Artık hamile miyim?

Canım artik 15 güne düşecek kontroler 30 haftan itibariyle nst ler başlayacak .. çünkü aslında 30 haftadan sonra artık hem alanı git gide daralıyor hem hareketleri kısıtlı oluyor vs o yüzden kontrollerde siklasicak artik...

Bide artık her an elikulaginda yani supriz yapabilme ihtimalli yuksek...

Sen yap herşeyini için rahat olsun en azindan ağırlasmamis olursun..

Fatihte gerçi çok rahattı hiç ağırlasmadim niyeyse bide 4.kiloyu gecikti doğdu...

Ay canım çocuk az bile yapıyor ya eymen gün boyu mahvediyor beni fatih yine arada söyleniyor çok haklı cocuk...

Canım şeker yükleme yaptırdinmi? Nasıldı şeker olayı..

Tansiyonunu olcuyorsun değilmi?

Ay su sınavlarımı atlatim de öyle gelsin geliyosa 35. haftamdan sonra yani hem gelişimi de tamamlanmış oluyo:)Şeker yüklemem gayet iyi çıktı canım bende şaşırdım açıkcası sorun olur diye düşünüyodum ama 100lükte gayet normaldi ara ara baktırıyrm yine işte,tansiyon hastane ve aile hekimliğinde 14 8 den aşağı olmuyo ama evde 12 ye 7 den yüksek değil buarada 9 kilo aldım ya normal mi

Canım insallah atlatirsin sınavlarini sonra zor olur senin için...
Düşünsene minnacık bişey sana muhtaç hem birakip
Birine gitsen çok minik olacağı için aklın ona takılır zaten sınavında etkilenir...
Inşallah erken gelmez ...

Bide genelde bi problem yoksa rahim veya rahim ağzında vs sorunsuz gebeliklerde genelde erkek Bebekler gününü geçirir Canim kızlar daha aceleci...

Çok sevindim canım şekerine ben çok çektim valla sekerden...

Neyse tansiyonda genel olarak iyiyse zaten hergün hastanede olmadığına göre imdada sorun yok...

Canım herkez ayni olmuyor kilo konusunda 30 kilo alanda var benim gibi + 2 kilo ile tamamlayanda.. bunuda 5 kiloyla tamamladım ama suan baya aldım...

Dr lar normalin 12 kilo oldugunu söylüyor.. zaten kilo alimin 35 ten sonra azalicak hatta belki verebilirsinde yada hiç almazsin yada alırsın...kişiye göre değişiyor... Yani senin bunyenle alakalı bir durum Canim...

Hem merak etme doğum sonrasi veriliyor gerçi ben alıyorunda genel olarak verirsin..

Sen kilolara takma canım bebeğin iyi olsunda o yeter...

Aynen canım geçip artık bitrmem lazım okul defterini kapamalıyım neyime okuyosam 3.yü bu gidişle diplomalı evhanımı olcam zaten seneye giremem hiiiç kpssye cok bunaldım dediğin gibi çalışamamda ama ondan sonraki sene mecbur yaş geçiyo biyandan..Şeker iyiydi ama annemn memleketten gnderdikleriyle umarım tavan yapmaz:)hastaneye nekadar az gidersem okadar iyi benm için:)ooo ben 10 kiloyu aldım bile nerdeyse ya ilk 5 ay ne güzel sadece 3 kilo aldım sonra ayda 3 e cıktı canım ben rahat 16 kiloyla bu işi tamamlarım poffneyse sen ne güzel az almışsın ya hatta hiç almamışsın canım niye öylee hep bebişin yemiş:))

Canım bencede 3 uni yeter bencede.. artık tüm zamanını pasamiza ayir annesi...

Bugünler özel ve güzel gunler canım ınsan hayatinda kaç kere daha böyle özel bur durum yaşıyorki...
Bazen onun tekmelerini ozleyeceksin inanki...

Şekerini bilmem ama kilolar tavan yapar canım.. hem kontrollü yersen bişeyleri ozaman kiloyu sen değil bebis alır..

Gerçi ben fatihte bulduğumuyedim çok yürüyus yaptım evim sahile yakın bol bol gezdim...
Onda kilo aldım diyenem ben verdim bebek aldı...

Daha sonra çalışmayi falan düşünuyormusun...

