Arkadaşlar sizce hamile miyim?

valla yapan kendine yapar kızlar.burada neler çekenler var hasretle senelerce yananlar var.kii bende çok bekledim oğlumu.eğer alay ediyorsa Allah bu mübarek günde çıkartır zaten eğer yoksa böyle bişey eyvallah o zman..ama siz yorum yapan arkadaşlarım bence üzülmeyin demek ki siz iyi insanlarsınız ki yardım etmek istemişsiniz...bu arada konuyu acan buket isimli kişinin yazdığı cevaplara baktım 2008 yılında 28 haftalık hamile olduğunu bilmem ne kadar kilo aldığını yazmış.garip tabi.daha önce hamile kaln biri hamilelik belirtilerini nasıl bilmez:KK53:

Son düzenleme:
kızlar yeni yazma fırsatım oldu bu nedir ya siz şaşardınız galiba hayır kesinlikle ben yeni üye oldum buket isimli kullanıcı ben değilim lütfen ama lütfen bu saygısızlıktır bunu kabul etmiyorum kesinlikle yazdıklarım kesinlikle doğrudur inanmak veya inanmamak kendi vicdanızzıa kalmıştır bunuda bilin

konuyu bu sabah gördüm hamileleik sayfalaırna bakarken çok şaşrıdım buket adlı kullnaıocaya haksızlıktır kesinlikle ben selana adlı kullnıcıyı açtım başka nikim yok lütfen benim açtığım konulara yorum yazın yalan dolanla işim olmaz bugün çok şaşrıdım benim kullanıcı ismimi yazxılanlarda görünce llütfen inancımızı güvencemizi yitirmeyelim ama inanmıyorsanız üyeliğimi iptal eder birdaha girmem buraya

Arkadaşlar merhabalar benimde 1 haftadan bu yana kasık ve bel ağrım var artı baş dönmem var son iki gündürde mide bulantım var adetime 10 gün var sizce hamilemiyim cevaplarınızı bekliyorum

öncelikle herkeze tekrar teşekkür ederim yorumlarınız için kızlar dün eşime eczaneden tes aldrıdım normal olanından ama negatif çktı açık renk çizgi çıktı altında notu okudum açık çizgi olunca olabiliyormussunuz hamile halendaha olmadım karnım şiş idrara çıkma isteğim var bu akşam doktotara gidicem ama belli olurmu bilmşiyorum
Sen neden bahsediyorsun arkadaşım???Gerçekten sıkmaya başladın.Sen nasıl hamile kalabilirsinki?Ayın 25inde karıkoca hayatınızın olamadığından bahsetmişsin???Eşimle kardeş gibi yatıyotuz demişsin.Bunu açıkla o zaman.Al işte linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/sorular-sorunlar-18/458191-esimle-kardes-yatiyoruz.html

Ayrıca Buket adlı kullanıcının başlığında senin ne işin var?Hemde aynı tarz cümleler ve uslupla.Aynanın karşısına bir geçip kendinle ilgili gerçekleri görebilmeni çok isterdim!

Sen neden bahsediyorsun arkadaşım???Gerçekten sıkmaya başladın.Sen nasıl hamile kalabilirsinki?Ayın 25inde karıkoca hayatınızın olamadığından bahsetmişsin???Eşimle kardeş gibi yatıyotuz demişsin.Bunu açıkla o zaman.Al işte linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/sorular-sorunlar-18/458191-esimle-kardes-yatiyoruz.html

Ayrıca Buket adlı kullanıcının başlığında senin ne işin var?Hemde aynı tarz cümleler ve uslupla.Aynanın karşısına bir geçip kendinle ilgili gerçekleri görebilmeni çok isterdim!

arkadaşım seni tebrik ediyorum inan nasıl bulup çıkarmışsın ortaya.bence bu insan sıkıntıdan buraya sarmış bir öyle söylüyor bir öyle belki farklı şeyler vardır altında.biz burda derdimize derman aramak moral bulmak için varız ve başarılı olduğumuza da inanıyorum kimse kendinden şüpheye düşmesin.bakın nasıl çıkmış ortaya.ayıp ama bu gerçekten iyi niyet kullanılmış resmen.neyse hepimize hayırlı ramazanlar diliyorum hamilelere sağlıklı günler benim gibi bekleyenlere de tez zamanda müjdeli haber inşallah

Konu sahibi buketti şimdi isim değişmiş.
Kapsama alanı dışına da alınmış.
Arkadaşım sen çocuktan önce psikolojik bir tedavi gör bence.
Buraya da milletle dalga geçer gibi konu açma!

günahları boynuna canım eğer aynı kişiler ise ama şöyle

bir durumda var ki benim arkadaşımda evlendikten sonra 4-5 ay birlikte olamadılar yani fakat arkadaşım hamile kalmıştı üstelik doğuma kız olarak girdi kadın olarak çıktı .kızlık zari tamamen kapalı olmadığı için üzerine boşaldığında şans eseri hamile kalma riski çok fazla .arkadaşım o yüzden bu kızda bu şekilde bir evham yaşıyor olabilir.kendisi ilişki yaşayamıyor olsalarsa vajina üzerine boşalma ile falan beklenti içinde olabilir gayet normal.

arkadaşım seni tebrik ediyorum inan nasıl bulup çıkarmışsın ortaya.bence bu insan sıkıntıdan buraya sarmış bir öyle söylüyor bir öyle belki farklı şeyler vardır altında.biz burda derdimize derman aramak moral bulmak için varız ve başarılı olduğumuza da inanıyorum kimse kendinden şüpheye düşmesin.bakın nasıl çıkmış ortaya.ayıp ama bu gerçekten iyi niyet kullanılmış resmen.neyse hepimize hayırlı ramazanlar diliyorum hamilelere sağlıklı günler benim gibi bekleyenlere de tez zamanda müjdeli haber inşallah
Evet canım biz burada dertlerimizi,sevinçlerimizi,sorunlarımızı paylaşmak için varız ve dediğin gibi bunu başarıyoruzda.Her sepetten çıkabilir böyle çürük elmalar.Onlarıda sepetin dışına atıveririz olurbiter.Bize bişey olmaz ama o gerçek hayattada zavallılığı ve yalnızlığıyla kalakalır.

günahları boynuna canım eğer aynı kişiler ise ama şöyle

bir durumda var ki benim arkadaşımda evlendikten sonra 4-5 ay birlikte olamadılar yani fakat arkadaşım hamile kalmıştı üstelik doğuma kız olarak girdi kadın olarak çıktı .kızlık zari tamamen kapalı olmadığı için üzerine boşaldığında şans eseri hamile kalma riski çok fazla .arkadaşım o yüzden bu kızda bu şekilde bir evham yaşıyor olabilir.kendisi ilişki yaşayamıyor olsalarsa vajina üzerine boşalma ile falan beklenti içinde olabilir gayet normal.
Evet haklısın öyle istisnai durumlar yaşayanlar olabilir.Ama bu konu sahibi iki farklı kullanıcı adıyla buraya yazdı.Kendi kendini ele verdi.Forumda başka yerlerede başka başka şeyler yazmış.Bariz kafa buluyor insanlarla yani....

X