Doğuma Hazırlık arkadaşlar yaptıklarımı paylaşmak istedim...acemice ama

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebiscimkayra

bende bilmiyorum
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
317
1
bugün eminönüne gidip malzeme aldık kardeşlerimle ve evde bunları yaptık bugün nasıllar...paylaşmak istedim

Eklentiler

• $IMG0555A.jpg
    $IMG0555A.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 79
  • $IMG0561A.jpg
    $IMG0561A.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 83
  • $IMG0562A.jpg
    $IMG0562A.jpg
    24,1 KB · Görüntüleme: 99
ayy canımm gerçekten çok şekerlerrr yaa :) adı gibii şeker ihihihihi :) canım kaç tanesini kaça mal ettin öğrenebilirmiyim?güle güle dağıtman nasip olsun inşallah.

bu da hastane şekekrinin sepeti....mevlüt şekeri ile bunu ayrı yaptım....

Eklentiler

• $IMG0588A.jpg
    $IMG0588A.jpg
    15,6 KB · Görüntüleme: 78
ayy canımm gerçekten çok şekerlerrr yaa :) adı gibii şeker ihihihihi :) canım kaç tanesini kaça mal ettin öğrenebilirmiyim?güle güle dağıtman nasip olsun inşallah.

canım biberonları tanesini 1 milyondan aldım....sepeti 5 liradan alıp kendim süsledim...seteniini metresi 3 milyondan aldım...bir metre yetti bile...tülün metresinide 1 liradan aldım 2 metre beyaz maviiii...hastane şekeri için de küçük sepet aldım üzerini boyadım tanesi 200 bin....ve kese aldım içine koydum bu rada evde boncukalrım vardı süsledim....
altın yastığıda bu malzemelerden yapıldı...balığın yan kurdelasını metresini 600 den aldım...ve bana baya gitti...hepsi bana 80 milyona mal oldu...ancak daha bunların iki katını yapacak kadar malzeme kaldı...birde ben kendim yapmak istedim....

hepside çok güzel olmuşlar, ellerinize sağlık,
bende dün çıktım emin önüne alış verişe bende kapı süsünü, şeker sepetini hazır aldım
sadece şekerimizi kendimiz yapıcaz, 100 adet şekeri 50 ytl ye mall ediyoruz biz ,badem şekeriyle birlikde, ama sonradan vazgeçtim kalıcı olsun diye lavanta koyucam keslerin içine , evet pembe süslü keselerden aldım üzerinede pembe mika emzik aldık biraz kolaya kaçtım ben, bende resimlerini çekip eklemek isterim ama dijital makinam çok iyi bişi değil , arkadaşımdan alıcam doğuma yakın :)
neyse tekrar ellerine sağlık hepside çok güzel bebişin kayran sağlıkla sıhatle gelsin inşallah.

bunun bu halini bir yerde sordum 4 liraydı ve bende gidip malzemeyi alıp kendim yaptım bana 1250 ye mal oldu....mevlüt şekerim

Eklentiler

• $IMG0021A.jpg
    $IMG0021A.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 89
buda hastane şekerinin sepetiii sepet kahverengiydiii.bende altın sarısına boyadım be sepetin koluna silikon tabancası ile göz yapıştırdım

Eklentiler

• $IMG0017A.jpg
    $IMG0017A.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 80
bugün eminönüne gidip malzeme aldık kardeşlerimle ve evde bunları yaptık bugün nasıllar...paylaşmak istedim

ya süper olmuş arkadaşımsengözlerimebaksanabmarifetli kadının halide bi başka oluyo canııııımmm.kız ben neden akıl edemedim ki:uhm:kız yenidenmi dogursam neeekaydirigubbakcemile3 ellerine saglık harika olmuşşa.s.

Maşallah valla herşeyi çok güzel yapmışın emeğine sağlık böyle becerikli annelere çok özeniyorum ben hayatta beceremem böyle şeyler her şeyini hazır aldık biz napalım Allah güle güle kullanmak nasip etsin canımm

sağolun kızlar ya...çok mutlu oldum beğendiğinize...valla doğuma az klamasa derim ki yapayım göndereyim ama inanın heran doğum olabilir....daha yaptıklarımı göstericem...insan mutlu oluyor yaptıklarının birileri tarafından görülmesinde....

sağolun kızlar ya...çok mutlu oldum beğendiğinize...valla doğuma az klamasa derim ki yapayım göndereyim ama inanın heran doğum olabilir....daha yaptıklarımı göstericem...insan mutlu oluyor yaptıklarının birileri tarafından görülmesinde....

canım sen yaptıgın en güzel mucizeyi bebegin dogdugunda onu gururla işte bu benim oglum diye gösterdiginde dahada mutlu olacaksın saglıkla al bebegini kucagınaŞeniz

Inşallah canım zaten bunların hepsi ona aşkımdan yapılıyor...ki ben daha bebeğim karnıma düşmeden önce bebeğine aşık olanlardanım...ve benim bebeğimin olma sansı az dı....allah onu kucağıma almayı ve onunla yaşamayı nasip etsin ve herkese....
Bunlar yoksa talı telaşlar.....allah olmayan herkese ve gerçekten isteyen herkese bebk nasip etsin..çevremde o kadar çok bebeğini olmasını isteyipte bir türlü olmayan insan varkiiii....şükrediyoruz halimize

X