arkadaşlar okuyun işinize yarayabilir

aycank

Guru
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
1.275
47
arkadaşlar içinizde ibrahim saraçoğlunu tanıyan vardır onun kitaplarını sitesini doğurganlık ve sperm sayısı hakkında araştırdım buğüne kadar sölediği bütün kürlerden şifa bulan okadar çok kişi tanıdım ki...
erkekte sperm sayısının çok olması önemli değil hareketli sprem sayısının çok olması gerekiyo çünki hareketli spermlerin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasına ve yumurtalara çarpıp döllenmeyi sağlayacak işte bu yüzden hareketli spermin çoğalması için eşinize keçi boynuzu kürünü içirmeniz gerekiyo.Bir kürlük miktar 3 ay kullanılır ve yaklaşık 50 g dır
Pazardan veya aktarlardan satın alınacak keçiboynuzlarının koyukahve ve siyaha yakın renkte olanların tercih edilmesi gerekir. Açık kahve renkli olanları satın almayınız.

bayanlarda doğurganlık özelliği
doktorlara gittiğimizde siz ve eşiniz için normalsiniz sağlıklısınız zamanla hamile kalırsınız dediğinde bu süreci kısaltmak için gerekli olan kuru incir...yarım litre suya 8-9 tane kuru incir atıp kaynatıp suyunu günlük taze olarak tüketilmeli bunu 21 gün yapacaksınız ama günlük ve taze yapacaksınız bi yaptığınız kürü ertesi günü içmeyin.

bayanlarda dogurganlığı kolaylaştıran bi başka şifalı bitki ise soğan ve sumak...yemeklerden önce soğanı ince incede doğrayıp üzerine 2-3 çay kaşığı sumak döküp tüketebilirisiniz. bu kürlerden birini uyguladığınızda daha kolay hamile kalabiliyosunuz

şu mübarek günde kadir gecesinde Rabbim hepinizin gönlünden geçeni gerçekleştirir inşallah ne hayal ediyosanız hayırısıyla olur inşallah bol bol dua edelim arkadaşlar :Saruboceq:
kadir geceniz mübarek olsun

Bende sunu merak ediyordum. Bu yarim litre suya 6-7 keciboynuzu atilip kaynatiliyor ya bu yarim litre su kac gun gidiyor?? Yani benim ne kadar keciboynuzuna ihtiyacim olucak 3 ay icin??? Yurtdisindayim ve kardesime aldiricam insallah.

canım bu tür kürler günlük içilmeli yani taze olmalı zatan yarım litre sudan 2-3 badak bişi çıkıyo sen bunu eşine günlük sabah akşam içir umarım işine yarar

yazmayı unutmuşum arkadaşlar keçiboynuzu direk olarak değil kaynatılarak suyu içilecek

arkadaşım yaa inan kaç günüdr bunu düşünüyordum bi konuda okumuştum ama şimdi benimde ihtiyacım var bunlara inş. bu ay söylediklerini yapıp bebişime kavuşurum...
herkese şifa olur inş. bu söylediklerşn arkadaşım sağolasın....

inş canım umarım bi faydası olur şu mübarek günde bol bol dua et nasipse olur zaten Rabbim gönlüne göre versin

Arkadaslar eklemeden gecmıyım dedım bu kecıboynuzun kaynatılıp ıcılmesı aynı zamanda seker hastalarına da cok ıyı gelıyor,sekerı ayarlıyor,aklınızda bulunsunkaydirigubbakcemile2

emeğinee yureğinee sağlıkk
bir sorum olacakk bu kürler ne zamann içilecekk yanii yumurtlama günü öncesi sonrasıı farkedermii

arkadaşım bu keçi boynuzunu 7 tane adet olarak mı atıcaz suya yoksa kırılmış haliyle mi yedi parça olucak???

6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atıyorsunuz arama yaparsanız burdada detaylı bilgileri bulabilirsiniz

emeğinee yureğinee sağlıkk
bir sorum olacakk bu kürler ne zamann içilecekk yanii yumurtlama günü öncesi sonrasıı farkedermii

yok canım farketmiyo düzenli olarak içilmesi yeterli 2-3 ay sonra faydasını görürsün inş

inşallahh canımm bu ay adettenn sonraa başlıyayımm aktaradaa sorarımm kullanılışınıı inşallahh hep beraberr görürüz faydasınıı

Arkadaşlar bu inciri aç karninami yoksa tok karninami içileçek günde kaç bardak içileçek

allaha çok şükür hamilelik için değil ama şeker hastalığı için verdiğin bilgi bana gerekliydi emeğine sağlık bacım...

paylaşımın için teşekkürler. Allah hepimize sağlıklı bebişler versin.

Arkadaşlar bu inciri aç karninami yoksa tok karninami içileçek günde kaç bardak içileçek

canım y günlük yapacaksın aç tok farkletmiyo günlük ne kadar yaptıysan yaptığını taze taze içmelisin.inş rabbim herkesin gönlündekini hayırlısıyla verir en kısa zamanda:Saruboceq:

X