Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

dırımkızı canım yine işleri döktürmüşsün,maşallah sana,
hamileyken de bunları yapmaya çalışıp oranı buranı kanatmadın sen dimi,itiraf et bakiyimCADIARZU
kız kardeşim sabah bana geldi,evimi süpürdü sildi sağolsun,ben yapamıyorum artık vallasonra bir arkadaşım tel açtı sana kahvaltıya geliyim,ya aşkolsun yaa,valla kimse düşünmüyor bu kız milletin elinden tutup kalkıyor diye,gelme diyemedim,geldi,hazrıladım,yedi içti gitti,çok sverim ama hiç halim yok kiii
dırımkızı doktorumdan çok memnundum,ama başka şeyler düşünmek zorunda kalıcaz gibi mecbur,
sağol canımmopuyorumnanaktan

nevracım biz bu zamana kadar dokttorumuzun verdiği söz son randevumuzda biraz ekti bizi yani,gerek yönetim,gerek para politikası konusunda işlerin konuştuğumz gibi olamayacağını söyleytince ne yapayım..

Merhaba kıslar bende bugun ogrendım transferımın 8.gunu degerım 111 cıktı doktorum ıkız gebelık olabılır dedı
ıkız gebelık zormu nasıl gecıyor

selam kızlar,,,uykudan 1 de kalkılırmı,uyuya uyuya şiştim yahuu....
acaba bu kadar uyumamın baska nedeni olabilirmi yaaa,,,
şüphelenmeye başladım...

Merhaba kıslar bende bugun ogrendım transferımın 8.gunu degerım 111 cıktı doktorum ıkız gebelık olabılır dedİ

ooo hadi hayırlı olsun canım,en yeni gebemiz olursun kesinleşirse hayırlısıylaopuyorumnanaktan
canım ikiz gebeliğin tabi zorlukları oluyor,ama çok dagüzel ne biliyimopuyorumnanaktan

şüphelenmeye başladım...

uyudukça büyüme hormonu salgılıyor vücut canım,o büyüme hormonu da bebeklerin ne kadar ihtiyacı varsa o kadar salgılanıyor,
yani ne kadar büyüme ihtiyacı o kadar hormon,
ne kadar hormon,o kadar uyku,böyle bir döngü sürer giderkaydirigubbakcemile3

ooo hadi hayırlı olsun canım,en yeni gebemiz olursun kesinleşirse hayırlısıylaopuyorumnanaktan
canım ikiz gebeliğin tabi zorlukları oluyor,ama çok dagüzel ne biliyimopuyorumnanaktan

saol canımmm ıhsallahhhh
kıslar benım daha cok yenı hiç iştahım yok bu haftalarda normalmi

hayırlı olsunn. o gün 7 diye nasıl üzüldün bak 1 gün sonra 111.. ve 8. gün çok yüksek ikiz yada üçüzzz.. benim 12.gün değerim 133..ikiz gebelik zor olduğu kadar güzel.. çok ayrıcalıklı..hadi bakalım

saol canımmm ıhsallahhhh
kıslar benım daha cok yenı hiç iştahım yok bu haftalarda normalmi

canım sadece sana tavsiyem kendini çok fazla dinleme
ay acaba halsizmiyim,acaba yorgunmuyum,acaba midem mi bulanıyor,bunlar olmasa neden midem bulanmıyor diye hiç düşünme,
rahat ol,keyfine bak,inşallah haifi bir hamilelğin olur canım..

yok canım kendımı dınlemıyorumda hıc yemek yıyemıyorum ya sabahtan berı yarım sımıtle duruyorum canımda hıc bırsey ıstemıyor ıhsallah canım

uyudukça büyüme hormonu salgılıyor vücut canım,o büyüme hormonu da bebeklerin ne kadar ihtiyacı varsa o kadar salgılanıyor,
yani ne kadar büyüme ihtiyacı o kadar hormon,
ne kadar hormon,o kadar uyku,böyle bir döngü sürer giderkaydirigubbakcemile3

yaaa öyleyse benimkiler tonbalak bısey olcaklar...alkisalkisalkis
yerim ben onlarıııııııcokacimcoook

