Arkadaşlar nolur yardım edin ya nolur çok çaresizim kilo veremiyorum ?

Zayıflayabilir miyim sizce

• Metobolizman durmuş olabilr yada 2 ayda 10-20 kilo veremezsin unut bunu en fazla 5 kilo

OY: 0 0,0%
  • Zayıflarsın 2 ayda 10-20 kilo arasında verebilirsin

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Negatif_Polyanna

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2015
79
40
28
Arkadaşlar ben 1.70 boyunda 80 kiloyum bu 3 ay içinde en az 5-6 diyet yaptım ama hepsini 2-3 gün yapıp bıraktım spor yapıyorum gene günde 1 saat falan. Zayıflayamıyorum şu an bildiğiniz gibi yaz tatilindeyiz ve okulların açılmasına 2 ay kaldı 3 yıldır platonik sevdiğim kişi bana az ye be kadın dedi . 2 ayda bari bi 10-20 kilo vermem lazım onu sevdiğim beni beğenmesi için hem sağlıklı ve güzel olmak hemde onu utandırmak için . Kilo veremiyorum arkadaşlar ama şuandan itibaren karbonatlı suyu ve form çayı içmeye başlicam günde en az 1000 en fazla 1200 kcal alıcam günde yiine 1 saat spor yapıcam ve en önemlisi asla ama asla bırakmicam bizim kide can yani dimi ? . ZAYIFLAYABİLİR MİYİM ? TAVSİYELERİNİZ ÖNERİLERİNİZ VAR MI LÜTFEN ÇOK İHTİYACIM VAR ? diyetisyene gidemem ailem izin vermiyo onlar küçükken diyetisyene gitmemiş zayıflamak için

her sey iradeeee...ben 18 kg vermiştim ama hamilelkiten kalan kilolarımdı sonra 5 ini aldım ama .vermesi daha kolay tabi ki bende pko var. hoş şimdi veremiyorum bi 10 kg versem süper olacak. diyet başarı oykulerinde 113.5 la basladım şimdi 79 um du sanırım o başlık altında toplandık gel istersen

teşekkür ederim :) tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…