Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

Eylul, hatirlayacaksindir beni ne ben seni unuturum ne sen beni..
Vakti zamaninda cok dil doktum/k..
Bu dengesizden hayir yok anlamiyorsun hala!!!
Topicten ayrilali konusmayali neredeyse 1 sene olacak..
Bu adam o zamanlarda boyleydi 1 gun iyi olsan 2 hafta kotu oluyodun..

Adam seni umursamiyo sevmiyor da bana gore kusura bakma gercekten amacim seni uzmek degil..
Ama afedersin adam geziyo tozuyo sende yolunu gozluyosun sonra yalvar yakar af diliyo diyosun..
Dilettirme yaaa... Sana resmen sen beni aldatiyosun gozun hep disarda Allah biliyo napiyodunda yazmadin bilmemne hep bu muameleleri yapiyo...
Arkadaslariyla denize gider senin sozunu onemsemez umrunda olmaz niye cunku eylul bekliyo...
Yapma etme be kizim biz biktik sen bikmadin!!!

Yine affedeksin adim gibi eminim ama hayati kendi kendine zindan ediyosun..
Bu adam birde gemicilik okudu.. Evlenseniz bile birakacak seni anasinin yanina haydiiii 6 ay 1 sene yok beyfendi her limanda bir sevgili...

Sana karsi sorumlu hissetmiyor ki bu adam kendini sifre degistiriyor istedigi gibi takiliyor aramiyor sormuyor sende hala oturmussun dusunuyosun ne yapayim diye...

Biliyorum bu mesajida bosuna yazdim boyle uzun uzun cunku yine affediceksin yine seni assaglamasina izin vericeksin...

Sen icin tek duam Allah seni su cocuktan tez vakitte uzaklastirsin insallah..
Evlilik dusunen adam mezun oldu mu ciddi adim atmak ister bir soz bir nisan olsun ister ben 4-5 sene yurt disina gitcem demez..
Herneyse kal saglicakla..
evet siz beni kolayca silip attınız ben unutmadım ama ..

yorumun için teşekkür ederim öncelikle yoo boşuna yazmadın ben affetmeyi düşünmüyorum konuştuğumuz o zamanlarda hep bi salak ümidi vardı içimde ama oda yok artık onu da yok etti çünkü , o kadar çok kırıldım üzüldüm ki halim kalmadı artık uğraşacak geçicek diyecek.

son olaylardan sonra iyice koptum bir çok insanın mutlu mesut ilişkileri olduğunu gördükçe ilk başta düşünmem gerekenleri düşünmeye başladım artık haketmediğimn farkına vardım eskisi gibi parçalamıyorum artık kendimi bıraktım bende :KK14::KK14: bıktım çünkü hiç bişeyin düzeleceği yok kendimi kanırdım hep oda bunu hep ispatladı sağolsun :KK50::KK50:

hayırlıısı olur inşallah :2::KK14:

bende benzer şeyler yaşadım eylül hiç değerim yoktu iki gün konuşsak bir hafta ayrıydık konuşmazdık oda böyle ağır sözler söylerdi ben bağlanmıştım o an insanın gözü bir şey görmüyor dışardan bakıldığında gerçekten çok anlamsız sabretmek ısrarla devam etsin ayrılmayalım diye uğraşmak saçma ama dediğim gibi insanın gözü bir şey görmüyor bağlanmışsın alışmışsın bu kadar yıl emek verdim bitemez diyorsun ama inan kafada bittikten sonra hayat güzelleşmeye başlıyor çünkü bu şekilde ne sevgili olunur nede ilerde eş bu şekilde hiçbir şey olunmaz bitmesin diye çabalar sadece ayrılığı biraz daha ertelemek oluyor şimdi düzelse başka bir zaman başka bir şekilde yine kötü olacaksınız yine acı çekeceksiniz bu böyle devam edip gidecek üzülürsün hepimiz üzüldük ama atlatılmayacak bir şey değil çok şükür biz çok güçlüyüz üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok bir hafta üzülürsün en fazla sonra alışacaksın o kişide çok pişman olacak bir süre sonra ama senin için hiçbir şey ifade etmeyecek sonra mı sana değer veren seni gerçekten hakeden biri karşına çıkacak mutlaka bırak ya hayat kısa böyle insanlar için kendini harcama pişman oluyor insan bak ben atlattım ve çoook mutluyum hakkında hayırlısı olsun bebeğim
evet canım öyle :KK50::KK50:

sağol senin adına sevindim umarım bende atlatırım :KK14::KK14::KK14:

inşallah canım hayırlısı olsun :KK14::KK14::KK14:
Ayrılmak değil mesele ertesi önemli dikkat etmelisin
Umarım dediğin gibi bitmiştir bu sefer yoksa çok canın yanar
evet önemli olan kararlılığımı devam ettirmek oda olucak inşallah :KK14::KK14::KK14:

yoo :44: bitirdik ya daha konuşmayız ki :KK14: oda hemen ben ekledim diye arkadaşlarını eklemiş ha bir de kızları :KK14::KK14:

Takip etme desemde edeceksin biliyorum..
Bir müddet gider bu ama zamanla unutacaksın..
Onunla ilgili ne varsa iz anı gözünün önünden kaldır at..

