Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

öyleymiş canım, baktım geçmişe de :26: hayırlısı olsun güzelim, deger görmeyi hak eden birisin sen, ee madem beyefendi bunu göstermiyor o zaman yol ver gitsin :KK34: şimdi başka kızlara saldırsın bakalım, jetonu düşüp de senin kıymetini anladıgında da sen ona layık oldugu muameleyi gösterirsin :KK34:

hep böyle olur zaten neden zamanında kıymetımızı bilmezler ki acaba :KK50::KK50::KK50:
sağol canım umarım hayırlısı olur :KK14::KK14::KK14:

İnşallah çok sıkıntı çekmeden atlatırsın bu durumu, Allah hayırlısını versin...:KK15:

hep böyle olur zaten neden zamanında kıymetımızı bilmezler ki acaba :KK50::KK50::KK50:
sağol canım umarım hayırlısı olur :KK14::KK14::KK14:

kafaları bu kadar çalışıyordur cicim boşver :KK34: adam daha senden kesin olarak ayrılmadan başka kızlara ışık yakmaya başlamış, kim bilir evlenseniz neler olurdu, şükret haline, onu da Allaha havale et geç :KK14:

kafaları bu kadar çalışıyordur cicim boşver :KK34: adam daha senden kesin olarak ayrılmadan başka kızlara ışık yakmaya başlamış, kim bilir evlenseniz neler olurdu, şükret haline, onu da Allaha havale et geç :KK14:

allaha havale ettim evet :KK50::KK50:

kim bilir canım çok üzülüyorum :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK5:

şuan üzülmen normal daha çok yeni herşey :KK50: ama şöyle düşün be canım, gerçekten evlenmeyi istedigin, ömrünü paylaşmak istedigin adam böyle bir adam mıydı :KK34:

bilmem :KK30::KK30::KK30:

inşallah geçer canım allah büyük ne diyim :105::105::105:

bilmem :KK30::KK30::KK30:

inşallah geçer canım allah büyük ne diyim :105::105::105:

geçer kuzum mutlaka geçecek :KK34: insan anne babasının yokuluguna alışıyor aşk acısı bunun yanında sinek ısırıgı :KK34: asla unutamm ben diye düşünme, kendini oyalayacak bişyler bul, zaman geçsin sonrası hep iyilik güzellik inşallah :KK16:

geçer kuzum mutlaka geçecek :KK34: insan anne babasının yokuluguna alışıyor aşk acısı bunun yanında sinek ısırıgı :KK34: asla unutamm ben diye düşünme, kendini oyalayacak bişyler bul, zaman geçsin sonrası hep iyilik güzellik inşallah :KK16:

orası öyle inşallah canım çok sağol :KK16::KK16::KK16:

bu erkeklerin çoğu odun anacım ne sanıyorlarsa kendilerini
aramazsa aramasın silsin engellesin hiçç takmaa kendini üzmeye değmez öyle biri için
o ne yapıyorsa sende aynısını yap arama sorma onu takmıyormuş gibi davran
bir süre sonrada laf söylemeye başlarlar kesin başka biri var hayatında ne çabuk unuttun gibi laflarrr
alıştılar tabii hep peşlerinden koşuyoruz ya.
hep biz idare ediyoruzz :KK14:

bu erkeklerin çoğu odun anacım ne sanıyorlarsa kendilerini
aramazsa aramasın silsin engellesin hiçç takmaa kendini üzmeye değmez öyle biri için
o ne yapıyorsa sende aynısını yap arama sorma onu takmıyormuş gibi davran
bir süre sonrada laf söylemeye başlarlar kesin başka biri var hayatında ne çabuk unuttun gibi laflarrr
alıştılar tabii hep peşlerinden koşuyoruz ya.
hep biz idare ediyoruzz :KK14:

evet aynen öyle bu sefer devran tersine döndü ama :KK4::KK4::KK4::KK4:

bitti artık :KK14::KK14::KK14:

ayrıl ..:KK14:
bu ne vurdum duymazlık .. :KK19:
haketmeyene yol vereceksin ki , gelen ayakta kalmasın ..
:KK34:

ayrıl ..:KK14:
bu ne vurdum duymazlık .. :KK19:
haketmeyene yol vereceksin ki , gelen ayakta kalmasın ..
:KK34:

sen öyle deyince alakasız olucak ama aklıma şey geldi : senin yaptığın gider benim hoşuma gider :KK30::KK53::KK53::KK53:

ayrıldık canım bi de istemiyorum senii diyo utanmadna :KK19::KK19:

sen öyle deyince alakasız olucak ama aklıma şey geldi : senin yaptığın gider benim hoşuma gider :KK30::KK53::KK53::KK53:

ayrıldık canım bi de istemiyorum senii diyo utanmadna :KK19::KK19:

ben seni istemiyorum ki sen isteyesin dicektin :KK19:
küstahh :KK47:
bosver degerini bilecek biri mutlaka cıkar karsına cnm :KK34:

