artık çok sıkıldım sizce haksız mıyım?

Kimileri rahatsız olur kimileri de böyle ister, şahsen benim hayalimdeki şeydi bu, aileme yakın olmak sürekli onlarla olmak, yaklaşık 10 sene oldu gurbete gideli, memleket memleket gezdim, bi kendi memleketinde yasayamadım o yüzden aile özlemi hep var içimde.. Ben rahatsız olmazdım ama sen oluyorsun bu tamamen kişisel bi şey, rahatsız olduğun konuları tatlı bir dille aileme anlatabilirsin, babanın yanında rahat edemediğini sürekli yatmak istediğini o yüzden evde yalnız kalmak istediğini söyle ,

Elindekinin kıymetini bilmiyorsun derim arkadaşım. 5 yıldır evliyim ailemi parmakla sayıcak kadar görebilmişimdir.artı beş yıldır kocam çocuk istemiyor sorunlarım dizboyu heryıl şehir değiştiriyorum bir insanla tanışıp konuşmaya hasretim.kuran kursu öğreticisiyim sabah gidiyorum öğlen geliyorum. Kocam desen akademik çalışmalar peşinde...evde bir insan görmeye hasretim

Bir orta yol bulabilirsin bence.
Konuşarak çözebilirsin.
Keşke ne güzel bir derdin olduğunu bilseydin.
Ailelerimizle çok sorun yaşasakta onların varlığı bir nimet.
Bazen telefon elimde rehberi gexiyorum arayıp görüşeceğim kimse yok.Sonra annemi arıyorum ve şükrediyorum en azından bir ses kadar yakın diye.Aslında annemle aramız iyi değil ama konuşmak bile bana iyi geliyor.Beni pek sevmez hakkımı yer yanıma gelmez.....
Neys işte ...
Ne kadar şanlısın aslında.Yalnızlık o kadar zor ki yaşamadığın için bilmiyorsun.Aile gibisi yok.Bizim gibi gurbette olanlar kimsesizlikten ağlar dururuz siz şikayet edersiniz.

söylüyorum bugün çıkasım yok midem bulanıyor belim ağrıyor ama ne gelen bitiyo ne arayan. kendimi nankörmüşüm gibi hissediyorum sert çıkarsam. gerçekten nefes almaya çok ihtiyacım var. benim dışımda herkes herşeyi doğru biliyor ben bilmiyorum gibi davranılıyor. taşınalı 6 ay oldu mutfağımda 6 kere yemek pişmedi. yemekleri çok fazla gönderiyor yiyemiyoruz bitmiyor çok üzülüyorum ziyan olunca. bişey canım çekse evde yemek var diye yiyemiyorum yada sen yapma ben yaptım diyor kontrolüm tercihim hiçbişeyim yok doğumdan sonrada eminimki hergün burda olcaklar ve kendi düzenimi oturtamıcam. mutfağımda bardaklarımın yerini bile ben belirlemedim. nankör müyüm gerçekten ben
Ailenizle ciddi bi şekilde konuşun kırılmasınlar diye konuşma şeklimiz bahane üretmek gibi olmuş . Neticede sizin aileniz kırıcı konysmazsaniz bişey olmaz . Ben de aynı şeyleri yaşayacağımı bildiğimden hamile olursam kendileri anlamadan bişey soylemicem

X