliyosunuz yaş ne kdr büyükse kilo vermek o kdr zor oluyor.

bende katıldım sizlere kızlar En Büyük KK

Bu gün Fever firmasından 38 beden pantolon aldım kendime Yüksek bel :)
Spor baya işe yarıyor sıkılaştım baya
ama kilom hala aynı....

38 beden pantolonumun bol gelmesi için zayıflamam da gerekiyor hala 67 kiloyum :KK43:

ilginç ama 60 gibi gözükmeye başladım
her gören zayıflamışsın diyor ama bende kilo aynı :)

Neyse bu hafta diyetisyen bulmam lazım :)
aranızda sakarya da olan var mı ? Bana diyetisyen önersin :)

güncel kilo:66
yaş:27 (bunuda ekliyelim ki bizden büyükler moral bozmasın biliyosunuz yaş ne kdr büyükse kilo vermek o kdr zor oluyor
bende katıldım sizlere kızlar En Büyük KK
canım hoşgeldin öncelikle :KK3: boyumuz aynı sayılır benm kilom 73 hedefim 65 yani şimdilik :KK1: tam 60 olsam çok daha iyi tabi :KK34:
ama kilom hala aynı....

38 beden pantolonumun bol gelmesi için zayıflamam da gerekiyor hala 67 kiloyum :KK43:

spor yaptıgın için vucut şekilleniyor canım devam et çok iyi gidiyorsun.

Ben de aranıza katılabilir miyim.Ben de sürekli başlıcam diyorum ama oğlum küçük olunca düzenli yemek yapıp yemek çok zor oluyor birde spor yapamıyorum.Vakit sıkıntım var , biraz da irade meselesi tabi .. :KK43:
Kilo : 75
Hedef :60
Boy : 1.63
İnşallah verebilirim zaten zayıf değildim doğumdan sonra da vermediğim 3 kilo kaldı .Zaten tombiş tombişdim şimdi göbişte şekillendi.Rabbim irade versin inşallah işin ilginç yanı ben şekerli çay bile içmem.Anne sütü verdiğim için su bol içiyyorum ama sporsuz zor porsiyon küçültmem ve çikolata felan yememem lazım.Sizi takip ederek motive olurum inşallah.

Son düzenleme:
canım hoşgeldin öncelikle :KK3: boyumuz aynı sayılır benm kilom 73 hedefim 65 yani şimdilik :KK1: tam 60 olsam çok daha iyi tabi :KK34:

spor yaptıgın için vucut şekilleniyor canım devam et çok iyi gidiyorsun.

pelinnnnnnn canım bende 71le başlamıştım verilebilir bir kilo 73te zorlanmıyor insan yani verirken. o yüzden sana da kocaman başarılar diliyorum.
ben bu sabah 65 çıktım 3 gündür düzenli olarak elma sirkesi içiyorum sabah ve akşam sanırım o hızlandırdı bilmiyorum tabi diete devam ediyorum. pardon sağlıklı beslenmeye :KK1:
bugün 25 ağustos dietime 25 temmuzda başlamıştım. 1 ayda tam 6 kilo verdim sizce normal mi?
birde 2 gündür hiç iştahım yok canım hiçbirşey istemiyor neden olabilir sizce? midem mi küçüldü acaba diyorum yoksa elma sirkesi mi iştahımı kapatıyor :KK53: ben yemek istiyorum oysa ki çünkü bişey yememek değil amacım!! offfffff eskiden olsa sevinirdim şimdi üzülüyorum ya.
hemen kilomu güncelliyorum:

güncel kilo:65

ama kilom hala aynı....

bence dietisyenlere boşuna para verme canım kk da yeterince bilgi var internette de öyle. tabi yinede sen bilirsin :KK1:
ben o kdr çok okudum ve bilgilendim ki kendim dikkat ederek yalnızca 6 kilo verdim...

pelinnnnnnn canım bende 71le başlamıştım verilebilir bir kilo 73te zorlanmıyor insan yani verirken. o yüzden sana da kocaman başarılar diliyorum.
ben bu sabah 65 çıktım 3 gündür düzenli olarak elma sirkesi içiyorum sabah ve akşam sanırım o hızlandırdı bilmiyorum tabi diete devam ediyorum. pardon sağlıklı beslenmeye :KK1:
bugün 25 ağustos dietime 25 temmuzda başlamıştım. 1 ayda tam 6 kilo verdim sizce normal mi?
birde 2 gündür hiç iştahım yok canım hiçbirşey istemiyor neden olabilir sizce? midem mi küçüldü acaba diyorum yoksa elma sirkesi mi iştahımı kapatıyor :KK53: ben yemek istiyorum oysa ki çünkü bişey yememek değil amacım!! offfffff eskiden olsa sevinirdim şimdi üzülüyorum ya.
hemen kilomu güncelliyorum:

güncel kilo:65
canımm çok güzel vermişsin maşallah :nazar: bende 1 ayda 6 kg verdm tatlım korkma yazdıklarında kendimi buldum.ben sirke değilde sabahları ılık suya limon sıkıp içiyorum yağ yakımına yardımcı oluyor.bende aynı senin gibiyim son 1 haftadır yiyemiyorum açlıkta hissetmiyorum ve üzülüyorum inan kahvaltı bile yapmak istemiyorum midemiz küçüldü sanırım bende anlamadım :KK34:
baslangıc kilo:79.3
güncel kilo:72.8
hedef:65
boy:1.70

X