arkadaşlar özel bi soru sorucam bakarmısınzzz..

Enteresan; bu soruyu sormamda ki amaç, eğer yeni evliyeseniz çok da kendini şartlama, psikolojik olarak kendini kasma,kendinizi kasarsanız yumurtlamanıza kadar etki ediyor demek için sormuştum, yaşınızı bilmediğimden açık açık yazmak istemedim, eğer yaşınız falan büyükse kabalık olmasın diye ama.. yaş sormanın inceden dalga geçme ile nasıl bağdaştırdınız hayret ettim.. fikir ve zikir zihniyeti işte diyeceğim. Çok ince düşünmek te bazen çok iyi olmuyor haliyle.

Kusura bakmayın, hata ettim.Tekrar hakkınızda hayırlısı olsun.

başka bir amacınız olabileceği aklımdaydı ama yaş kaç, kaç yıldır evlisiniz deyip çekildiniz kenara, kusura bakmayın aklıma ilk bu geldi....ayrıca yaşı büyük olanlar ve çok yıllık evli olanlarda iş hamileliğe gelince kendini kasıyor.......fikir ve zikir zihniyeti haklısınız, haksızlık ettiysem, bir hata ettiysem kusura bakmayın, zaten araya girerek hak yedim, helal edin....belki benim yüzümden özge arkadaşımız da yanlış düşündü....tüm hata benimdir....konunun da tadını kaçırdım...hay Allahım ya....

Rica ederim, sadece anında cevap veremedim, yaşı büyükse de akıl vermek gibi olacağından kabalık etmek istemedim, bir senedir buradayım, burası çok hassas bir yer.. kimse ile dalga geçilemeyeceğini oldukça iyi biliyorum. Haddim olmadan da insanların özeline girmemeye çalışıyorum. Sanırım bu yanlış anlaşıldı.

Kendinizi kötü hissetmeyin lütfen, sadece sınırlarımı aşmamak istemiştim, eminim sizin de niyetiniz kötü değildir, oluyor bazen böyle yanlış anlamalar.. her şey insan için, yeter ki niyetler iyi olsun, içiniz rahat olsun. Sevgiyle kalın.. iyi geceler.

siz bu kadar anlayışlı oldukça ben daha bir mahçup oldum ya neyse bu da bana ders olur artık...özge için de hayırlısı olsun,umarım bebişini kucağına alır yakın zamanda

testi eğer gebelik testindn bahsediyosan.adetin gecikirse yapıcan.gebe kalma için en uygun dönemse hatırladığım kadarıyla adetin başlamadan son haftası ve bitiminden sonraki ilk hafta dışında gebe kalma riski yüksek döenmlermiş.nette araştır istersen bi. bende netten buldum du bi de adet takvimi diye bi programvar onu da yüklersen sana günler hakkında hergün uyarı veriyor.bi araştır canım dilerim allah sağlıklı ve hayırlı bi evlat nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…