:44::44: hangi alttan almak 2,5 yılllık ilişkide tek alttan alan ben oldum o ise hep hakaret etti kalbimi kırdı üzdü :KK14::KK14:

ay özür dilerim ya:KK70: eltisinden şikayet eden bir bayan vardı. herşeyi kocama yıktılar eyüp sultana götürmesini istemişler falan diye.. ona yazcağım yorumu sana yazmışım... sekmeler yan yana duruyor pencerede kusurabkma karışmış:):)

Eylul, hatirlayacaksindir beni ne ben seni unuturum ne sen beni..
Vakti zamaninda cok dil doktum/k..
Bu dengesizden hayir yok anlamiyorsun hala!!!
Topicten ayrilali konusmayali neredeyse 1 sene olacak..
Bu adam o zamanlarda boyleydi 1 gun iyi olsan 2 hafta kotu oluyodun..

Adam seni umursamiyo sevmiyor da bana gore kusura bakma gercekten amacim seni uzmek degil..
Ama afedersin adam geziyo tozuyo sende yolunu gozluyosun sonra yalvar yakar af diliyo diyosun..
Dilettirme yaaa... Sana resmen sen beni aldatiyosun gozun hep disarda Allah biliyo napiyodunda yazmadin bilmemne hep bu muameleleri yapiyo...
Arkadaslariyla denize gider senin sozunu onemsemez umrunda olmaz niye cunku eylul bekliyo...
Yapma etme be kizim biz biktik sen bikmadin!!!

Yine affedeksin adim gibi eminim ama hayati kendi kendine zindan ediyosun..
Bu adam birde gemicilik okudu.. Evlenseniz bile birakacak seni anasinin yanina haydiiii 6 ay 1 sene yok beyfendi her limanda bir sevgili...

Sana karsi sorumlu hissetmiyor ki bu adam kendini sifre degistiriyor istedigi gibi takiliyor aramiyor sormuyor sende hala oturmussun dusunuyosun ne yapayim diye...

Biliyorum bu mesajida bosuna yazdim boyle uzun uzun cunku yine affediceksin yine seni assaglamasina izin vericeksin...

Sen icin tek duam Allah seni su cocuktan tez vakitte uzaklastirsin insallah..
Evlilik dusunen adam mezun oldu mu ciddi adim atmak ister bir soz bir nisan olsun ister ben 4-5 sene yurt disina gitcem demez..
Herneyse kal saglicakla..

Son düzenleme:
bende benzer şeyler yaşadım eylül hiç değerim yoktu iki gün konuşsak bir hafta ayrıydık konuşmazdık oda böyle ağır sözler söylerdi ben bağlanmıştım o an insanın gözü bir şey görmüyor dışardan bakıldığında gerçekten çok anlamsız sabretmek ısrarla devam etsin ayrılmayalım diye uğraşmak saçma ama dediğim gibi insanın gözü bir şey görmüyor bağlanmışsın alışmışsın bu kadar yıl emek verdim bitemez diyorsun ama inan kafada bittikten sonra hayat güzelleşmeye başlıyor çünkü bu şekilde ne sevgili olunur nede ilerde eş bu şekilde hiçbir şey olunmaz bitmesin diye çabalar sadece ayrılığı biraz daha ertelemek oluyor şimdi düzelse başka bir zaman başka bir şekilde yine kötü olacaksınız yine acı çekeceksiniz bu böyle devam edip gidecek üzülürsün hepimiz üzüldük ama atlatılmayacak bir şey değil çok şükür biz çok güçlüyüz üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok bir hafta üzülürsün en fazla sonra alışacaksın o kişide çok pişman olacak bir süre sonra ama senin için hiçbir şey ifade etmeyecek sonra mı sana değer veren seni gerçekten hakeden biri karşına çıkacak mutlaka bırak ya hayat kısa böyle insanlar için kendini harcama pişman oluyor insan bak ben atlattım ve çoook mutluyum hakkında hayırlısı olsun bebeğim

Ayrılmak değil mesele ertesi önemli dikkat etmelisin
Umarım dediğin gibi bitmiştir bu sefer yoksa çok canın yanar

X