Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

Bir haftadır aramıyorsanız aynen böyle devam edin. İnanın bi süre sonra insanın içi soğuyor zaten aklına hep yaptığı kötülükler gelmeye başlıyor.
Bu süreçte en güzel şey zaman ama zamanı da tek başınıza geçirmeyin gezin tozun hayat sizin.
İlişkiler 2 kişiliktir fakat yeri geldi mi kimse sizden önemli değildir.

Kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor
Rest çekmezsen de hala öyle sanacak
Bırak ne hali varsa görsün
'Bir ömür' bunun gibisiyle geçmez

evet evet bende öyle sansaydım kendimi keşke ama ben hep salak gibi affettim alttan aldım falan,
geçmişte söylediği sözleri düşünüyorum da ne kadar hata etmişim diyorum

eylülcüm önceki konuları da okudum gerçekten illet bir insan gibi geldi bana .seni anlıyorum bazen bile bile zarar olacağını bilerek bitirmez. kanayan bir yara gibi kabuk tutmuş yarayı soymak gibi seni çok iyi anlıyorum sevgi işte bazen de mecburi bir hal alıyor .. sevgi kalmıyor ama bırakıp gitmek de zor.
dediğin gibi herkes biliyor yok yıllar derken . aslında yanlış ama böyle yapıyor insan

evet yaptığı affedilr şey değil hele ki arkamdan kızları beğenmek belkide konuşmuştur falan

yazık oldu 3 yılıma baştan bitirmeliydim
geçen yıllar olsun..ne olmuş ki eylülcüm.
3 sene gitmiş 30 sene değil ya

nedir ki 3 yıl..hele ki değmeyecek , sana bi dünya laf sayacak biri için üzülmeye değer mi.3 yıl için

bırak asminukal arkadaşıma katılıyorum..sadaka ver..seni hak etmiyor

neden yapmış onuda çözemedim zaten

evet başka çaresi yok zaten hele ki son yaptıkalrını affedememmm
egosunu tavan yaptıran sensin sanıyorum canım..çok üstüne düşmüşsün..bi dünya laf saymış dökmüş ama sen o lafları hak etmiş gibi af etmişsin hemen..gururlu davranmamışsın bence..

kes at..

gidecekse gitsin yurt dışına beee..ama caz yaptı..

evet bu 1 haftada hep bana söylediği kırıcı sözleri düşündüm hep bizim ilişkimizde demek ki ben pek bir hakka sahip olamamışım

evet evet bende öyle sansaydım kendimi keşke ama ben hep salak gibi affettim alttan aldım falan,
geçmişte söylediği sözleri düşünüyorum da ne kadar hata etmişim diyorum

eylülcüm önceki konuları da okudum gerçekten illet bir insan gibi geldi bana .seni anlıyorum bazen bile bile zarar olacağını bilerek bitirmez. kanayan bir yara gibi kabuk tutmuş yarayı soymak gibi seni çok iyi anlıyorum sevgi işte bazen de mecburi bir hal alıyor .. sevgi kalmıyor ama bırakıp gitmek de zor.
dediğin gibi herkes biliyor yok yıllar derken . aslında yanlış ama böyle yapıyor insan

evet çok doğru üzüleceğini bile bile bırakamıyosun bi türlü hiç mutlu olmasan da bekliyosun çok tuhaf
yok canım gitmiyor bi yere hep beni üzmek sinir etmek içinmiş o konu :26:

aynen öyle çok ilgi gösterdim çok alttan aldım çook pişmanım

ne onunla ne onsuz olmak istemiyorsun acı çektiğini mutsuzluğunu göre göre hayır diyorsun... sana birşey diyemem gerçekten .. hayırlısı olsun canım.. doğrusu belki bir arada olmamanız ama empatim yüksek olduğundan bu konuda sadece anlamakla yetiniyorum

Katılıyorum...................

canım yolun belli tavrın belli. Bir erkek neden şifre değiştirir neden kızar nasıl özlemez bunlar yaşamadıgım için anlayabileceğim şeyler değil. 2 yıllık evliliğimde eşimin facebook şifresini bilmem ama benim yanımda açar bakar kapatır bende keza onun yanında öyleyim.
Sır olmamalı ama kendine ait bir alanda olmalı iş evlilik bile olsa.. Sende gördüğüm fazlası ile verici oluşun..Karşı taraf devamlı almaya alışmış ve artık normal bir durum olmuş onun için..
Evlilikte birbirinize eş olamazsınız. Eş olmak herşeyi bölüşmektir. Adı üstünde eş olmak.. Ama hep senden beslenen bir ilişkide eşin kim olacak canım??:26:Lütfen bunu düşün...
Ne kadar emek verirsen ver evlilik bambaşka birsey ve malesef sevgi evlilikte asla ama asla yetmez...Beklentiler değişir aileler gider.. Bekarken sadece annemin evi varken şimdi 3 evli oldum. Eşimin ailesi-kendi ailem-annem bunlar da evlilikte ayrı bir sorumluluk.. Bence iyi düşün ve kendini artık hırpalama

Son düzenleme:

o zaman silkelen ve kendine gel..

pişman olup da aynı şeyleri mi yapcan..

üzülme artık..

biz de o yollardan geçtik eylül. üzülürsün üzülürsün ama geçer.yara kabuk bağlar.

ama bu adama ümit bağlarsan hayat boyu seni pas pas eder,yerlerde süründürür..hiç olur gidersin.söyliimmm

Bir insan bizi bir kere kırarsa bu onun ayıbıdır ama ikinci hele hele üçüncü dördüncü kez aynı şey tekrarlanıyorsa ayıp artık sadece ona ait değildir.

sağol canım umarım hayırlısı olur
Sen aynı konu üzerinden dewamlı onu affettiğin için kalktı bir yerleri iştee
evet hep cepteyım
haklısın canım o benım istediğim hiç bişeyi yapmadı ama ben hep yaptım sinir oluyorum düşündükçe yahu ben 10 dk mesafedeki akrabama gittim biraz fazla oturdum diye ne laflar duydum ne salakmışım ilk zamanlar gerçekten de ne hakaretler

evet evlenınce zindan eder bana hayatı

sadece şaşkınım bu duruma geldiğimiz için her ilişki gibi bende hiç bitmez sanıyodum ne bileyim yaşadıklarım çok üzücü ve ağır :105::105::105:

bunca insan aynı şeyi söylüyor eylül...herkesde yanılmış olamaz değilmi
evet olamaz tabi hala neyi beklediğimi bilmiyorum çok salağım belki de
Cocuk kafasinda bitirmis,yedeklerde tutuyor sende bunu yiyorsun,yapma birak :44:
öyle mi diyosun
Bir insan bizi bir kere kırarsa bu onun ayıbıdır ama ikinci hele hele üçüncü dördüncü kez aynı şey tekrarlanıyorsa ayıp artık sadece ona ait değildir.

evet hata olmaktan çıktı artıkk yaptıkları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…