Selamlar yine ben :KK17::KK17::2:

eski konum dan sonra http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721058 buluştuk konuştuk yine buluşunca beni ikna etti tabi güzelce konuştu SÖZler verdi özürler diledi , artık okulumda bitti seni hiç üzmeyeceğim herşey çok güzel olucak dedi bende yine inandım çok güzel bir gün geçirdik ve sonra herşey yine aynı oldu :KK30: sanırım bir tek yanyana olunca normal bir çift olabiliyoruz :KK50::KK50:

buluştuktan bir iki gün sonra sürekli mesajlarıma geç cevaplar veriyor diye geç yazmamasını söyledim sırf bu yüzden kızıp mesaj atmadı 1 hafta oldu hala mesaj atmıyor aramıyor sırf bu yüzden :KK30::KK30:

Sonra facesinde bir mesaj gördüm : kızın biri kimsin resimlerimi neden beğeniyosun diye mesaj atmış :KK53: mesajı ben gördükten sonra sildi sonra da mail,facebook,instagram şifrelerini değiştirdi artık neden bilemiyorum :26::26: instagram kullanmıycam demesine rağmen hemen ertesi günü tekrar yükleyip bir sürü kişiyi takip etmeler falan :KK19:

velhasıl 1 haftadır yoktan yere konuşmuyoruz ve ben artık tükendim bıktım yoruldum uğraşacak halim kalmadı o ise gayet halinden memnun gezip tozmalar mutlu mesut fotoğraflar koymalar , bu sefer bende hiç umursamadım hiç bir tepki vermedim hiç bişey demedim o yüzden sanırım bu kadar uzattı nasıl olsa yalvarırım diye emindi çünkü :KK14:

ama konuşmak istemiyorum verdiği hiç bir sözü tutmadı bunca zaman senden uzaktayım diye böyle oluyor diyerek beni kandırıyormuş meğer çünkü okulu bitti geldi yine hiç bişey değişmedi :KK50::KK50:

şimdi ben ne yapmalıyım o arayıp sorana kadar sessizliğimi koruyup o arayınca mesaja atınca cevap vermiyim mi :44::44:

Kizim bu cocuk seni aldatiyor anladinmi????? Smdlik net uzerinden yapior bunu ama emin ol gercek hayatta neler yapiordur hala sen ne yapcam diosun ya. Duzelcek mi saniosun hakikaten. Lutfen saf olma allah icin ya kac kurtar kendini bu serfszden

Takip etme desemde edeceksin biliyorum..
Bir müddet gider bu ama zamanla unutacaksın..
Onunla ilgili ne varsa iz anı gözünün önünden kaldır at..

neler karıştırıcak hemen ardımdan diye bakıyorum...

eveet tabi daha çok yeni ama dün akşam kendime bir söz verdim !

Kizim bu cocuk seni aldatiyor anladinmi????? Smdlik net uzerinden yapior bunu ama emin ol gercek hayatta neler yapiordur hala sen ne yapcam diosun ya. Duzelcek mi saniosun hakikaten. Lutfen saf olma allah icin ya kac kurtar kendini bu serfszden
evet çok iyi geldi yani :KK14: ayrıldık zaten :KK14::KK14::KK14:

onu ne olursa olsun affetmeyeceğim diye :KK15:

onlara niye söz vereyim :26:

bakalım işte hayırlısı ::KK14::KK14::KK14:

Yawrum burda herkes senin derdine ortak oluyor,
sana destek olmaya çalışıyoruz..
Biz senin üzülmeni istemiyoruz..
Ve bu yüzden bizede söz ver dedim...
Neden yalnış anladın kii te allam :26:

Yawrum burda herkes senin derdine ortak oluyor,
sana destek olmaya çalışıyoruz..
Biz senin üzülmeni istemiyoruz..
Ve bu yüzden bizede söz ver dedim...
Neden yalnış anladın kii te allam :26:

yanlış anlamadım kız ne alıngansın bugun :KK4::KK4::KK1:

biliyorum canım çok sağolun desteğinizi inkar edemem zaten En Büyük KK dün gece çok ağladım çok düşündüm bu kadar gurursuz onursuz olmamam gerektiğine karar verdim hiç kimsem yok yapayalnızım ama tek başıma güçlüyüm kimseye de ihtiyacım yok dedim :KK5::KK5::KK14:

Bir arada olmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecek bu adam takıntılı. Bence ayrılın. Çok sağlıksız tepkiler veriyor. Yaşınız genç, karşınıza sizi mutlu edecek birilerinin çıkmayacağını neren biliyorsunuz?

X