Arkadaşlar sizce hamile miyim?

doktor gebelik görseydi enazından sizi uyarırdı..ağır kaldırmayın,dinlenin falan diye..
zaten görüpte söylemeyeceğini sanmıyorum,böyle bir doktor olamaz,olmamalı..

birkaç gün daha bekleyin derim,olmadı kan testi yaptırın ,yarım saatte pozitifmi negatifmi çıkıyor..
idrar testlerini önermiyorum..sizde güvenmeyin..

geçen haftaki idrar testime göre şuanda hamileyim ama kan testi sağolsun
fazla ümitlendirmeden negatif sonucunu çıkardı...

çok fazla ümitlenmeden herşeye hazırlıklı ol.. en basitinden eczaneden bi gebelik testi alıp,evde test yapabilirsin.. yada en kesin sonucu veren kan tahlilini yaptırmakta iyi olur.
umarım güzel haberlerin olur..

Burada bu tarz konuların açılmasını gerçekten çok garipsiyorum.
Adetim 1 gün gecikti diyorsunuz.
Hamile olup olmadığınızı bizler nasıl anlayabiliriz söyler misiniz?
Buraya yazana kadar gidin eczaneye test alıp yapın.
İçiniz onunla da rahat etmezse gidin sağlık ocağına bir test yaptırın.
Allah inşaallah gönlünüze göre verir.

eczanede 3 liraya gebelik testi var
Alırsınız yaparsınız öğrenirsiniz..

arkadaşlar peki daha yeniyse yinede hemen belli olurmu oluğğp olmadığım...testte sonuç verirmi

Adetten 2-3 gün öncesine kadar gösteren testler var.
Hatta biraz daha paraya kıyarsın 7 gün öncesine kadar gösterenler var.
Eğer tek çizgi görürsen ve ikna olmazsan kan testi yaptırabilirsin. Kan testi 21.günden itibaren sonuç veriyor neticede 1 gün de gecikmen var.
Muhtemelen 29. veya 30.günündesin.

arkadaşlar peki daha yeniyse yinede hemen belli olurmu oluğğp olmadığım...testte sonuç verirmi

Eczaneden aldığınız test ile hemen belli olmaz . Ayrıca , bir gün geçince hamile olduğun sanısına kapılma . Biz aylardır uğraşıyoruz , stresten bir hafta bile gecikebiliyor , belli olmaz yani :))

Çok merak ediyorsan , git kan testi yaptır . Kesin sonuç verir :)

evet kılzar haklıısnız yarın kan tstimi yaptırıyım kızlar hemen gösteren sonucu testler var demiisniz eczaneden ne diyip alıcaz onları

Düşüp bayılacağım şimdi :)
Güzelim gebelik testi diye bir şey duymadın mı?
Bak şimdi eczaneye git ve eczacıya de ki bir adet gebelik testi alabilir miyim?
Hepsi bu :)
Ama bu testte çıkmayabilir.
En garantilisi kan testi yaptırmak.

Güzel arkadaşım yukarıda da yazdım.
Bir sağlık ocağına gidip test yaptırmak bu kadar mı zor?
Hamileysen çıkar kan testinde.

saka gibi ya, gebelik testinin ne oldugunu bilmeyen insanlar var... bence evlenmeden once insanlar cinsel saglik ve korunma yontemlerine dair seminerlere katilmali...

bir arkadaş adetten 2-3 gün öncesi bide 7 gün öncesini gösteren testler var demiş.. konu sahibi arkadaşımız onu soruyor sanırım..

Konu içeriği nedeniyle "Hamilelik belirtileri" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

Son düzenleme:
Ayy öldüm resmen yorumlarınıza

:) Haksız mıyım ama?
Evli bir kadın ve gebelik testi için eczaneye gidip ne diyeceğim diye soruyor?
Şaştım kaldım :)
Tabi bir de 1 günlük gecikmem var acaba hamile miyim diye bir soru var.
Monitör önünden karşıdakinin gebe olup olmadığı anlaşılır diye bir yöntem çıktı da benim mi haberim yok :)

şaka gibi gerçektennn

evet kılzar haklıısnız yarın kan tstimi yaptırıyım kızlar hemen gösteren sonucu testler var demiisniz eczaneden ne diyip alıcaz onları
Arkadaşlar konu sahibi erken gebelik testini soruyor.Daha önce almamış belliki.Bir adı var mı falan demek istedi heralde.Eczaneye erken gebelik testi istiyorum dersen yardımcı olurlar canım.(testin markasıda fortel)

hemen nasılda acımasız yorumlar yapılmışş. arkadaş belliki hassas testlerin markasını sormak istemiş..
ve belliki heyecanlı bizimle paylaşmış.. burası bir paylaşım platformu eğer istemiorsanız saçma buluyorsanız cvp yazmayın ama dalgada geçmeyin...

Söylediğim test fortel 7 gün öncesine kadar gösteriyormuş.
Ama güvenilirliği ne kadar olur bilemem aldığım normal idrar testinde reglimden 2-3 gün önce öğrenmiştim.
Kan testinde kesin sonucu öğrenirsin eğer hamileysen 0 ın üstünde bir değer çıkar illaki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…