Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

Bir arada olmanız hiçbir şeyi değiştirmeyecek bu adam takıntılı. Bence ayrılın. Çok sağlıksız tepkiler veriyor. Yaşınız genç, karşınıza sizi mutlu edecek birilerinin çıkmayacağını neren biliyorsunuz?

ayrıldık :KK14::KK14:

bilmiyorum kimseyi de istemiyorum zaten :105::105:

yanlış anlamadım kız ne alıngansın bugun :KK4::KK4::KK1:

biliyorum canım çok sağolun desteğinizi inkar edemem zaten En Büyük KK dün gece çok ağladım çok düşündüm bu kadar gurursuz onursuz olmamam gerektiğine karar verdim hiç kimsem yok yapayalnızım ama tek başıma güçlüyüm kimseye de ihtiyacım yok dedim :KK5::KK5::KK14:

Mutlu olmanı istiyorum Eylüll....

evet çok iyi geldi yani :KK14: ayrıldık zaten :KK14::KK14::KK14:

onu ne olursa olsun affetmeyeceğim diye :KK15:

Eger bi sure sonra gelip ozur mozir dilerse de kesinlikle hayir diosun. Ayrica aciklamada yapmiosun. Sadece sunu diceksin. "Senden sogudum. Suandan itibaren dunyanin en iyi insani da olsan sana karsi bisey hissetmiyorum bu yzden lutfen pesimi birak"

Ve gercekten bnu dusjnmelisin cnkh degismegecek ve gittikce azitacak. Seni aldatio bikere kanitin olmasada yuzde bin. Bu yzden ne derse desin sonucta aldatmis bi sekilde affedecek deilsin. Bende iki gun once ayrildm sevflmden ve ayrlk mesajmdan sonra tek kelime dahi yazmadi bana. Bide en sevdiğim resmi en yakisikli ciktigi resmide facete profil olarak paylasmis herkese acik! O kdr zmndir koymadi ve ben cok begeniodum bilio. Ben ayrilnca gir sen en guzel fotonu koy. Ne yapiym smdi ben. Hicccc yazmadim hicbisey ne faceten bir gonderme ne baska bise. O yokmus gbi davrancam en güzel intikam bu ozelliklere erkeklere koyan en guzel sey bu. O yokmus gbi davranmak vede onsuz mutlu olabilmek. O zaman aci cekiyorlar

uzun bir süre daha olamam sanırım :KK50::KK50::KK50:

canımcım sana üzülme demiycem..Bu acıyı da yaşayacaksın ki iyileşsin..Bu süreç böyle işler..

Acı yaşanmadan iyileşmez...

ağlamalısın..üzülmelisin ..sonraki süreç durgunlaşırsın..kimseyi istemezsin hayatında ..iyileşme sürecidir bu zaten..silsile yoluyla gider..

Eger bi sure sonra gelip ozur mozir dilerse de kesinlikle hayir diosun. Ayrica aciklamada yapmiosun. Sadece sunu diceksin. "Senden sogudum. Suandan itibaren dunyanin en iyi insani da olsan sana karsi bisey hissetmiyorum bu yzden lutfen pesimi birak"

Ve gercekten bnu dusjnmelisin cnkh degismegecek ve gittikce azitacak. Seni aldatio bikere kanitin olmasada yuzde bin. Bu yzden ne derse desin sonucta aldatmis bi sekilde affedecek deilsin. Bende iki gun once ayrildm sevflmden ve ayrlk mesajmdan sonra tek kelime dahi yazmadi bana. Bide en sevdiğim resmi en yakisikli ciktigi resmide facete profil olarak paylasmis herkese acik! O kdr zmndir koymadi ve ben cok begeniodum bilio. Ben ayrilnca gir sen en guzel fotonu koy. Ne yapiym smdi ben. Hicccc yazmadim hicbisey ne faceten bir gonderme ne baska bise. O yokmus gbi davrancam en güzel intikam bu ozelliklere erkeklere koyan en guzel sey bu. O yokmus gbi davranmak vede onsuz mutlu olabilmek. O zaman aci cekiyorlar

evet öyle yapıcam zaten ve pişman olacağını a biliyorum ... amin hayılırısı olsun hakkımızda

evet o da öyle instagram kullanmıycam deyip hemen yüklemeler whatsapp prolfiline yeni yeni resimler koymalar falan ama bende hiiiiç tepki vermedim .. ne yaparsa yapsın :KK14::KK14:

canımcım sana üzülme demiycem..Bu acıyı da yaşayacaksın ki iyileşsin..Bu süreç böyle işler..

