Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

aynen değiştrdim bende herşeyi tabi geri kalmadım diyorum ya 1 haftadır hiç umursamıyorum umrumda değil bitirdim kafamdaa ama delirmek üzereyim herkes mutluuuuu ben hep üzülüyorum

kimse mutlu değil canım emin ol herkes mutsuz herkesin bir derdi var Allah başka dert vermesin bu adamı kafandan sil bitir...önüne bak başka şeylerle uğraş demesi çok kolay tabi ama yapacak tek şey bu ...gururunu yerle bir etme arama sorma...ararsada yarım ağız konuş ...

bir de ben kız arkadaşlarımı ekledim diye utanmadan laf etmeye çalışıyor yani şaka gibi net olamıyor çünkü pişman oluyo 2 gün sonra cevap vermedım ya kendine yediremiyodur şimdi

ıııııııııhhhhhhhhhhhhhhhhhh ne gururmuş ondaki .

Sanırsın prens charles ..

bir de ben kız arkadaşlarımı ekledim diye utanmadan laf etmeye çalışıyor yani şaka gibi net olamıyor çünkü pişman oluyo 2 gün sonra cevap vermedım ya kendine yediremiyodur şimdi

evet canım

evet sebastian modasını kaçır mıyım dedim

kendımı ınanılmaz yalnız hissediyorum kızlarrr

a aaaaaaaaaaaaaaa ayıp ediyorsun ama..bunca insan senin konuna yazıyor..ve sen kendini inanılmaz yalnız hissediyorsun..

eylül umarım bu sefer kararının arkasında durursun artık bu adam yüzünden üzülmeni istemiyorum

yok yok herkes mutlu bi benım yuzum gülmedi
ıııııııııhhhhhhhhhhhhhhhhhh ne gururmuş ondaki .

Sanırsın prens charles ..

a aaaaaaaaaaaaaaa ayıp ediyorsun ama..bunca insan senin konuna yazıyor..ve sen kendini inanılmaz yalnız hissediyorsun..

o anlamda demedim tabiki canım

ayrılık konuşması yapıyoruz şu an :26:

1-2 sayfa önce yorumumu yaptım canım..şimdide gördümm en mantıklısı bu sanırım senin içinnn...

ben de mutsuzum benimde yüzüm hiç gülmedi doğuştan kalp hastası doğdum ben ne çileler ne sıkıntılarla okudum ondan sonra biri değer verdi bana ilk defa birini sevdim ona hastalığımı söyledim ettim ne sözler verdi ama beni en kötü günümde terk etti ben şuan oksijen tüpüne bağlı yaşıyorum...mutlumuyum sence

1-2 sayfa önce yorumumu yaptım canım..şimdide gördümm en mantıklısı bu sanırım senin içinnn...
Eki Görüntüle 1165990
evet canım sağol
çok geçmiş olsun allah şifa versın canım :2::2::2:
Bu sebastian modası neydir çok görüyorum kesin bir şey kaçırdım ben

bende bılmıyorum da capsler varmış

eylülüm ayrıl gitsin gençsin güzelsindir de sen koca dünyada adam mı kalmadı üzme artık kendini iki gün ağlarsın sonra hayatının aşkıyla karşılaşırsın yol ver gitsin

canımcım senin üzülmeni istemem ama erkek arkadaşın da seni hak edecek hiç bir şey yapmıyor. kıymetini bilmiyor. hakaret ediyor. ayrılık aşamasında ise sen üzülüyorsun..onun yaptığı hatalar yüzünden..

bilemiyorum eylül..yaptığın hatalar bi gün gelir karşına dikilir..pişman eder seni..aklllı düşün..mantıklı düşün

evet canım sağol

çok geçmiş olsun allah şifa versın canım :2::2::2:

bende bılmıyorum da capsler varmış

sağol canım erkeklere değmez biz kızlar hepimiz karar versek kimseyle çıkmasak nasıl köpek gibi dolanırlar çevremizde ne güzel olur ama biz salağız iki güzel söz tamam bitti çünkü biz sevmeyi ve sevilmeyi seviyoruz onlar ise bizleri vücuttan ibaret görüyorlar bu yüzden hep biz kaybediyoruz ...keşke bizde onlar gibi olabilseydik en azından salak gibi üzülmezdik kadınlar neden erkeklerden daha önce yaşlanıyorlar...üzüntüden belamızı veriyorlar da ondan ...kızlar taktik geliştirelim vurulmadan vurmayı öğrenelim bizler onlardan daha güçlüyüz istersek başarabiliriz...

eylülüm ayrıl gitsin gençsin güzelsindir de sen koca dünyada adam mı kalmadı üzme artık kendini iki gün ağlarsın sonra hayatının aşkıyla karşılaşırsın yol ver gitsin

şu an itibariyle ayrılmış bulunuyoruz

arkamdan iş ceviren n baskalarıyla konusan bırıyle işim olmaz sevgılı falan değiliz artık dedım, o da aynen ayrıldık bttı ıstemıyorum artık senı yazdı bende seni istemiyorum bitti yazdım :26::26::26:

vay anasını..nasil bi şey ya...

ben sevgiliden ayrılınca erkeğin yalvar yakar itiraz ettiğini düşünürdüm hep..yani beni bırakamazsın.tek başına bu kararı alamazsın demeliydi demii

böylesini hiç duymadım yanii :26::26::26:

onun her zamankı halleri işte once boyle ıstemıyorum der sonra zırlar ama bıtırdım bende bugun bittiiiiiii :113::113::113:

eylücüm simdi sen sanırsın ki bi daha kimseyi sevemem..doğru kişi o"ydu

başka biriyle yapamam..

seni gördüm..çok güzelsin..gençsin..güler yüzlüsün..

çok mutlu olacaksın eminim ..ama bir kaç gün izin ver kendine..üzülme demiyorum..bu mümkün değil çünkü..ama geçecek..

onun her zamankı halleri işte once boyle ıstemıyorum der sonra zırlar ama bıtırdım bende bugun bittiiiiiii :113::113::113:

nası yani..çocuk oyunu mu bu..sonradan konuşuyor..hissettiklerini söylüyor...

bu insan daha büyümemiş öyle düşünüyorum..ettiği hakaretleri de unutmadık yani..ağlamasın hiç sonraki günlerde de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…