Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

Bence bu adam sana değer vermiyor.
Bir hafta aranmamak için çok uzun bi süre. Ben 1 gün sesini duymasam özlerim mesela.
Kafanda bitirdiğini söylemişsin, umarım bu bitişi hayatına yansıtman da kolay olur

bak cnm seni rahatsız eden bir davranışı varsa seviyorum diye göz yumma ben yaptım o hatayı şimdi bugünkü durumumdayım erkekler için çok normal olan şeyler biz kadınları rahatsız ediyorsa açıcaz çenemize gerekirse ayrılacağız ha eğer kaldırabiliyorsak yolumuza devam edeceğiz sonra benim gibi bu rahatlığı adama sen verdin diye dövünür durursun benden sana abla tavsiyesi...

sert koydum ne sözler verdi falan ama nafile işte evet cepteyim nasıl olsa 1 haftadır onsuzluğa alıştırdım zaten kendmımı ıyıce

Bana kalırsa o yazana kadar hiç bir şey yazma briden cevap vermemen mesajına aramamalarına dönmemen sen haklıyken haksız duruma düşürür bana kalırsa bitirmeye gidin bu şekilde olmaz ki ilişki bu kadar psikolojık olarak yorulmana üzülmene değer mi bence değmez :26:

tatlııımm hiç takma lütfen üzme de kendini sende yoluna bak...

sende bütün şifrelerini değiştir..

mesaj atınca da cwp werme...

böle adamlardan nefret ederim bi de onun bunun fotosunu beğeniyor..

çocukça hareketler....

yapıcağın tek şey kendini üzme, yoluna bak dünyadaki tek erkek o değil... kimsede aşktan ölmez merak etme....

zamanla unutursun....

yeni aşklara yelken aç güzelim

İçinin güzelliği yüzüne vurmuş derler ya işte sen de öylesin güzelim..
Hak etmiyor seni Eylül üm...
Daha yaşın küçük,bırak ne hali varsa görsün..

evet dimi salak gibi halaaa kandırdı resmen benii :2: ve arkamdan iş çeviriyor hep bana derdi demek ki kendi yapıyomuş

yok albümü kaldırdım canım diğerlerini görüyosundur

Tamam işte kaldır diyom bendee onlarıda neden duruyo :44:

aradıgında egonda tavan yapıcak eylülcüm
hele acmayınca vuhhhhuuuuuuu

hakkında hayırlısı gercekten. yeni hayatına bak.
onu gercekten silip cıkardıgını öncelikle kendine kanıtla
baştan egolarım tavan yapsaydı şimdi bu durumda olmazdım
Bence bu adam sana değer vermiyor.
Bir hafta aranmamak için çok uzun bi süre. Ben 1 gün sesini duymasam özlerim mesela.
Kafanda bitirdiğini söylemişsin, umarım bu bitişi hayatına yansıtman da kolay olur
evet değer vermediğini hep hissiyorum zaten değer verseydi böyle mi olurdu
son yaptıkları beni çok şaşırttı zaten ilk fırsatta arkamdan iş çevirmek nedir evet ben verdim malesef
bitti gibi zaten ortada ilişki kalmadı ki onun yüzünden bu haldeyiz
değiştirdim canım evet çocukça şeyler inşallah unuturum

Bu adam düzelmez.Ne koca olur,ne baba...Bir hafta aramamak nedir yahu ? Silkele at artık şunu,yazık ediyorsun kendine.

İçinin güzelliği yüzüne vurmuş derler ya işte sen de öylesin güzelim..
Hak etmiyor seni Eylül üm...
Daha yaşın küçük,bırak ne hali varsa görsün..
ona sorsan ben onu haketmiyomuşum ama

canım çok sağol 1 haftadır bende çok kararlıyımz aten yoksa şimdiye kadar bin kere mesaj atardım
Tamam işte kaldır diyom bendee onlarıda neden duruyo :44:
evet kaldırıcam

Bu adam düzelmez.Ne koca olur,ne baba...Bir hafta aramamak nedir yahu ? Silkele at artık şunu,yazık ediyorsun kendine.
evet yaptığı affedilr şey değil hele ki arkamdan kızları beğenmek belkide konuşmuştur falan

tecrübelerine katmış ol. yaşadıklarını.
bundan sonrası için daha farklı olucaksındır.

yazık oldu 3 yılıma baştan bitirmeliydim

wallaa canım öle bi unutuyorsunkiii sonra yeni birini bulunca aşık olunca sana değer werilince işte o zamn diyorsunkii ben daha önce ne için savaşmışım... pişman bile oluyorsun harcadığın zaman için... bunu yeni bir aşkı bulduğunda anlarsın....

kimse bulunmaz hint kumaşı değil.. böle bi admla hayatını devam ettirrsen bi de ewlendiysen way haline ne çocuyla ne sennle ilgilenir sonra döwünür durursun...

balık baştan kokar...

kmseyi değiştirmeye kalkma kmseye çok değer werdiğini belli etme.. wazgeçilmez hissettrme sonunda üzülen sen olursun bırak o üzülsün.. seni haketmiyor canım...

ona sorsan ben onu haketmiyomuşum ama

canım çok sağol 1 haftadır bende çok kararlıyımz aten yoksa şimdiye kadar bin kere mesaj atardım

evet kaldırıcam

o seni bikere hak etmiyor...bulmuş senin gibi kızı daha ne istiyor...neyine bu kadar güveniyor .anlamıyorum

evet yaptığı affedilr şey değil hele ki arkamdan kızları beğenmek belkide konuşmuştur falan

yazık oldu 3 yılıma baştan bitirmeliydim

böyle düşünme...
böyle düşünürsen zorlanırsın şu durumda şu dönemde.
bazen bazı şeyleri neden yaşadıgımızı bilemiyoruz. yada kestiremiyoruz.
hayat tecrübelerle dolu maalesef. yada acı cekerek bişilere üzülerek ögreniyoruz hayatı yaşamayı

inşallah öyle olur canım

bilmiyorum garip bi his var içimde hala herkesin biliyor olmasına takılmış durumdayım benim ailem onun ailesi falan ne bileyim çok saçma bu düşüncem ama :44::44:
Yıllara takılma...
Zararın neresinden dönsen kardır.
Burda yazılanları kulak arkası yapma sakın.
yok yapmıyorum tabiki çok sağolun
o seni bikere hak etmiyor...bulmuş senin gibi kızı daha ne istiyor...neyine bu kadar güveniyor .anlamıyorum
bende anlamıyorum hiç bir şeye karışmam etmem yine de yaranılmıyo
evet malesef öyle insanın ağırına gidiyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…