Artık son demleri yaşıyoruz...Bittim...

eylül sakın dönme
değmez.. dünyaya bir defa geliyorsun canım
unutma.. bazı durumlarda önce kendin...

sağol canım umarım hayırlısı olur :KK50::KK50::KK50:

evet hep cepteyım :KK30::KK30::KK30:

haklısın canım o benım istediğim hiç bişeyi yapmadı ama ben hep yaptım sinir oluyorum düşündükçe yahu ben 10 dk mesafedeki akrabama gittim biraz fazla oturdum diye ne laflar duydum ne salakmışım ilk zamanlar gerçekten de ne hakaretler :KK30::KK30::KK30:

evet evlenınce zindan eder bana hayatı :KK5::KK5::KK5:

sadece şaşkınım bu duruma geldiğimiz için her ilişki gibi bende hiç bitmez sanıyodum ne bileyim yaşadıklarım çok üzücü ve ağır :105::105::105:

ilişkiyi sen yürütmüşsün ki eylül.

hiç şaşırma

daha sevgiliyken sana laflar saycak..10 dk geç kalmışsın diye öyle mi ?

Ay eylülll çok sinirlendim bak şimdi sana..

kim oluyor ki anan mı baban mı kocan mı sana bu kadar karışmış..ay eylül sopa lazım sana sopa..

sevgililer evlenince genelde değilişir eylül.

köprüyü geçene kadar idare ederler genelde erkekler..evlenince de tapuyu aldım diye düşünür...rahat rahat söyler , konuşur

ama seninki daha evlenmeden tapuyu almış gibi..evlenirsen ne olur düşünemiyorum..Aklını başına al...Sağlıklı düşün..Sen akıllı kızsın..:KK20:

Ben üzülüyorum o mutlu mesut eğleniyor diyince aklıma bu resim geldi:)

$biten-iliþki-sonrasý-kadýnýn-ruh-hali_626003.jpg

Son düzenleme:
ilişkiyi sen yürütmüşsün ki eylül.

hiç şaşırma

daha sevgiliyken sana laflar saycak..10 dk geç kalmışsın diye öyle mi ?

Ay eylülll çok sinirlendim bak şimdi sana..

kim oluyor ki anan mı baban mı kocan mı sana bu kadar karışmış..ay eylül sopa lazım sana sopa..

sevgililer evlenince genelde değilişir eylül.

köprüyü geçene kadar idare ederler genelde erkekler..evlenince de tapuyu aldım diye düşünür...rahat rahat söyler , konuşur

ama seninki daha evlenmeden tapuyu almış gibi..evlenirsen ne olur düşünemiyorum..Aklını başına al...Sağlıklı düşün..Sen akıllı kızsın..:KK20:
ohoo bu daha en basit örneği ...

evet sopa lazım bana çok hata ettim artık etmek istemiyorum ama:KK14::KK14:

hep bugune kadar okulu bıtınce düzelicek herşey diye bekledim ama olmadıııı koca bir bahaneymişşşşşşş :KK14::KK14:

eylül vallahi kafana patlatıcam şimdi ha !

Demiştik sana biryerlerini kaldırıyorsun bu adamın diye..Umursama artık bitecekse bitsin.

Onsuz daha mutlu olacaksın..

canım benim artık nokta koyma zamanın gelmiş. ama o koymasın sen koy ki sna çektirdiklerinden biraz ders alsın. ve sakın dönme daha sevgililikte bunları yapan bir adam evlenince neler yapmaz. aklın varsa hiç durmadan uzaklaş derim..

Ben üzülüyorum o mutlu mesut eğleniyor diyince aklıma bu resim geldi:)

Eki Görüntüle 1165794
katılıyorum..kadın çok üzüleceğini düşünüyor fakat ayrılık kadına iyi geliyor..çünkü büyük bi yükün altında eziliyor şu an eylül...bu kadar takmasa rahat edecek.

ohoo bu daha en basit örneği ...

evet sopa lazım bana çok hata ettim artık etmek istemiyorum ama:KK14::KK14:

hep bugune kadar okulu bıtınce düzelicek herşey diye bekledim ama olmadıııı koca bir bahaneymişşşşşşş :KK14::KK14:

sana inanmıyorum...

ayrılamayacaksın sen yine..o seni iyice bırakıncaya kadar ..

ta ki o gün gelene kadar..

zararın neresinden dönersen kar ..ama sen bunu şu an göremiyorsun..

o yüzden bir şey diyemiyorum sana eylül..

lütfen gururunu ayaklar altına aldırma

ananı babanı düşün..

erkek arkadaşının hiç bir hakkı yok öyle davranmaya...

sevgili demek o demek değil..siz yanlış anlamışsınız çıkma olayını..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Aynısı vardı başımda ayrılana unutana kadar neler çektim ama dikkat et böyleleri geçte olsa anlıyor bir şeyleri dönmek istiyor o zaman sakın yüz verme ardına bile bakma çünkü emin ol tek hakettikleri şey bu.

