Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hepinizin bayramını kutluyoruz şekerler.. daha nice bayramlara bebeklerimiz ve sevdiklerimizle sağlıklı huzurlu bi şekilde erişmemizi nasip eder inşallah Yüce Mevlam..

merhaba kızlarrrrr...benim bu aralar kusuruma bakmayınnn tamammıı.çünkü inanın kendimi entegre süt tesisleri gibi hissediyorumm..hep emziriyorum.sarılığa yakalanmaması gerekiyorr...yarın dr gideceğiz...inşallah güzel haberlerle döneceğizz..benim ev bayram boyunca çok kalabalık olacak...girfeceğimi pek sanmıyorumm..umarım herkesss çok güzel bir bayram geçirriirr...HERKESİN BAYRAMINI KUTLUYORUMM..YAVRULARIDA ÖPÜYORUM

canım inan çok güzelll.çok güldümm inan..hepiniz 36 yı görünn...inşallahhh

amin canım inşallah..inşallah bizim bebişler de acele etmezler bizi üzmezler..
cici haberlerin bekliyoruz..

yaa bak ben çok kızıyorumm:eek:lmaz:eek:tur kısss..kocan haklı
kızlar bi geçmişe bakıyım dedim de bebiş istiyoruz doğum mu yaptı? :1shok: :1shok: yoksa ben mi yanlış anladım?herşey yolundadır inşallah..iyi haberler almak istiyorum sizlerden..Allah hepimizi korusun..
evet canım yaptımm doğumm..çok sağlıklıyızzalkisalkisalkis:nazar: darısı sizlerin başınaa..

oohhh ohh maşallah canım..Allah mutluluğunuzu daim etsin..Sağlıklı sıhhatli anne babalarına hayırlı evlatlar olsunlar inşallah.. :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: :nazar:

Günaydın kızlar nasıslınız görüşmeli bayramınız mübarek olsun !
Arkadaşlar ben 17.09.09da 23:42 23.43 de doğum yaptım ani oldu bebeklerim kızım 2050 oğlum 2600gr.doğdular küvezdeler kzımda solunum problemi vardı çok şükür aştı 4saat sonra süt sağdık içmiş mamaya süte geçmiş oğlumda daha ileri derecedeydi solunum sorunu hala solunm destek cihazına bağlı durumu biraz iyiye gidiyo bugun kısmetse cihazdan ayrılıp ağızdan beslenmeye geçicek 1-2 gün içinde kızımı alcam oğlum daha belli değil 7-10 günü bulabilir kısmetse hiç tahmın etmezdım 4 doz ciğer geliştirici vuruldugum halde 34+4gibi gbi bir haftaada doğum yaptıgım halde yoğun bakıma bir kez girebildim elleyebildim sadece 4 kezde camdan görebildim bebeklerimi onları orda bırakıp eve gelmek beni çok üzdü..

hepinizin bayramını kutluyoruz şekerler.. daha nice bayramlara bebeklerimiz ve sevdiklerimizle sağlıklı huzurlu bi şekilde erişmemizi nasip eder inşallah Yüce Mevlam..

kocaları gönderen damlamış vallaa kaydirigubbakcemile3Hayırlı Bayramlar canım benimmmma.s.

Arkadaşlar ben 17.09.09da 23:42 23.43 de doğum yaptım ani oldu bebeklerim kızım 2050 oğlum 2600gr.doğdular küvezdeler kzımda solunum problemi vardı çok şükür aştı 4saat sonra süt sağdık içmiş mamaya süte geçmiş oğlumda daha ileri derecedeydi solunum sorunu hala solunm destek cihazına bağlı durumu biraz iyiye gidiyo bugun kısmetse cihazdan ayrılıp ağızdan beslenmeye geçicek 1-2 gün içinde kızımı alcam oğlum daha belli değil 7-10 günü bulabilir kısmetse hiç tahmın etmezdım 4 doz ciğer geliştirici vuruldugum halde 34+4gibi gbi bir haftaada doğum yaptıgım halde yoğun bakıma bir kez girebildim elleyebildim sadece 4 kezde camdan görebildim bebeklerimi onları orda bırakıp eve gelmek beni çok üzdü..

