Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

eylül sakın dönme
değmez.. dünyaya bir defa geliyorsun canım
unutma.. bazı durumlarda önce kendin...

ilişkiyi sen yürütmüşsün ki eylül.

hiç şaşırma

daha sevgiliyken sana laflar saycak..10 dk geç kalmışsın diye öyle mi ?

Ay eylülll çok sinirlendim bak şimdi sana..

kim oluyor ki anan mı baban mı kocan mı sana bu kadar karışmış..ay eylül sopa lazım sana sopa..

sevgililer evlenince genelde değilişir eylül.

köprüyü geçene kadar idare ederler genelde erkekler..evlenince de tapuyu aldım diye düşünür...rahat rahat söyler , konuşur

ama seninki daha evlenmeden tapuyu almış gibi..evlenirsen ne olur düşünemiyorum..Aklını başına al...Sağlıklı düşün..Sen akıllı kızsın..

Ben üzülüyorum o mutlu mesut eğleniyor diyince aklıma bu resim geldi:)

Son düzenleme:
ohoo bu daha en basit örneği ...

evet sopa lazım bana çok hata ettim artık etmek istemiyorum ama

hep bugune kadar okulu bıtınce düzelicek herşey diye bekledim ama olmadıııı koca bir bahaneymişşşşşşş

eylül vallahi kafana patlatıcam şimdi ha !

Demiştik sana biryerlerini kaldırıyorsun bu adamın diye..Umursama artık bitecekse bitsin.

Onsuz daha mutlu olacaksın..

canım benim artık nokta koyma zamanın gelmiş. ama o koymasın sen koy ki sna çektirdiklerinden biraz ders alsın. ve sakın dönme daha sevgililikte bunları yapan bir adam evlenince neler yapmaz. aklın varsa hiç durmadan uzaklaş derim..

Ben üzülüyorum o mutlu mesut eğleniyor diyince aklıma bu resim geldi:)

Eki Görüntüle 1165794
katılıyorum..kadın çok üzüleceğini düşünüyor fakat ayrılık kadına iyi geliyor..çünkü büyük bi yükün altında eziliyor şu an eylül...bu kadar takmasa rahat edecek.

sana inanmıyorum...

ayrılamayacaksın sen yine..o seni iyice bırakıncaya kadar ..

ta ki o gün gelene kadar..

zararın neresinden dönersen kar ..ama sen bunu şu an göremiyorsun..

o yüzden bir şey diyemiyorum sana eylül..

lütfen gururunu ayaklar altına aldırma

ananı babanı düşün..

erkek arkadaşının hiç bir hakkı yok öyle davranmaya...

sevgili demek o demek değil..siz yanlış anlamışsınız çıkma olayını..

Aynısı vardı başımda ayrılana unutana kadar neler çektim ama dikkat et böyleleri geçte olsa anlıyor bir şeyleri dönmek istiyor o zaman sakın yüz verme ardına bile bakma çünkü emin ol tek hakettikleri şey bu.

Eylülcüm yaşlanırsın böyle , boşver kızım ya, böyle bir adam kimseye yaramaz, özellikle internette bu kadar fink atan adamlar

son demleri yaşamıyorsunuz , zaten bitmiş olan bir ilişkinin bitişini siz kabullenemediğiniz için son kez çabalıyorsunuz.

eylül vallahi kafana patlatıcam şimdi ha !

Demiştik sana biryerlerini kaldırıyorsun bu adamın diye..Umursama artık bitecekse bitsin.

Onsuz daha mutlu olacaksın..

zor olan nedir ...

seni seviyorsa sana eziyet etmez..bu ne ya...

amma yaptın eylül..

bi sopa istiyorsun ki sorma...

çile çekmek istiyorsan sen bilirsin....

bence terk eden sen ol...terk edilme..

Eylülcüm yaşlanırsın böyle , boşver kızım ya, böyle bir adam kimseye yaramaz, özellikle internette bu kadar fink atan adamlar

son demleri yaşamıyorsunuz , zaten bitmiş olan bir ilişkinin bitişini siz kabullenemediğiniz için son kez çabalıyorsunuz.
çok haklısınız kızlarrrrrrr

arkadaşlarımı ekledim facebooka mesaj attı madem milleti ekleyeceksin benımle olan resimlerimi sil de sevgilin olduğunu bilmesinler yazmış bende cevap vermedım :117:

o sandı ki hemen cevap verıcem böylelikle konuşmaya başlıycaz herşey unutulup gidicek oh ne ala memleket ama yok artıkk

artık bir erkek arkadaşım yok diyeydin keşke canım.Müstahak

canım kendini fazla üzme kızma ama değmez onun için
seni mutlu eden daima yanında olan ile birlikte ol

yok artık ya..

bu nasıl erkekmiş arkadaş..daha koca değil , baba değil..sivri dilli bi insan..

böyle mi özür diliyor erkek arkadaşın..

bu şekilde mi konuşmaya başlıyorsunuz..

kızım olsan seni eve kilitlerdim eylül..o oğlana da bi araba dayak attırırdım..sen kimsin diye....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…