Artık Ne Demeli Bilmiyorum...

istanbulsultani

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Eylül 2012
5.241
1.854
Biz nasıl nereden bu hayvan düşmanı siteye geldik bilmiyorum...
bizim bu sitede 3. yılımız
apartmanımız 4 katlı her katta 2 daire var 8 daire 7 ayrı huyda aile...
insanlık hiç mi kalmamış ?
kalmamış işte...
ölmüşte aglayanı yok.
bizim geldigimiz sene burda bi kedi vardı sarı pamuk gibi bende sevdim annem alıştırma sonucta kiracıyız lafı sözü olur dedi tamam dedim ellemedim
baktım kii apartmanın cocukları gencleri bizim yasıtlarımız seviyo kediyi günah bizden giitti en azından bizim sucumuz degil artık buraya biz alıştırmadık dedim ve sevmeye bahcede beslemeye basladık 3 sene neler cektik hem b,z hem o kediicik yavrum kim bilir nerelerde şimdii...
işte en üst komsumuz ve alt komsumuz ve biz besliyoruz diger daireler komsular bişey demiyo zaten herkes calısıyo gece geliyo eve kedininde bi zararı yok kimseye
en üst komsunun kızıyla bana cok bglı kedi bi bizim evimize girer arada ve bi bize sevdirir kendini kucagımıza gelir felan tertemiz yavrum kızlar bir görmeniz lazım kışın üşüdüğü zaman yün kilimleri evden toplar kapının girişindeki koridorumuza yani eve alır ısıtırdım uyuturdum sonra zaten kendi cıkardı kendine gelince cıkmasa ben cıkarmak zorundayım evde birde kuşum var .
neyse en üst komsumuzun karsı komsusu bizim tam tersimiz kadın bir aksi zaten tımarhanelik catacak adam arıyo kocası 2 cocugu da aynı kendi gibi röntgenci adamın bakıslarıyla cigerinin sökerler bunlar der annem.
neyse gecen gün kardeşime (13 yaşında sessiz sakin bi cocuktur kardeşim ve arkadası olmayınca asagı inmez dahi benle birlikte anca ben inersem gelir yanımda) kardesim bakkala gitmiş gelirken annemde gelirken bahceden nane topla biraz demiş kardesim nane toplarken o tımarhanelik kadın gelmiş kardeşimi tehdit etmiş hayvan beslemeyin etraf çer çöp dolu ben temizlemek zorundamıyım bi daha beslerseniz belediyeyi ararım vırt zırt.. neyse kardesim bi geldi sinirli dokunsan aglıycak ama ben nasıl sinirlendim o sinirle cıktım balkona var mı kadın diye olsaydı fena yapıcaktım sen kimsin ya kardeşimi üzüyosun bi derdin varsa cık gel bize söyle ki kadın ne evine davet eder ne bi Allahın selamını verir ne güler bende meraklı degilim şamseytanına neyse ben sinirle kadına ne diyecegimi unutmayım diye yazdım bi kagıda o kadar sinirlendim tam bir hafta önce..
bugun annemle yol alışverişi yapmaya cıktık kadın apartmandan iniyomus dairemizin önüne geldi ben bekliyorum gelsin iyice insin merdivenden lafları koyayım geldi selam verdi napıyosunuz dedi ben direk girdim mevzuya sonra annem evden cıktı hazırlanıyodu daha annem sonra annemde ben mevzuya girince annemde konusmaya basladı yanlıs yaptınız gibi annemde yumuşak konusur tabi ben köpürüyorum kadın sesini anneme yükseltince ben dahada zıvanadan cıktım bende bagırmaya basladım kadına sonra kadın robot gibi aynı seyleri tekrar etmeye basladıı susmuyo imkanı yokk bende bagırarak dedim ki insanların en büyük problemi karsısındaki insanı dinlememeleri bi dinlerseniz sorun hallonacaktır dedim ki kadın susmuyoo neyse didişerek aşağı indik bizim sesimize yöneticinin hanımı cıktı geldi yanımıza
bi akıllı şikayet etmiş sitemizin hayvanlarını adam akıllı gelip söyleseydi rahatsız oldugunu bi caresine bakardık toplantı yapardık dedi ki hepimiz biliyoruz tımarhaden kaçmış deli komsumuzun şikayet ettiğini..
sonra baktı yöneticide bizim tarafımızda gözleri doldu neyse hala susmuyo bunun cenesi baya biz böyle didiştik kediyi bizim gibi seven en üst komsunun kızı geldi sonra noluyo mevzu ne dedi bana kedi mevzusu yineee dedim üstüne basarak oda ne istiyosunuz ya küçüçük hayvandan dedi sonra kıza cattı deli kadın bende kızı savundum cektim kenara annemle yönetici ugrasırken bende kızla konustum özetledim durumu annesine söylesin ona göre davransınlar diye sonra demesin mi zaten bunun gelinide beni gecen tehdit atti diye:KK53::KK53::KK53:
neymiş gelini kediye tekme atmış kızda yanlış oldugunu falan diyip kızmış iyi yapmışsın agzına saglık dedim sonra tehtid etmiş kızın üstüne gidince kadın gözü doldu bende sakinleştirip hadi güzelim sen eve gir ben hallediyorum annemle x hanımla (yöneticinin hanımı)diyip evine yolladım. bunlar gelinine varana kadar zır deli hepsi ki evlenmeden oglu bana asılıyodu bişeyler gönderiyodu kardesimle meger taa o zamanlar nişalıymış anlamıştım bi eksiklik var bunlardaa diye zaten oglu hala beni görünce yavsar pislik heriff...
biz kediye biey veriyosak yedigine emin olup çerimizi çöpümüzü toplayıp giriyoruz içeri zaten yeri geliyo sırf onun için et alıyoruz yazık yavrum degişiklik olsun sevaptır insanlık vazifesi diye yeri geliyo bu güneşli günlerdde soguk süt veriyoruz kendine geliyo hayvancık.
sonra neymiş hep kendisi temizliyomus bahceyi yahuu sen kac kere temizledin bahceyi biz kaç kere temizledik babam fırtınada bahceyi temizledi sonra kadına dedim diyoki ben görmüyorum hiç haniii bak karsı aprtmanda görüyo herseyi ki oglu ve gelini karsı apartmanda bende dedimki onlarda sizde işinize geleni görüyosunuz bayaa kavga ettik 40 dakika anlatmakla bitmez bunların yaptıgı yaa yavrucuk yok şimdi nerde kim bilir...

şimdide aşağıya ateş yakmış duman oldugu gibi bizim balkona geliyo laptobuma bunları yazarken is parcaları geliyo düşünün halimi annemde otur sakin ol seslenme hiç diye ben ise agzıma geleni sayıyorum almış hamile gelininide yanına pislik.....

Son düzenleme:
X