Tülay canımm şok oldum canım benimakannehir
HAyırlı olsun bebişlerin Allah sağlıkla eve getrdiğin günleride göstersin inşallah. Hiç üzme kendini onlar minik savaşçılar bizden güçlüler bitanem eminim tez zamanda öpüp koklayabileceksin. Şeniz

Demekki 4 doz ciğer geliştirici yetmeyebiliyor öylemiCADIARZU

Bu arada Hymarry duymasın küt diye bayılır vallakaydirigubbakcemile3Birincilik derken ikincilik üçe kaldı hymarynin kızları:roflol:
Hymarry yavrus öpüyommm:kedi:

1383ramazan2.jpg
[/URL][/IMG]

hepinizi öptümmmm

tülaycığım hayırlı olsun geçmiş olsun cnm çok üzüldüm işte bu şans ben 33 haftalık doğurdum solunum desteği almadılarr

Allah analı babalı büyütsün inşallah güzelim... inşallah tez zamanda bebeklerinde iyileşir gelirler anneciklerinin yanına...rabbim şifa versin inşşallah

kızlar hepinizin bayramı kutlu mutlu sağlıklı neşeli olsunnnnnn....

Tülay cım gözünaydın canım, sağ salim doğmuşlar ya inşallah küvezden de sağlıkla çıkacaklar hiiç üzme kendini, bol bol koklayııp öpeceksin sonra doya doya...
opuyorumnanaktan

tülaycığım yazamadım biraz önce cnm canını asla sıkma rabbim beterinden sakınsın tek bebekelrde solunum cihazına bağlana biliyorr....bu kader birazda

olaya iyi tarafından bak sen evde toparlanırken bebeklerinde sağlığına kavuşuyor sende güç topluyorsun ve onlara bol bol süt sağıp saklıyorsun......onlarda geldiğinde anneciklerini enerjik görüyorlar ve cokk cokk sütünü içiyolar cnm.........

bak ben eve geldim doğum sonrası çok bitkindim hep bebeklere bakamayacam sandım bazı problemlerden hep hastaneye gttim geldimmm.....eee evde kimse yok yardımcı olacak......o yüzdennn

sütüm bile kaçtııı .........sen lumlu pozitif ol onların eksiklerini tamamla ve bol bol süt yap

hayırlı uğurlu olsun cnm

ay bayram sabahı evlemi uğraşılır yaaaa .....banyoyu sileceğimm sonra evi süpüreceğim bulaşıkalrı eşime kakaladım ama oğluşlar uyandı mama yiyolarr

ay hiç bir bayramda bu kadar yalnız kalmamış sıkılmamaıştık. birazdan çıkar dolaşırız belkii.

Son düzenleme:
bayramınız mübarek olsun kızlar....waycım boşver yaaa takma kafana tokadan baska bişey salla gitsin tartısmaya değmıyo senın aielen benım ailem tartısmasını bız çok yaptık yenı evlendıgımız zamanlar ama pek iyi olmuyo canım .simdi gayet iyiz her iki taraflada hamdolsun .sende sorun etme boşver .konusmak istememısse o onun ayıbı

bayramınız mübarek olsun kızlar....waycım boşver yaaa takma kafana tokadan baska bişey salla gitsin tartısmaya değmıyo senın aielen benım ailem tartısmasını bız çok yaptık yenı evlendıgımız zamanlar ama pek iyi olmuyo canım .simdi gayet iyiz her iki taraflada hamdolsun .sende sorun etme boşver .konusmak istememısse o onun ayıbı

takmıyorum canım kırılıyorum sadece. ama napalım yapıcak bişey yok. art niyetli olmadıüğını düşünerek kendimi avutuyomm:kedi:
hayırlı bayramlar canım..

Son düzenleme:

akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir
dursun bu beklenmedik furya,yüreğime inicek artık,
sizinkiler ne kadar acele davranıyorlarsa benimkiler bir o kadar memnun içerden hayret bişeyy yaaawww:mymeka:
öncelikle sağlıkla doğmuşlar,hayırlı uğurlu olsun canım,
fakat yazdıkların çok çarpıcı tülayım,yani ciğer geliştirici iğne olmlarına rağmen,kiloları da harika olmasına rağmen neden böyle oldu acabaafisfisfis
sonuçta iyi olcaklar annesi üzme kendini,bırakıp gelmek zordur ama varsın sağlıklı olsunlar..
Gelişemeleri paylaş lütfen,tekrar hayırlı olsuna.s.,

4 gün içinde bir sürpriz olmazsa yine 3lüğe düştük anasını satıyım :dilcikar:

TÜLAYCIM canım hayırlı olsun.maşallah meleklerine kiloları çok çok iyi.sağlıklarıda iyiye gidiyormuş maşallah dahada iyi olacaklar.sakın üzülme canım çok sağlıkı olarak yanına gelecekler en kısa sürede.sen kendini toparla,enerjini topla bebeklerin gelince sağlıklı ol.

X