Arkadaşlar yardım edin sizce geri çekilmekle doğru mu yapmışım???

evet taktik güzelmiş ayda bi filan hatırlatmak lazım bakalım artık ya :/ bu arada küfür tavsiyesi için de saol ilkbaharcım bilmiyodum ya :)

bende yapılacak bir durum yok.yaşadıklarımdan sonra ayakta kalmak için çaba gösterdim.bu yüzden her şeyi içime atmışım ve dolmuşum.bizim iş olmayacak.bendeki yorgunluk.

araya uzun bir zaman girsin, aylar girsin, sonra onun bulunduğu şehir eğer bir zamanlar uğradığın ortak arkadaşlarının olduğu bir yerse, oraya git. normal selam ver, buraya kadar geldim bir selam vereyim dedim nasılsın filan diye hal hatır sorulabilir, ama abartı umursamaz hareketlerle değil, yada için giderek değil. gayet normal bir şekilde,normal arkadaşına nasılsan öyle, ve 5 saniyeden fazla kalmadan neyse kendine iyi bak, diyip bir bahaneyle yanından gidilir, ayrıntılı muhabbete, 5-10 dklık konuşmalara asla izin vermeyin. maksat uzaktan kendini göstermek. sonrasında mutlaka msj atacaktır günün birinde tıpış tıpış gelirler merak etmeyin. güçlü durduğunu inan nasıl gösterir biliyormuun, hiç birşey olmamaış gibi yoluna devam edersen o seni güçlü sanacaktır. geceleri ağladığını, yada telefonu eline alıp alıp bıraktığını asla bilmez...bu bize saklı bir sır olarak kalır ve kalmalı. erkekler kendini sallamayan güçlü kadın sevip onun peşinden koşarlar.

Bu bizim için de geçerli bi kural diimi hep aynı of of :) kaç ay geçsin canım mesela? bizim 5 ay oldu ayrıyız ama 1 aydır fln hiç konuşmuyoruz.

bence arar..
geri çekilmekle iyi yapmışsın çünkü bi yerde gurur yapmak gerekiyo armamaklada çok iyi yapıyosun tutuşmuştur tabi..
ama bi taktik uygulıcaksan tam uygula mesela facede orda burda slow parçalar paylaşma yazdığın sözler ağlamaklı duygusal olmasın yani sende artık bitirmişsin gibi olsun..
ve benceee böyle dengesiz davranan birisi ise seni haketmiodur..yaşını bilmiyorum ama bence önüne daha çok kişi çıkar sabret aramamaya devam et.

hayırrr :/ daha aramadım o da aramadı :/ yarın da malum gün en son 4 şubatta atmıştım kendmi tutamayıp işte daha konuşmadık :/

fazlada geri çekilinince bu seferde gözden ırak gönülden ırak olmasın.hem senin hem onun açısından.arkadaşça konuşucaktın.onuda mı yapmadın.

artı olumsuz bir ifade kullanmış olabilirim başta ama madem ilişkini geri istiyorsun bir şeyler yap.tekrar başlayalım ya da arkadaşlık muhabettine girmesende irtibatta ol.artı ondan bir şekilde haberl al.tabii bunu o bilmesin.unutturma kendini.

bu arada eskisiyle tekrar bir irtibatta geçecem bende galiba.şeytan dürttüyor resmen.tabii aşığım seviyorum demiyeceğim.arkadaşça.en azından gerçekte ne hissettiğimi anlamak için bunu yapmam gerek galiba.ayrılık zamanında kendilerinin bir süre peşinden koşmuştum.sonra küzeniyle konuştum.bana sana taviyem arama onu dedi.bende aramadım.sonra o aramaya başladı.baya bir aradı.korkudan tele bakamıyordum.bir yere gel konuşalım diyordu .olmayacak diyecek diye korkuma gidemiyordum.sonra kızım ne yapıyorsun dedim.:26: korkunun ecele faydası yok.böyle yaparak olacağı varsada olmayacak dedim.ama sonuç ortada.

yani 10 gün oldu ya ondan aramadım ya biraz daha geçsin dedim :S sence yarın bişi yapıyım mı?

anladım canım bence de içinden geleni yap ya :/ sonra nebilim hani şunu yapmalıydım filan dememek için.Bide ben onu nasl takip etcem bilmiorm facebook hesabı bende ekli değil ortak arkadaşımız var ama onla da samimi değilim o kadar nebiliyim yahu hiç bişi benden yana değilki

illa yarın yap demiyorum ama fazlada zaman kaybetme bence.onun çok iyi olduğu bir konuda ona ihtiyacın olmuş gibi yap.okuldaki sevgilim telefonlarla ilgili bir bölümde okuyordu.bende telim bozulmuştu.onu bahane etmiştim.baya bir iletişim halinde olmuştuk.

öyle hiç bir şeyde benden taraf değil ki deme.o zaman tarafına çevir.benim eskisinin kuzeni ile biz tanışmadan tartışmıştık.hemde baya kötü bir tartışmaydıartı yüzyüze hiç gelmemiştik.birde çocuğun yüzüne karşı söyledim.denize düşen yılana sarılırmış diyeo da gülmüştü.bir nevi bizim için barışmada olmuştu..samimi değilim diyorsan samimide olursun bahaneyle.en iyi niyhetli ve ağzı sıkı olanı bul.kız-erkek fark etmez .yakın mı oturuyodunuz.bir şey söylüyeceğim.imkanım olsa bizimkini takip edecektim.bütün gün değil tabii.
face yoksa umarım şansına profli açıktır ama yerinde olsam bakmazdım.insan ister istemez yazdıklarını falan yorumluyor.örnek ben.