Aynen canım dediğin gibi artık btün vaktim onun inşllh,aslında suan göze batmıyo kilom cok almazsam daha böyle iyi bir de yürüyüşe başladım benim evde sahile cok yakın samsuna geldiysen atakumu bilirsin orda oturuyrm bugün mesela 1.5 saat yürümüşüm tabi arada dinlendim..Ama yürüycem inşllh düzenli yoksa top gibi olurum:))Canım kpss planlarım var ama bebiş biraz toparlansın diyorum benm düşüncem 3-4 yasına kadar bakim sonrasında krese verip atanma durumu ozaman olsun istiyorum ama bazen herşey istediğin gibi gitmiyo eşimn işleri iyiydi ama su sıralar biraz sıkıntıdayz iş değişikliği fln var yani artık bebek de var cok zor durumda kalırsam calışırım ama onun haricinde hemen düşünmüyorum belki 2. yi de yaparım bakalım bikaç işi var onlar olursa eşimn düşünrm hemen..

Yok canimcim samsun'a gelnedimde geçtiğim olmuştur ordan...
Neguzel sahile yakınsin sende benim gibi ben sahil gezmelerini çok seviyorum Canim..

Hem temiz deniz havası soluyorsun hemde bak neguzel spor oluyor...
Ilk hamileligimde dr bol bol yürü demişti normal dogumuda kolaylastiriyormus....

Canım aslinda ıkinci çocuk fikrin varsa çok ara verme.. ara verince çok zor oluyor inanki tam rahata alisinca yeniden bebek zor Canim...

Heleki iş hayatına atilacaksan Kesinlikle arka arkaya yap canim...
Ben 3. Düşünüyorumya akillandim ara vermicem fazla bide zaten zor oluyor ya benim seneye baslicam çalısmalara bakalım...

Inşallah eşinin işleri düzene girer canım böyle çok zorlanırsiniz..

Benimde bi arkadaşım var bugün yarın doğuracak son haftsinda ve eşi işsiz 2 ay önce adam işi bırakmis...
Kadın perişan şimdi .. bu erkekler bi tuhaf işi niye bırakıyorsun dimi ama canım öyle bir lüksü yok yani...

Inşallah eşinin işleri yolunda gidet meraketme Bebegin kısmetiyle gelicek Insallah...
Kpss da çok yüksek puan gerek sanırım .. benim kuzende 75 almış yine çalışıyor daha yüksek almam lazim diyor atanmak için ..
Iş bulmak coj zor bulduğun ışte çalışmak büyük mesele vessalam hayat zor canım...
Ben evdeyim kafam rahat bazen çalışma hayatımı özlediğim oluyor gerçi..

Yolun düşerse beklerim canım misafrm olursun:)Bende kpss den 83 aldım ama atanamadım işte sonra kısa süreli bi iş hayatım oldu güzeldi yerim ama evlendim şehir değişikliği oldu kadrom olmadığı içinde burda giremedim aynı sektöre özelde başladım başladığım gibi bıraktım cok zor evli biri için saatler berbat o yüzden en iyisi kamu ama ona da atanmak mesele hayırlısı artık canım bakcaz durumlara göre Allah arkadasına da sabır versin zor hakkaten durumu erkekler fevri canım gercekci olamıyolar maalesef biz bayanlar sezgilerimz ve mantığımzla daha iyiyiz bu konuda onlardan rabbim zor durumda olan herkese yardım etsin..Ev rahat canım ama kendi ayaklarınn üstünde durmak da bi başka kimseye eyvallahnn olmaması sen 3. yü de yaparsan artık evdesin zor yani 3 cocukla:))

Kısmet canim benim Seninde yolun düşerse gel buyur bizim buralarda güzeldir gezdiririm seni...
Canim nerden geldin samsun'a ? Şehir değiştirmekte kötü olmuş puaninda iyiymiş neyse kismet canım Insallah kamuyada girebilirsin daha rahat olur senin için..

Benim eşim işi konusunda çok hassas yıllardır aynı yerde çalısiyor..
Hatta bi hava yolu şirketinden iyi bir teklif aldı zamanında Herkez git dedi o gitmedi...
Hem işine bağlı acaip iş kolik bi adam...

Benim daha önce güzellik merkezim vardı ortak bayada iyiydi işlerim ama ortakla arabozulunca bide fatih oldu ayrıldım ortaklıktan... Sonra bi dükkan tuttum dükkan sahibi dolandirdi bi kısım paramı zoraki aldım...
Sonra evde bebegimi buyuteyim dedim ogün bugün evdeyim...

Tabi haliyle hayat standardimiz baya düştü ama çocuğumuda birakamadim ..

Bakalım bunları büyüteyim boş durmam ben zatende kısmet Simdilik boyle...
Rabbim kimseyi ışsiz aşsiz koymasın canım..
Bide o arkadasimin bi oğlu var çocuk bişey istiyor annesi alamıyor vs..