Dırımkızı vallahi çok hamaratsın ya,günlük temponu her okuduğumda tembel bir ev hanımı olarak hayran kalıyorum sanaopuyorumnanaktan

cnm ipin ucu kaçınca herşey daha çok karışıyor o yüzden elimden geldiği kadar yapmak istiyorum...hem evim böle olunca mutlu oluyorum......
yarın hiçbişey yapamayacaktım gezmelerdeyim c.tesi eski işarkadaşım eşi ile gelecek....
o yüzden evim şimdiden temiz olsunn

dırımkızı canım yine işleri döktürmüşsün,maşallah sana,
hamileyken de bunları yapmaya çalışıp oranı buranı kanatmadın sen dimi,itiraf et bakiyimCADIARZU
kız kardeşim sabah bana geldi,evimi süpürdü sildi sağolsun,ben yapamıyorum artık vallasonra bir arkadaşım tel açtı sana kahvaltıya geliyim,ya aşkolsun yaa,valla kimse düşünmüyor bu kız milletin elinden tutup kalkıyor diye,gelme diyemedim,geldi,hazrıladım,yedi içti gitti,çok sverim ama hiç halim yok kiii
dırımkızı doktorumdan çok memnundum,ama başka şeyler düşünmek zorunda kalıcaz gibi mecbur,
sağol canımmopuyorumnanaktan

nevracım biz bu zamana kadar dokttorumuzun verdiği söz son randevumuzda biraz ekti bizi yani,gerek yönetim,gerek para politikası konusunda işlerin konuştuğumz gibi olamayacağını söyleytince ne yapayım..

cnm ben hamişken hiçbişey yapamadım öğrendiğimde 5 haftalıklardı 6 haftadan 12 haftaya kadar annemde geçti ....sonra 16 haftaya kadar evdeydim bişey yapamadım kusmaktan dünya yüüzü görmüyordum.......16 hafta kanama ve evden ayrılış taaaaaakiii doğum yapana kadar yoktummm ben evde

Merhaba kıslar bende bugun ogrendım transferımın 8.gunu degerım 111 cıktı doktorum ıkız gebelık olabılır dedİ

ikiz cnm hayırlı olsunnn

şüphelenmeye başladım...

oooooooooo ben hep yattığımdan uyurdum kızzz hamişlikten ooo

dırımkızı 4 gün önceki randevudan bu yana bebekler hemen kilolanmışlar,
biri 1635 gr olmuş,biri 1437 gram..
aralarında gelişim farkı var,biraz da gramlarda ufak oynamalar olabilir,ama kiloları iyi dedi doktor,
nasıl sencee,,kaç gr da kuvöze girmezler sence?

bende yatış durumundayım sürekli,
progestan ve nidilat kullnıyorum,gecenlerde korkuttular bıraz bızıde,,,:eek:lmaz:
cumartesı bakalım ne dıycek bakalım doktor iple cekiyorum,:uhm:
kızlar ben ne temizlik,ne yemek,ne gezmek hiçbirsey yapmıyorum yasak,,,
sizede yatarak yazıyorum,,,
bı yanda tv. bi yanda bilg....
aksam olsada kocam gelse dıye dört gözle bekliyorum,,,
yanlızlık cok zor....senağlama

aman çekirgeem varsın öyle olsun,dün takıldığım doktor bana da bundan sonra yat dedi,bebeklerin kafası rahime dayanmış,
ama başından beri koşturuyorum,ne bileyim,Allah korusun meleklerimizii

naz canım bu haftalarda normal..ben ve birçok arkadaşım 20. haftadan sonra açıldıııı ..şimdide kapanmak bilmeyen bir iştahım var.. korkmaa
hymarry canım benim allakinin poposu aşağıda kafa yukarıda diğeride tam tersi..
ayrıca sinirlerimde çok bozukk.. kızlar bebişlere kim bakacakkk

ayyyyyyyyyyy ikiside ağladı mama diye alişin biberonunun altına battaniye koydum öle yiyor

hymaryy bence kiloları çok iyi ben senin haftandayken 1800 1700 gr daydım ama 33 de doğum yaptın unutma ve bebeklerim iki hafta önden gelişiyordu......

çok iyiler 2000 gr ve üzeri oldumu yırttınız kızlar solunumda problem yoksa küvez yok...hymaryy sen ciğer geliştiricini ol tatlım doktordan iste yada oldunmu bilmiyorum ama bu iğneyi olup ve erken doğan bebeklerde solunum probleömi olmuyor takip ediyorumda

X