Acı yaşanmadan iyileşmez...

ağlamalısın..üzülmelisin ..sonraki süreç durgunlaşırsın..kimseyi istemezsin hayatında ..iyileşme sürecidir bu zaten..silsile yoluyla gider..

ee yani birden güle oynaya hayatıma devam edemem sonuçta ben çok şeyden ödün verdim ... bir çok evli insanın dahi eşine yapmayacağı ödünler verdim he ama hataydı tabi de yapacak bişey yok...

sağol canım :KK14::KK14:

evet öyle yapıcam zaten ve pişman olacağını a biliyorum ... amin hayılırısı olsun hakkımızda

evet o da öyle instagram kullanmıycam deyip hemen yüklemeler whatsapp prolfiline yeni yeni resimler koymalar falan ama bende hiiiiç tepki vermedim .. ne yaparsa yapsın :KK14::KK14:

Evt cnm en iisini yapmissin. Ama sunu unutma ne kdr pisman olsalarda affettikten 3 5 ay sonra yine ayni sacmaliklar gelxek. Sen sadece onu dogduguna pisman etmeye bak. Pisman olup bidaha hata yapmaz die bi dusunceye sakin kapilma cok aci cekersin

Evt cnm en iisini yapmissin. Ama sunu unutma ne kdr pisman olsalarda affettikten 3 5 ay sonra yine ayni sacmaliklar gelxek. Sen sadece onu dogduguna pisman etmeye bak. Pisman olup bidaha hata yapmaz die bi dusunceye sakin kapilma cok aci cekersin

yok zaten onu çok denedik en fazla 1 ay iyi gitti sonra tekrar başa döndü , 3-5 ay olsa gam yemiycem inanmam artık o bahanelere :KK45::KK45:

bana yaşattıklarını yaşasın zaten :KK14::KK14::KK14:

eylüşümm yaşadıklarını az çok biliyorum canım benim inşallah hakkında hayırlısıolur

sen ona şansı verdin o yine aynı hep aynı emin ol ömür boyu aynı....

eylüşümm yaşadıklarını az çok biliyorum canım benim inşallah hakkında hayırlısıolur

sen ona şansı verdin o yine aynı hep aynı emin ol ömür boyu aynı....

çok sağol canım amin inşallah hayırlısı olur yapıcak bişeyim kalmadı artık :KK14::KK14::KK14:

keşke iznim olsaydı da tatile çıksaydım :KK14::KK14::KK14:

Seni üzen sorumsuz bir insanla nereye kadar devam edebilirsin ki canım?
Belli ki erkek arkadaşın sevgililiğin gerektirdiği şeylerin bilincinde olmayan sorumsuz biri
Diyelim ki evlendiniz en ufak bir sorunu belirttiğinde de mi 1 hafta konuşmayacak acaba?
Boşver hazır yazmıyorken yol ver gitsin ..

Seni üzen sorumsuz bir insanla nereye kadar devam edebilirsin ki canım?
Belli ki erkek arkadaşın sevgililiğin gerektirdiği şeylerin bilincinde olmayan sorumsuz biri
Diyelim ki evlendiniz en ufak bir sorunu belirttiğinde de mi 1 hafta konuşmayacak acaba?
Boşver hazır yazmıyorken yol ver gitsin ..

evet canım ayrıldık dün zaten bitirdik komple , sabrım taştı artık :KK14::KK14::KK14::KK14:

evet canım ayrıldık dün zaten bitirdik komple , sabrım taştı artık :KK14::KK14::KK14::KK14:

Umarım çabuk unutursun canım benim.
Şundan da çok eminim bir erkek ne kadar ilgili ise o kadar karşısında ki kızı seviyordur ve önemsiyordur demektir.
Umarım ilerleyen dönemlerde seni çok daha mutlu edecek insanlarla karşılaşırsın.

X