Artık zamanı geldi ! Hadi kızlar benimle beraber zayıflayın!

günlüğüm biraz kötü bi gün geçirsemde bugünü de gayet güzel tamamladım.fakat karnım çok şiş regl den dolayı.ama kilom 70 şiş olmasam daha az çıkıcam demekki :)

evet günlüğüm bugün iyiyim çok şükür ağrım sızım yok :) birazdan kendime ton balıklı salata yapıcam akşam yemeğim bu olcak çok doyurucu ve lezzetli bayılıyorum bu salataya :)

günlüğüm hala şişliğim var ama iyiyim ve aynı kilodaym cok şükür.haftasonu gelsede sporuma başlasam artık :KK43: sınavlarda yaklaşıyor bidaha ki haftaya onunda stresi var üzerimde :KK43:

günlüüüüüüüüüüükkk yuppiiii uzun zamandır ilk defa 6lı rakamları gördüm!!!! bu akşam tartıldığımda 69.8dimmmmm bu da bişey :KK70:

günlüüüüüüüüüüükkk yuppiiii uzun zamandır ilk defa 6lı rakamları gördüm!!!! bu akşam tartıldığımda 69.8dimmmmm bu da bişey :KK70:

tebrikler pelin=) harikasın=) bende bugün sirke su içmeye başladım ve yediklerime dikkat ediyorum.
diyet başlama tarihi : 14.11.2013
başlangıç kilom:76.2
1.hedef kilo : 65 (15ocağa kadar)
2.hedef kilo : 55
umarım başarbilrim=)

tebrikler pelin=) harikasın=) bende bugün sirke su içmeye başladım ve yediklerime dikkat ediyorum.
diyet başlama tarihi : 14.11.2013
başlangıç kilom:76.2
1.hedef kilo : 65 (15ocağa kadar)
2.hedef kilo : 55
umarım başarbilrim=)
teşekkür ederim umarım sende başarırsın :) canım sirkeli suyun zayıflamada hiç bir etkisi olmadığını izledim geçen gün tv de.bende içiyordum ama bıraktım.inşallah başarıcaz sabır aziiimmm :))

günlüğüüm..kilom aynı 69.5 :) spor yapmak istiyorum cok ama belim 2 gündr cok agrıdıgından yapamıyorum :KK43: artık yarın duruma göre gidicem spor salonuna..off yılbasına kadar 65 kilo olmam lazım ya yani 4 kg.nişanlımla iddalaştım yılbasında görüştüğümüzde 65 kilo görceksin beni diye :) inşallah vericem belki daha da zayıf olurum bellimi olur :))

geldim ki:KK3: dün başladım bende yediklerime dikkat ediyorum çalıştığım için sabah kahvaltısını poğaça börek şeklinde yapıyordum baktım ki kıyafetler dar gelmeye başladı :18: başkalarına bakıp iç geçirmek yok :KK20:

geldim ki:KK3: dün başladım bende yediklerime dikkat ediyorum çalıştığım için sabah kahvaltısını poğaça börek şeklinde yapıyordum baktım ki kıyafetler dar gelmeye başladı :18: başkalarına bakıp iç geçirmek yok :KK20:
tekrardan hoşgeldin canım .akşam hafif yiyerek dengelersin diye düşünüyorum.inşallah incecik olcaz merak etme sabret yeter :)

X