Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

vılcım ben zekaı tahıre gıdıorum dr um dısardan ama dogumu ordfa yapacam.serklajım felan ord yapıldı.sen hangı has gıdıorsun.sanıırm semt olarak yakındın..ben sıncandayım...

selam arkadaşlar....

hiç kimse tarafından hatırlanmamak ve merak edilmemek üzsede beni, iyi olduğumu haber vermek istedim.... neyse duygusallığım had safhada bu aralar... kusuruma bakmayın... mafoldumben

wavy cim bende seni çok öpüyorum canım....

hepinizde bi doğum heyecanı ayy ne tatlısınız yaazemuszemus yazdıklarınızı okumak çok hoşuma gidiyo hatırlıyorum eski günlerimi,ama ben çok hareketliydim çok şükür şişkinlik halsizlik filan hiç yaşamadım çok şükür.hatta kayınvalidem keçi diyodu bana keçi gibi atlıyomuşum yolda yürürkenkaydirigubbakcemile2allah hayırlısıyla evlatlarınızı kucaklamayı nasip etsin her girdiğimde yazmasam da yazılanları okuyorum allah kolaylık versin canlarıma.s.

slm kızlar bende 12 haftalık hamileyim ve bulantım ve de ara ara kusmalarım var ve hiç bişey yiyemiyorum ama olsun yinede bebeklerimin canı sağ olsun günlük süt içmeme gerekiyor vede yogurt yemem gerekiyormuş benim ilk tiksindiğim şey yogurt oldu

selam arkadaşlar....

hiç kimse tarafından hatırlanmamak ve merak edilmemek üzsede beni, iyi olduğumu haber vermek istedim.... neyse duygusallığım had safhada bu aralar... kusuruma bakmayın... mafoldumben

Canım benim neden öyle düşündün...opuyorumnanaktan her zaman aklımdasın..Ama artık giremiyorum ki...Bizim takım hep ilerledi ,kendi derdimize düştük,ağırlaştık iyice..Ben evimde değilim zaten,kk ya da girmek dert..Hepinizi sıkı sohbetlerimizi çok özledim...Sen iyi ol yeter ki Şeniz

Hepinizi özledim canlarım...Ne güzel sohbetler, ne günler geçirdik.. hepiniz hamilelik günlerimin en değerli paylaşımlarısınız Duadan unutmayın beni..Az kaldı artık inş...Hep aklımdasınız ama iyice ağırlaştım artık,her yerim kocaman oldu..Kalkmak zor,yatmak zor,nefes almak zor...Bütün bunlara rağmen yavrularımın her hareketinde, bu güzelliklerin karnımda son günleri olduğunu düşünerek hamileliğimi çok özleyeceğimi düşünüyorum.Daha güzel başlangıçlar yaşatsın Rabbim hepimize...Tek tek isim yazmak istemedim,birinizi unutursam diye...Hepinizi kucaklarım,..

selam kızlar...wavy..kevser.vil.medine..hepinize teşekkür ederim...... bende çok sevindim.... artık yormamaya dikat edeceğim kendimi..... çok gerekmedikçe evden bile çıkmayacağım..... eşim hafta sonu beni kısa bir tatile götürecek nasipse .... doktor izin verdi.....ondan sonra evden dışarı çıkarmam diyooo....bugün doktordan çıkınca bebişlerin bütün alışverişini yaptık.. kızımın bayramlığını bile aldık...arabayla götrdü yürütmedi beni... tamam bundan sonra dışarıda iş kalmadı gerekirsede dokora geldikçe yaparsın dedi.. cicilerimizi en yakın zamanda fotolarını koyarım...

selam arkadaşlar....

canbebek hatırlanmamak değil be güzelim... 1 haftadır doğru düzgün geçmişi okuyamıyorum..son sayfa çıksa bir önceki çıkmıyor... mesaj yazıyorum..gönder deyince site bağlantısı gidiyor... kimseyle yazışamıyoruz ki... adapte bile olmaıyorum inan... son haftalarda olan herkesi merak ediyorum aslında... hem sizin açınızdan hemde merak ediyorum sizin yaşadıklarınız tecrübe bizim için... kaç kişi 36 buluyor o bile çok önemli şimdi bizde gelirmiyiz bu haftalara diye..... wavy kaswa aklımda kalmış hep onları soruyorum...

