Arkadaşlar sizce hamile miyim?

öncelikle herkeze tekrar teşekkür ederim yorumlarınız için kızlar dün eşime eczaneden tes aldrıdım normal olanından ama negatif çktı açık renk çizgi çıktı altında notu okudum açık çizgi olunca olabiliyormussunuz hamile halendaha olmadım karnım şiş idrara çıkma isteğim var bu akşam doktotara gidicem ama belli olurmu bilmşiyorum

sanırım psikolojik olarak etkilendin sen....inş hakkında hayırlısı olur canım..seni tanımadığım halde dün akşam seni düşündüm.ne oldu acaba.gerçekten hamile mi diye:)))

Kim dalga geçiyor Allah aşkına söyler misiniz?
Böyle bir konunun garip gelmesi hiç de saçma değil.
Ben bu arkadaşımızın yerinde olsam buraya yazana kadar gider bir koşu test yaptırırım.
Evli bir bayanın gebelik testi için "eczaneye gidip ne diyeceğim?" demesi bana göre abesle iştigal ki eminim bir çok kişiye göre de öyledir.
Heyecanlanmasına diyecek bir sözüm yok, kim olsa heyecanlanır ama 1 gün geciktim acaba hamile miyim diye sorması çok ilginç.

kızlar hamile olmayabilirmiyi ama 1 yıldır adetim 1 gün bile aksamadı inanın sizce normalmi

2 farklı nick...
2 farklı nickle buraya (yalan mı doğru mu bilmem) yazmaya ve hala normal mi diye sormaya devam et.
Birinin çıkıp "evet adetin 1 gün gecikmiş sen kesin hamilesindir" demesini bekle.

Bence sen önce psikoloğa git çünkü gerçekten akli melekelerin yerinde değil.Kocanla 2 ay önce evlenmişsin!!!!!!!!!!Kardeş gibi yatıyormuşsun,sürtünmeyle ilişki yaşıyormuşsunuz yaaaaaaaaa(!)O yüzden çocuk mocuk olmaz sizin.Sen önce bakırköy'de bir tedavi gör derim.Gün gelir bu yazdıklarında gerçek olursa bizi hatırlarsın
Ha bu arada buda derdine derman aradığın konu:
http://www.kadinlarkulubu.com/sorular-sorunlar-18/458191-esimle-kardes-yatiyoruz.html

şimdi gerçekten kendimi mal gibi hissettim.millet kekliyo.bizde saf saf keklenip cevap veriyoruz.bu nedir arkadaş.anlamadımki ben(((

şimdi gerçekten kendimi mal gibi hissettim.millet kekliyo.bizde saf saf keklenip cevap veriyoruz.bu nedir arkadaş.anlamadımki ben(((
Hiç öyle hissetme canım.Biz insanlığımızı kaybetmemişiz.Burada birbirimize yardımcı olmak için varız.Asıl bunu yapan kendinden utansın.Dilerim gün gelir buralarda bu sefer gerçekten aynı dertlere derman aramaya çalışır....AMİN (Bu arada hamilenin duasıda tutarmış.)

Son düzenleme:

Burada yüzlerce kadın bebek özlemi çekiyorken (ben de dahil) bu tür konular açılıyor.
Bu konuyu açanın kesin psikolojik sorunları var, arkadaşım sen git önce bir tedavi ol.
Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

evet ya bende şaşırdım cevap verip yardımcı olmaya çalışmıştım ne denir ki.
Aynen bende bebek özlemi içerisindeyim 10 aydır uğraşıyoruz öncesinde düşük yaşadım .
Her ay adetim geldiğinde kendimi sıktım üzüldüm ağladım adetim bir kaç gün geciktiğinde stresten yine kendimi şartlamamak için uğraştım.
Allah (c.c) herkese akıl fikir ve gönlüne göre versin.

Allah yar ve yardımcımız olsun arkadaşım.
Çektiğin hasreti yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum.
Rabbim en kısa zamanda bizlere de nasip eder inşaallah...
aminnn... inşallah canım çektiğimiz bu sıkıntılar son bulsun herkese hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin kimsyi bu duygudan mahrum bırakmasın Rabbim ..Aminn...

allahım isteyen herkese bebek versin.hayırlı evlatlar versin.sağlıklı sıhatli,eli ayağı düzgün.akıllı fikirli.vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin inş:)))

bütn yorumları okudum bu sadece iyi niyeti suistimal bu belki yüzünde gülücükler oluştu ahh nasıl kekledim die ama bu çok hassas bi konu Allah çıkarır dikkat et bence bir daha böyle şeye YELTENME AYIP GÜNAH !!!!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…