yakın oturuyoruz evet 20 dk mesafe var yürüyerek.Ya itiraf etmek gerekirse kardeşiyle tanıştırmıştı beni ekliydi bende onu da sildim dengesizlikleri yüzünden :/ ama bişi dicem sana bak benle aynı durumda olan bi arkadaş daaha vardı o erkek ama farketmez yani o da benm gibi dayanamayıp dün msj atmış kız arkadaşına cevap vermemiş kız hiç.Nebilym bizmki cevap verdi ama hiç aramıyo daha 10 gündür önümzdeki ayın 2sinde de 5 ay olcak :/ auhh

insanlar konuşa konuşa anlaşırmış.erkek arkadaşının kalbini beynini bilemem ama değer vermese (en azından insan olarak) aramazdı.üzüldüğünde sana destek olmak istemezdi.gerçekten nasıl dayandığınıza merak ediyorum.hiç bir zaman 1 aydan fazla beklemedim harekete geçmek için. :-D sevdiğin kişiyi tanıyan sensin.baktın hareketleri soğuk ama senle irtibat halinde hala.en azından şöyle de : x biz neden böyle olduk. ilişkinin devam edip etmemesi için bir konuşma değil bu.sadece nedenini bilmek istiyorum.bu tür konuşmaları yaparkende karşındakine dokunmak etkiyi artırırmışbaşta olmuyor deyiyebilir.bunu demesine izin bile verme.şu gerginliği atmak için en azından böyle de.sonra göze batmayacak şekilde görüşmeye çalış.böyle böyle olursa olur.geri çekilmek doğru bir harekette aylar olmuş.şu bir gerçek ki olacağı olan yıllar sonrada olur.yalnız asıl cevaplar sevgililerinizde.gidip onlara soracaksınız.bence en iyi çözüm alacaksın sevdiğin çocuğu arkadaşında sevdiği kızı seni özledim diyecek.aylardır çıt yok bir mesajla olacak mı demiştir kız .belki istemiyordur.bu eski sevgilimin olayında kimle konuştuysam bana aynı sözleri etti.mesaj atardı,meil atardı,telefon açardı,karşına çıkardı vs. vs. demek ki eninde sonunda vazgeçmiş senden.

GİDİP SAKİN BİR DİLE NE HİSSETTİĞİNİZİ ONLARA ANLATIN.OLACAKSA OLUR OLMAYACAKSADA BAŞKA NE YAPILABİLİR Kİ BİLEMEM.ÖNCE BİR KONUŞUN.

ya hani eskiden yazmıştım ya yolda karşılaşmıştık ben bakmadm geldi yanıma fln filan sonra ararım dedi aramadı ben aradım.Dediğin gibi konuştum biz böle olmamalıydık , biz çok güzeldik yani ben kaybetmek istemiyorum seni ve emeklerimizi.Nebileyim buluşalım sinemaya gidelim birlikte vakit geçirelim bu soğukluğu bitirelim demiştim.Bak olur gideriz sinemaya ama bidaha biz olmucaz bunu bil öyle gidelim olur mu benden bi beklentin olmasın.İstediğini yaparız ama bunu bil dedi.Ben de eski sevgiliyle sinemaya mı gidilir bişeyler başlamıcaksa tekrar bu nasıl bi davranış filan dedim eğer gerçekten sevdiysen sevgi bitmez sadece soğursun ama senin sevgn bitmiş dedim.O da dedi ki evet soğudum o kadar çok kavga ettik ki midem bulanıyo artık ilişki istemiyorum istediğini yaparız sinemaya da gideriz buluşuruz da ama biz olarak değil bişi bekleme benden artık falan dedi.Ben de o zaman bittiyse görüşme fln olamaz tamamen kopsun dedim.Sen bilirsin nasıl istersen dedi.Ve ondan sonra 1 bucukay fln hiç konuşmadık işte geçen gün ben yazana kadar.Ama bu msj da olmuştu tabi.Öyle bişi olmuştu yani.yani o zaman kabul etsemiydim acaba buluşmayı sinemayı filan

baya bir soğumuş senden.işin düşündüğümüzden de zor.bence sevdiğini taekrardan başlamak istediğini hiç belli etmemeye çalış.belli edersen yanından gider.okuldaki sevgilimde hep gelirdi ama ne zaman barışalım desem gidiyordu.arkadaşça aradaki buzları ve anlaşmazlıkları çözmeye çalış.olmayacaksada durum üzülmemeye çalış.bu çocuk gerçekten sana değer veriyor.yalnız bu değer şu aşamada sadece insan olarak,zamanında bir şeyler paylaştığı birine verdiği değer.sevse dahi kavgalar ve sancılı dönemden sonra çekmiştir kendini.soğumuşturda.arkadaşlık kurmaya bak.sinemayada git.tiyatroyada git.kaybettiğiniz o sıcaklığı tekrar yakalayın.çaktırmadan.hem bu sayede geçmişinizi bilenlerde sizi sevgili sanır.başka kızlar yaklaşmaz yanına kolay kolay.beraberken duygularını kontrol etmeye çalış.gerçekten durumu kabullenmiş gibi görün.çünkü bu çocuk bu ilişkin bitttiğini kabullenmiş.en azından kafasında.çünkü çok yıprnmış ilişkiniz demek.senide üzmek istemeyecekdir.arkadaşlığı kabul ettiğini düşünmesi onuda rahatlatacakdır.umudunu kesmen içinde aramamazlık yapıyordur.sakin ve sabırlı olacaksın.adamı germek yok.arkadaşça takılmaya çalış.diğer erkek arkadaşlarına nasıl davranıyorsan öyle davran.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…