Selamlar yine ben :KK17::KK17::2:

eski konum dan sonra http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721058 buluştuk konuştuk yine buluşunca beni ikna etti tabi güzelce konuştu SÖZler verdi özürler diledi , artık okulumda bitti seni hiç üzmeyeceğim herşey çok güzel olucak dedi bende yine inandım çok güzel bir gün geçirdik ve sonra herşey yine aynı oldu :KK30: sanırım bir tek yanyana olunca normal bir çift olabiliyoruz :KK50::KK50:

buluştuktan bir iki gün sonra sürekli mesajlarıma geç cevaplar veriyor diye geç yazmamasını söyledim sırf bu yüzden kızıp mesaj atmadı 1 hafta oldu hala mesaj atmıyor aramıyor sırf bu yüzden :KK30::KK30:

Sonra facesinde bir mesaj gördüm : kızın biri kimsin resimlerimi neden beğeniyosun diye mesaj atmış :KK53: mesajı ben gördükten sonra sildi sonra da mail,facebook,instagram şifrelerini değiştirdi artık neden bilemiyorum :26::26: instagram kullanmıycam demesine rağmen hemen ertesi günü tekrar yükleyip bir sürü kişiyi takip etmeler falan :KK19:

velhasıl 1 haftadır yoktan yere konuşmuyoruz ve ben artık tükendim bıktım yoruldum uğraşacak halim kalmadı o ise gayet halinden memnun gezip tozmalar mutlu mesut fotoğraflar koymalar , bu sefer bende hiç umursamadım hiç bir tepki vermedim hiç bişey demedim o yüzden sanırım bu kadar uzattı nasıl olsa yalvarırım diye emindi çünkü :KK14:

ama konuşmak istemiyorum verdiği hiç bir sözü tutmadı bunca zaman senden uzaktayım diye böyle oluyor diyerek beni kandırıyormuş meğer çünkü okulu bitti geldi yine hiç bişey değişmedi :KK50::KK50:

şimdi ben ne yapmalıyım o arayıp sorana kadar sessizliğimi koruyup o arayınca mesaja atınca cevap vermiyim mi :44::44:

Eylülcüm yaşlanırsın böyle , boşver kızım ya, böyle bir adam kimseye yaramaz, özellikle internette bu kadar fink atan adamlar :KK50::KK20:

son demleri yaşamıyorsunuz , zaten bitmiş olan bir ilişkinin bitişini siz kabullenemediğiniz için son kez çabalıyorsunuz.

eylül vallahi kafana patlatıcam şimdi ha !

Demiştik sana biryerlerini kaldırıyorsun bu adamın diye..Umursama artık bitecekse bitsin.

Onsuz daha mutlu olacaksın..

canım benim artık nokta koyma zamanın gelmiş. ama o koymasın sen koy ki sna çektirdiklerinden biraz ders alsın. ve sakın dönme daha sevgililikte bunları yapan bir adam evlenince neler yapmaz. aklın varsa hiç durmadan uzaklaş derim..

katılıyorum..kadın çok üzüleceğini düşünüyor fakat ayrılık kadına iyi geliyor..çünkü büyük bi yükün altında eziliyor şu an eylül...bu kadar takmasa rahat edecek.

sana inanmıyorum...

ayrılamayacaksın sen yine..o seni iyice bırakıncaya kadar ..

ta ki o gün gelene kadar..

zararın neresinden dönersen kar ..ama sen bunu şu an göremiyorsun..

o yüzden bir şey diyemiyorum sana eylül..

lütfen gururunu ayaklar altına aldırma

ananı babanı düşün..

erkek arkadaşının hiç bir hakkı yok öyle davranmaya...

sevgili demek o demek değil..siz yanlış anlamışsınız çıkma olayını..:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

zor olan nedir ...

seni seviyorsa sana eziyet etmez..bu ne ya...

amma yaptın eylül..

bi sopa istiyorsun ki sorma...

çile çekmek istiyorsan sen bilirsin....

bence terk eden sen ol...terk edilme..

Aynısı vardı başımda ayrılana unutana kadar neler çektim ama dikkat et böyleleri geçte olsa anlıyor bir şeyleri dönmek istiyor o zaman sakın yüz verme ardına bile bakma çünkü emin ol tek hakettikleri şey bu.

Eylülcüm yaşlanırsın böyle , boşver kızım ya, böyle bir adam kimseye yaramaz, özellikle internette bu kadar fink atan adamlar :KK50::KK20:

son demleri yaşamıyorsunuz , zaten bitmiş olan bir ilişkinin bitişini siz kabullenemediğiniz için son kez çabalıyorsunuz.
çok haklısınız kızlarrrrrrr :KK50::KK50::KK50:

arkadaşlarımı ekledim facebooka mesaj attı madem milleti ekleyeceksin benımle olan resimlerimi sil de sevgilin olduğunu bilmesinler yazmış bende cevap vermedım :117:

o sandı ki hemen cevap verıcem böylelikle konuşmaya başlıycaz herşey unutulup gidicek oh ne ala memleket ama yok artıkk :KK15::KK15::KK15::KK14::KK14::KK14:

arkadaşlarımı ekledim facebooka mesaj attı madem milleti ekleyeceksin benımle olan resimlerimi sil de sevgilin olduğunu bilmesinler yazmış bende cevap vermedım :117:

o sandı ki hemen cevap verıcem böylelikle konuşmaya başlıycaz herşey unutulup gidicek oh ne ala memleket ama yok artıkk :KK15::KK15::KK15::KK14::KK14::KK14:

artık bir erkek arkadaşım yok diyeydin keşke canım.Müstahak

canım kendini fazla üzme kızma ama değmez onun için
seni mutlu eden daima yanında olan ile birlikte ol :KK14::KK50:

yok artık ya..

bu nasıl erkekmiş arkadaş..daha koca değil , baba değil..sivri dilli bi insan..

böyle mi özür diliyor erkek arkadaşın..

bu şekilde mi konuşmaya başlıyorsunuz..

kızım olsan seni eve kilitlerdim eylül..o oğlana da bi araba dayak attırırdım..sen kimsin diye..:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22:..

Son düzenleme:
X