Inşalkah herşey düşündüğün gibi olur canım.. ama çocuguna daha iyi bir hayat sunmak istiyorsan çalışmalisin inanki masrafları çok oluyor hele büyüdukce dahada çoğalıyor...

Kuzum Tokatlıyım ya sen de öyleydin sanrm:)Bakalım zman ne göstercek canım hepimize yaşayıp görcez..

Kuzum Tokatlıyım ya sen de öyleydin sanrm:)Bakalım zman ne göstercek canım hepimize yaşayıp görcez..

Ay valla kendime çok gülüyorum böyle şapsalliklarim ortaya cikinca...
Bugün bu 2 oldu hiç iyi görmüyorum kendimi...
Bu bebe böyle yapti beni okadar çok yoruyorki...

Bugün arkadaş topicte bisey yazmış bana bende gitmiş ozel den cevaplamisim sonra farkettim... biri beni arıyor birazdan arayayim seni diyorum o birazdan oluyor 1 hafta....

Eh sekerim idare et beni artık uykusuzluktan yorgunluktan biraz saçmaliyorum arada...

Yok canım ne var bunda gayet normal herkesin birsürü düşüncesi işi gücü var okadar curcuna oluyo ki bazen ki bende cocuk da yok yani düşün bende senn gibi oluyorum cok cok normal tatlım öptüm seni ve bebişlerini grşrzzz...

Haklısın canım bu ara bende çok oluyor haliyle..
Öptüm sekerim görsruz..

Eki Görüntüle 455546 Eki Görüntüle 455546

kızlar az önce test yaptım burda pek belli değil ama ikinci çizgi silik çıktı oldumu bu sefer sizce bi bakın lütfen ...

bende seninle aynı durumdaydım ikinci çizgi silik nasıl ya diye 4 gün yedim bitirdim kendimi 4. gün sonunda kan testi yaptım emin oldum ve ozaman doktorum bana dedi ki 2. çizginin silik çıkması %99 hamilelik belirtisidir diye. bence hamilesin canım tebrik ederim :)

Aynen valla seninki ztn artik durmuyodur zaptetmesi zor :) bizimkide basladi artik ilgi istiyo

ahh ah beimkisi çok hareketli valla yürümeye başladığında yandığımın resmidir

bunlar bi yürüsün ocağımıza incir ağazını dikecekler valla:)

Bunlar tatli belalarimiz minik adamlar minik kadinlar canlar cannnn :) saglikli olsunlarda yaramaz olsunlar

Kizlarrrr :)))

Bebisler buyuyo ama biseye zaman bulamiyoruz maalesef dimi yalniz oldugum icin valla sabah 7 de gozumu aciyorum aksam nasi oluyo bilmiyorum eda bi yanda yemek temizlik aksam oluveriyo cok hareketlendik biz de illa yaninda olucam beni gormezse basiyo yaygarayi yapisik ikiz gibi olduk artik karnimda duraydi iyiydi bari :))

bu arada maalesef bizde inek sutu alerjisi cikti laktoz intoleransi yani bir de kivi cilek ananas vs tropikal meyvelerede var alerjisi cok uzuluyorum eda sut ve sut urunleri yiyemiycek maalesef ve en guzel meyveleride ( bu arada stresten diye tahmin ediyorum sutum gitti yani azaldi diyelim o yuzden sut alerjisine karsi ozel bi mama kullaniyoruz artik pregomin as ben de zaten aylardir diyetteyim emzirdigim icin sut iceren bisey yiyemiyorum o sorun degil de sutum azalinca cok uzuldum bu ara bitakim huzursuzluklar yasadim sonucu bu 4,5 ay emzirebildim cok az ama elden bisi gelmiyor bunu da kafama takmamaya calisiyorum ki temelli gitmesin sutum diye ek gidalara gecicez simdi ama ne yadiricem hic bilmiyorum alerji olmasi herseyi kisitliyor kizima allah buyuk dert vermesin tabi bu sorunlar disibda hersey yolunda gelisimimiz falan cok iyi gidiyor bu ara ne bulursa agzina goturuyo hic bulamazsa elini yiyo :)) kahkahalar cigliklar artik kocaman oldu kuzum gaz bitti ama uyku sorunumuz hala var gunduz uyumuyo hic surekli oynamami istiyor onla gecede uyuyo ama 3 kere uyaniyor mutlaka

bizden haberler boyle umarim tum kuzucuklar iyidir opuyorum hepiniziiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…