selam kızlarrrrr..benim net yeni açıldıı.annemlerde doğalgaz çalışması var...netlerde gitti..bende gece açayım dedim baktım açılmış...ama sabah ne olur bilemem..geçmişi okudum. herkes kendine iyi baksın..doğumlar yaklaştı..
kızlar bana gelince annemlerdeyimm..babam beni şubata kadar bırakmayacak.boşuna git ge masraf diyor.. hakılı adam.sergen iyi allah şükür..bakalım tekrar götüreceğim..çok üzülüyorum ..bir an önce bitsin istiyorum..zaten sünnet olacaklardı oda aradan çıkmış olur..kendime tek tesellim..bu arad abir kaç gündür tayin istemeyi düşünüyorum..ist.gelmek hiç istemiyorum..eşimle kavgalıyız..o gelemem diyor..bende çocuklarınmı ist. diye sordum gelemem dedim ne seni bağlıyor oaraya oda 30 yıldır buradayım bırakama dişyor..neyse bende boşanalım dedim.çok kararlıydım benim için çocuklarım önemli.akşam geldiğimde yanımfda olmalarını istiyorum..eşimle hiç konuşmuyordum bugün aradı konuştuk bakalım pzt konuşacak genel müdürlükle ne olacak..dua edin kılzra bana bir çözümm..

kızlar geçmişi alıntı yapmıştım ama almamış...:kedi:herkes kendine çok dikkat etsin..beni merak etmeyin netten dolayo giremişyorum ama kalbişm sizlerleç..öpüyorum sizleri ve yavrularııı

bebişim ben açıkçası mevzuyu çok iyi anlamadım özellikle akşam eve gelince çocukları görme kısmını..sanırım sorunda çözülmüş... ama boşanmakta neyin nesi..... senin çocukların daha çok küçük... hani kızma ama madem boşanacaktınız neden dünyaya getirdiniz..... babasız büyümek kolay değil..... iki kocaman insan oturun mantıklı olan neyse onu yapın..evlalarınız için fedakarlık yapmanız gerek...bu istemediğiniz yerlerde yaşamakta olsa..................

kızlar günaydın....... doktordan şimdi geldim.eşimin bürosundan yazıyorum. hemen size haber verip kapatacağım.rahim ağzımdaki sorun kalmamış... doktor kendini çok yormuşsun ondan olmuş dedi.... izin verdiysek abartma dedi.. mağnezyum ve fitil verdi. kısacası iyiymişim.bebişlerde iyiler maşallah..340 gr olmuşlar. kendinize iyi bakın...
canım bak bişeyin kalmadı maşallahh,
e dinlenmek lazım tabi,kolay değill,
maşallah bebişlere de annesiii:nazar:
merhaba arkadaşlar bu konuya yeni katılıyorum çünkü dün kese görmeye gittiğimizde 2 tane kese gördük ve çok mutlu olduk. benim ilk tüp bebek denememdi ve çok şükür tuttu.şuan 5 hft 4 günlükler. kalp atışları için 10 gün sonra dedi....
bundan sonra bende sizinleyim Allahım nasip ederse ....
adına çok sevindim canııımmŞeniz,,
Allah sağlıklı sıhhatli bir hamilelik ve bebekler versinopuyorumnanaktan,,
bak topiğimizin ilk sayfasında ikiz hamileleri listeliyoruz,bilgilerini yaz seni de ekleyelim canım,
burası güzel br paylaşım alanı,takıl buraya anlamazsın nasıl geçtiğini bakkşutarafagitti
kızlar hastaneden evime dönebildim şükür.sertleşme olmuştu prepar takıldı şükür iyiyim biraz...ne zormuş bu ikiz hamilelik.yani üçüzleri ve fazlasını allah yardm etsin.çok problemli bir hamilelk dönemi geçiriyorum.hepimiz birbirimize dua edelm ...allah tamamına erdirsin...amiiiiiiiiin...
geçmiş olsun canım yaaa,
bak ben hamileliğimde hiç ikiz gebelki farklılığını düşünmedim,
yani tekler neyse ben de oyum hatta daha şanslıyım diye düşündüm hep,
tabi ki zor,ama iyi bak iyi ol inşallah canım,
inşallah şikayetlerin geçer de biraz da tadını çıkarrısın opuyorumnanaktan
kızlar bişey sormak istiyorum..çok rica ediyorum fikri olan cevap yazsın lütfen..
"egeli" den haberi olan var mı?29 ağustosta en son bir mesajı var bir daha gelip bişey yazmamış..haberti olan var mı??o da 33. haftayı tamamladı sanıyorum..
canım egeli giderken bize yazdı,artık kayınvalidemde kalıcam diye,nitekim benim doğumda biz kendisiyle mesajlaştık,tebrik etti beni sağolsun,o da iyiymiş o zaman,bir daha da konuşmadık,
şuan da arıyorum cebi kapalı,iyidir inşallah,ama geç kalkıyor o,sanırım açar ilerleyen zamandaa..
slm kızlar bende 12 haftalık hamileyim ve bulantım ve de ara ara kusmalarım var ve hiç bişey yiyemiyorum ama olsun yinede bebeklerimin canı sağ olsun günlük süt içmeme gerekiyor vede yogurt yemem gerekiyormuş benim ilk tiksindiğim şey yogurt oldu
canım aramıza hoşgeldin sen de,,
hayırlı uğurlu sağlıklı hamileliğin ve bebeklerin olsun inşallahh,bak topiğimizin ilk sayfasında ikiz hamileleleri listeliyoruz,sen de bilgilerini yaz,seni de ekleyelim canımm..

