Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

Ya şöyle bulunmaz hint kumaşı gibi davranmayın şu tür erkeklere ne olsa affediyor barışıyor diye böyle yapıyorlar bir şey sordun diye 1 hafta aramamak ne belli ki ne istediğini bilmiyor aman yani tek o mu kaldı erkek diye. Çek kendini hiç umursama illa hayatınızda biri olacak diye bir kural yok doğru zamanda doğru insan olsun yeter burnu çok kalkmış onun ama indirirler aşağıya boşver sen önüne bak. :KK34:

eylücüm simdi sen sanırsın ki bi daha kimseyi sevemem..doğru kişi o"ydu

başka biriyle yapamam..

seni gördüm..çok güzelsin..gençsin..güler yüzlüsün..

çok mutlu olacaksın eminim ..ama bir kaç gün izin ver kendine..üzülme demiyorum..bu mümkün değil çünkü..ama geçecek..:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

nası yani..çocuk oyunu mu bu..sonradan konuşuyor..hissettiklerini söylüyor...

bu insan daha büyümemiş öyle düşünüyorum..ettiği hakaretleri de unutmadık yani..ağlamasın hiç sonraki günlerde de..
evet öyle olgunluk 0 :KK50::KK50::KK50:

elbet üzülücem geçicek sonrasında ne olur bılmıyorum :2::2:
Ya şöyle bulunmaz hint kumaşı gibi davranmayın şu tür erkeklere ne olsa affediyor barışıyor diye böyle yapıyorlar bir şey sordun diye 1 hafta aramamak ne belli ki ne istediğini bilmiyor aman yani tek o mu kaldı erkek diye. Çek kendini hiç umursama illa hayatınızda biri olacak diye bir kural yok doğru zamanda doğru insan olsun yeter burnu çok kalkmış onun ama indirirler aşağıya boşver sen önüne bak. :KK34:
çoook doğru bişey sandı kenddini iyice ama benım yüzümden işte yüz buldu :KK14::KK14::KK14::KK14:

şu an itibariyle ayrılmış bulunuyoruz :KK50::KK50:

arkamdan iş ceviren n baskalarıyla konusan bırıyle işim olmaz sevgılı falan değiliz artık dedım, o da aynen ayrıldık bttı ıstemıyorum artık senı yazdı bende seni istemiyorum bitti yazdım :26::26::26::KK5::KK5::KK5:

iyi yapmışsın canım hakkında hayırlısı olsun hep mutlu ol allah iyilerle karşılaştırsın inşallah sen hiç üzülme tamam:KK16:

Bence bu insana güvenmeye devam edip değişebileceğini düşünmekten vazgeçmelisin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Profilini ve imzanı değiştir bence.Böyle şeyler sadece acını çoğaltır senin.Yaptığı kötü şeyleri düşün,sana yaşattığı acıları...Ailelerin bilmesi inan hiçbir şey ifade etmiyor,insanlar nikah masasından kalkıp gidiyor.Yaşayacağın acıyı gözünde büyütme,insanlar ana-babasını,evladını kaybediyor,biz aşk acılarına çok anlam yüklüyoruz malesef.

bence sorun şu ki zaman zaman insanların birşeyleri alttan alması gerekir daha huzurlu olsun diye siz bundan feragat edemiyorsunuz. Ben olsam hoşgörürüm alttan alırım sırf eşimi iki arada bir derede bırakıp insanları kırmaya zorlamamak için... o onların terbiyesizliğidir. bence biraz kendinizden taviz vermelisiniz bu konuda.. bu kadar abartılacak birşey yok..

Profilini ve imzanı değiştir bence.Böyle şeyler sadece acını çoğaltır senin.Yaptığı kötü şeyleri düşün,sana yaşattığı acıları...Ailelerin bilmesi inan hiçbir şey ifade etmiyor,insanlar nikah masasından kalkıp gidiyor.Yaşayacağın acıyı gözünde büyütme,insanlar ana-babasını,evladını kaybediyor,biz aşk acılarına çok anlam yüklüyoruz malesef.
öyle tabi allah daha başka acılar yaşatmasın da insan üzülüyor iştee :KK14::KK14: ah ah de diyim bilmiyorum hayırlısııı :KK31::KK31::KK31:
Bu çocuk sana göre değil, sorunlu ya !

ayrıldık maargiii :KK14::KK14:

bence sorun şu ki zaman zaman insanların birşeyleri alttan alması gerekir daha huzurlu olsun diye siz bundan feragat edemiyorsunuz. Ben olsam hoşgörürüm alttan alırım sırf eşimi iki arada bir derede bırakıp insanları kırmaya zorlamamak için... o onların terbiyesizliğidir. bence biraz kendinizden taviz vermelisiniz bu konuda.. bu kadar abartılacak birşey yok..

:44::44: hangi alttan almak 2,5 yılllık ilişkide tek alttan alan ben oldum o ise hep hakaret etti kalbimi kırdı üzdü :KK14::KK14:

ee bu adam eni konu kaşınmış bebegim, bence senin kaşıma vaktin çoktaann gelmiş :KK14:

kaşıdım canım bitirdik :KK14::KK14::KK14:

öyleymiş canım, baktım geçmişe de :26: hayırlısı olsun güzelim, deger görmeyi hak eden birisin sen, ee madem beyefendi bunu göstermiyor o zaman yol ver gitsin :KK34: şimdi başka kızlara saldırsın bakalım, jetonu düşüp de senin kıymetini anladıgında da sen ona layık oldugu muameleyi gösterirsin :KK34:

X