Arkadaslar tansuyon icin bilgi verirmisiniz

adan0101

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2024
146
30
28
25+5 haftalik hamileyim dun komtrolum vardi 2kere olctu tansuyonum yuksek cikti 3.olcumunde 13 e 7 cikti doktorum yuksek dedi ara ara tansiyon kontrolu evde yap dedi.b3lki suan burda heyecan yapmista olabilirsin dedi.bugun.olctugumde 13 e5 cikti sizce normalmi cok yuksekmi ?ilk.gebeligim.bilgim yok.

25+5 haftalik hamileyim dun komtrolum vardi 2kere olctu tansuyonum yuksek cikti 3.olcumunde 13 e 7 cikti doktorum yuksek dedi ara ara tansiyon kontrolu evde yap dedi.b3lki suan burda heyecan yapmista olabilirsin dedi.bugun.olctugumde 13 e5 cikti sizce normalmi cok yuksekmi ?ilk.gebeligim.bilgim yok.
Küçük tansiyon iyi fakat büyük bir tık yüksek

13 u yüksek kabul ediyorlar benimde 18.haftada 13 9 çıkıyordu hemen alfamet ve coraspiirn başladım günde 3 kez ölçün gün gün not edip doktorunuza gösterin gerek görürse ilaç başlar 38.haftamdayim hala alfamet kullanıyorum tansiyonu baya dizginliyor bizim yükselmedi ilaç sayesinde şükürler olsun yani ilaç verirse de kullanmaktan çekinmeyin

Sadece hafif kalp atisimda hizlanma oliyo 2 gun once cok yuksek kalp atisim olmisti
Tansiyonun genelde nedeni bulunamıyor. Sizin yüksek ihtimalle panik atağa bağlı çünkü panik atak hastalarında atak sırasında hep tansiyon yükselir. Bir de sakinleştiğinizde ölçtürün ki ona bağlı mı değil mi bilin.

Tansiyonun genelde nedeni bulunamıyor. Sizin yüksek ihtimalle panik atağa bağlı çünkü panik atak hastalarında atak sırasında hep tansiyon yükselir. Bir de sakinleştiğinizde ölçtürün ki ona bağlı mı değil mi bilin.
Cok tesrkur ederjm bnde panik atak yok normalde ama bnde sasirdim

Tansiyonumu o yuzden kontrol etmemi istedi
Evet benim annemde gebeyken tansiyon hastası olmuştu ama bir sıkıntı yaşamadı çok şükür. Bazı kişilerin gebelikten sonra geçiyormuş. Tabi inşallah sizde öyle bir durum yoktur Allah korusun varsa bile endişe etmeyin🙏🏻

Evet benim annemde gebeyken tansiyon hastası olmuştu ama bir sıkıntı yaşamadı çok şükür. Bazı kişilerin gebelikten sonra geçiyormuş. Tabi inşallah sizde öyle bir durum yoktur Allah korusun varsa bile endişe etmeyin🙏🏻
Amin insallah yoktur cok tesekur ederim

X