benim hamileliğimde hiç bulantım ve tiksintim olmamıştı,ama biliyormusun göçrüyorum ki,bulantısı tiksinmesi yada kusması olan annelerin bebekleri daha kilolu doğuyorlar valla..a.s
selam arkadaşlar....

kuşum benim ben de bikaç zamandır giremiyorum zaten inan,
yoksa yokluğun farkedilmez miiiiopuyorumnanaktan,
baksana bikaç kişi üst üste hastalık tı derken bayaa bi karışmış ortalıkiherkes kendi derdinde,Allah herkesin yardımcısı olsunn
duygusallık ben de bile var halaa,
iyimisin canım?
kızlar geçmişi alıntı yapmıştım ama almamış...:kedi:herkes kendine çok dikkat etsin..beni merak etmeyin netten dolayo giremişyorum ama kalbişm sizlerleç..öpüyorum sizleri ve yavrularııı
özledik seni ve kuşlarını canımm,
keyfine bak çok öpüyoruzzzŞeniz

selam kızlarrrrr..benim net yeni açıldıı.annemlerde doğalgaz çalışması var...netlerde gitti..bende gece açayım dedim baktım açılmış...ama sabah ne olur bilemem..geçmişi okudum. herkes kendine iyi baksın..doğumlar yaklaştı..
kızlar bana gelince annemlerdeyimm..babam beni şubata kadar bırakmayacak.boşuna git ge masraf diyor.. hakılı adam.sergen iyi allah şükür..bakalım tekrar götüreceğim..çok üzülüyorum ..bir an önce bitsin istiyorum..zaten sünnet olacaklardı oda aradan çıkmış olur..kendime tek tesellim..bu arad abir kaç gündür tayin istemeyi düşünüyorum..ist.gelmek hiç istemiyorum..eşimle kavgalıyız..o gelemem diyor..bende çocuklarınmı ist. diye sordum gelemem dedim ne seni bağlıyor oaraya oda 30 yıldır buradayım bırakama dişyor..neyse bende boşanalım dedim.çok kararlıydım benim için çocuklarım önemli.akşam geldiğimde yanımfda olmalarını istiyorum..eşimle hiç konuşmuyordum bugün aradı konuştuk bakalım pzt konuşacak genel müdürlükle ne olacak..dua edin kılzra bana bir çözümm..

ah canıııımmm,o nasıl laf,hemen kesitrip atmışsın,hay Allahım yaaa,,
bak şunu unutma,kocasız çocuk,kocasız kadın,kadınsız çocuksuz da koca olunmaz:eek:lmaz:..
Siz bir ailesiniz,ne zorlıuklarla sahip olduk onlara,sen gelmeiyon,ben gelmiyom bitti gitti olur mu hiç:1no2:,
müsait zamanında konuşalım muhakkakŞeniz

hymary nasılsın...........nasıl gıdıyoooooooooooo...............yenıden gelıcek bebışler az kaldı...............hymay ısım yerıne bak canım sana yazmıştım

kızlar uzun zamandır giremedim,nasl bi koştrma anlatamam,
müsait zamanda bir iki foto koyarım inşaşlah,
hala makineler,fotolar bir yerlerde,geldikçe paylaşırımm..

malum perşembe kınamız,cumartesi de düğünümüz vardı,
kardeşim melekler gibiydi her gelin gibi maşallahopuyorumnanaktan,
daha da haber alamadık kendisinden hihihikaydirigubbakcemile3,inşalah herşey bugüne geldiği gibi sorunsuz gider,,
işte bu aralar annemlerde takıldık bazen,sabahtan bi çıktık,akşam döndük evimize,,
Ptesi den itibaren eşim akşam çalışacak gündz evde yine ancak geniş zamanlarda girebilirimm,,

Aklım hep sizde Kk daydı vallaha,herkes iyi gibi maşallahh bu ara..
Benim doğum zamanımda bir doğuran furyası vardı,şimdi de 32-33 haftalık bir furya daha geliyor,çok heyecanlı,onun arkasından da şuan 25-26-27. haftalarda olanlar var,
maşallah sırayla haftasıyla doğurun inşallah canlarıımm,hepinizi hastanelerinizde görmeye gelicemm zemuszemus:eek:kaydirigubbakcemile3

ismini saymadan kendini gücendirmekten korktuğum herrr arkadaşımı çok öpüyorum

hoşgeldin rose, hayırlı olsun bebişlerin..olsun biz de ilk 4 ay hiçbişey yiyemedik,, bebeklerin gelişemeyecek diye korkma sakın, senin depolarından hantır hantır yiyolar merak etme...

