Arkadaşlar kafayı yiyeceğim ya çatlamamıış...

neyzen_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
130
2
Çatlatma iğnesi vurulmama rağmen çatlamamış,doktorumda doğru dürüst konuşmuyor deli oldum ya..Klomen kullanalım dedi diğer ay için. 19.günüm hala yumurtam çatlamamış,36 mm olmuş ne demek şimdi bu,o zaman iğne ne işe yaradı,kafayı yiyeceğim ya
Bilgisi olan yada başına gelen varmı ne olur cevap verin

ooo ciddi misin yaaa
bende bu ay çatlatma iğnesi kullandım ama benim ki çatladı canım yaaa
ben 21 mm ken iğne yaptırdım
36 mm çok değil mi güzelim yaa
kiste dönüşmesin dikkat et yani dr gitmeyi ihmal etme
bundan önce ki 2 ayda 5 cm lik kistle mücadele ettim ben
umudunu ve sabrını hiç kaybetme güzel kız
eminm ki allahım gönlündeki muradını tez zamanda hayırlısıyla vericektir

amin hepimize versin inşaallah,doktorun gözü önünde büyüdü bu yumurta.İğnemi 26 mm iken vurdu.2 gün sonra yani bugün bir gittim 36 olmuş çatlamamış dedi.Hiç kist oluşma riskinden bahsetmedi bile.Artık çatlamaz sen bir dahaki ay gel klomene başlayalım dedi.Ama burdan bakıyorum klomen yumurtanın gelişmesine yardımcı oluyor.Benim böyle bir sorunum yokki zaten fazlasıyla büyüdü anlamadım gitti

canım bende 2 kez klomen kulllandım ve 2 kez pergnly çatlatma iğnesi oldum ama iksindede yumurtam çatlamadı ve kist oluştuuuuuuuuuuuuu bende çok üzülmüştüm kisti adetle atarsın inşşşşşşşşşş

Ben de klomeni ilk kullandigimda kist olusmustu ama adetle atiliyor bu kistler senin yumurtanin 36 mm olmasi senin adet olacagini gosteriyor insallah en kisa zamanda adet olursun cunku zaten catlamamis zamani gecmis yani.Daha sonra ben klomenin dorduncu kutusundayken hamile kalmistim Allah'in izniyle.Tabi olmadi o baska.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…