hepinizde bi doğum heyecanı ayy ne tatlısınız yaazemuszemus yazdıklarınızı okumak çok hoşuma gidiyo hatırlıyorum eski günlerimi,ama ben çok hareketliydim çok şükür şişkinlik halsizlik filan hiç yaşamadım çok şükür.hatta kayınvalidem keçi diyodu bana keçi gibi atlıyomuşum yolda yürürkenkaydirigubbakcemile2allah hayırlısıyla evlatlarınızı kucaklamayı nasip etsin her girdiğimde yazmasam da yazılanları okuyorum allah kolaylık versin canlarıma.s.

ay inşallah biz de by günleri böyle senin gibi hatırlar güleriz...

Hepinizi özledim canlarım...Ne güzel sohbetler, ne günler geçirdik.. hepiniz hamilelik günlerimin en değerli paylaşımlarısınız Duadan unutmayın beni..Az kaldı artık inş...Hep aklımdasınız ama iyice ağırlaştım artık,her yerim kocaman oldu..Kalkmak zor,yatmak zor,nefes almak zor...Bütün bunlara rağmen yavrularımın her hareketinde, bu güzelliklerin karnımda son günleri olduğunu düşünerek hamileliğimi çok özleyeceğimi düşünüyorum.Daha güzel başlangıçlar yaşatsın Rabbim hepimize...Tek tek isim yazmak istemedim,birinizi unutursam diye...Hepinizi kucaklarım,..

iiyi de ben niye ağlıyorum ki şimdi, niye ıslandı yastığım yaa,hay Allah..:kedi::kedi::kedi:

bebişim üzme kendini ama, herşey yoluna girecek biraz daha sabır..:asigim:

hymary nasılsın...........nasıl gıdıyoooooooooooo...............yenıden gelıcek bebışler az kaldı...............hymay ısım yerıne bak canım sana yazmıştım

ya muallimim oturtuyoruz yavaş yavaş maşallahh,pek bi şekillendiler kızlar,dün düğündeydik,sanki gelin yok,bizimkiler gündemdi vallaha kaydirigubbakcemile3

yeniden gelicek bebekler kısmını anlayamadım yaaa,karışık halime ver kuşumm?

dur bakıyorum topiğe canımm..

sen nasılsın,büyüdü mü karnın,ay çok merak ediyorum seni var yaa,koysan ya bi fotonu yaaw,karnını göbiş topiği şenlense kııızzz yerimseniben

hymarryim, canım süt sağma makinası gerekiyor dimi? bşr de sterilizatör? hemen kaçarsın diye hızlıca sordum, öptümm

hymary ıyıyım ama karnım acaıb oldu...............catlaklar yanlarımda baslıyooooooo tamam ınş bu hafta koyayım koca gobuşumu.................ıkızlere ısımler kısmında ısım konusundakı fıkrıne cevaop yazdım ................ınş bende atlatırım zorlanoyorum artık yaaaaaaaaaa

hymarryim, canım süt sağma makinası gerekiyor dimi? bşr de sterilizatör? hemen kaçarsın diye hızlıca sordum, öptümm
Hee canım giriyorum kaçıyorum vallahaa..
canım eğer bebeklerine az da olsa düzenli olarak sütünden faydalandırmak istiyorsan kesinlikle bir sağma makinesi almalısın,medela marka tavsiye ederim,ben kullanıyoruma.s
sterilizatöre gelince,biz eşimin bir arkadaşından aldık,8 biberonluk,kendim 200-300 lira para verip almazdım açıkçası,çok da kullanmıyorum,kullanan da var tabi,bence elzem değil,koy kaynat,gitsin..
hymary ıyıyım ama karnım acaıb oldu...............catlaklar yanlarımda baslıyooooooo tamam ınş bu hafta koyayım koca gobuşumu.................ıkızlere ısımler kısmında ısım konusundakı fıkrıne cevaop yazdım ................ınş bende atlatırım zorlanoyorum artık yaaaaaaaaaa
aaaa canım ne güzell,senin karnını büyüdüğünü hiç tahmin edemiyorum nedense,
dasha ilk haftalardaki halleri,ni hatırlıyorum,gözümde büyümüyorsun sankikaydirigubbakcemile3
benim de son zamanlara doğru çatlaklar belime kadar ulaşmıştı evet maalesef:kedi:
hamileliğine gelince sen de 34-35 haftaları yapabilirsin üçüz kızlarınla sanırım,o da anca bizim 37-38lerimize denk gelir sanırım,bizim kadar zorlanırsın,belki biraz daha fazla o kadar,
gözünde büyütme Allahın izniyle ssağlıkla zamanında dünyaya gelicekler annesiiopuyorumnanaktan

X