Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın kızlarr,
pensesim,nevracım değiştiriyorum şimdi inşallahh
esteryacım benim de hhhiiiiiçç midem bulanmamıştı,ama hiç yani Allaha şükür.
O baz alıncak birşey değil yani..

tesekkür edrım arkadasım listeye eklemıssın bu arada fotona baktım çok tatlı gözüküyon yaaa tam ideal hamılesın yanı her sekılde hamıle oldugun bellı oluyo boşver hep böyle kal gercekten

herşeyde var bir hayır,biz bilemeyiizz,muhakkakk..

tesekkür edrım arkadasım listeye eklemıssın bu arada fotona baktım çok tatlı gözüküyon yaaa tam ideal hamılesın yanı her sekılde hamıle oldugun bellı oluyo boşver hep böyle kal gercekten

:kedi: çok sağol canımm,senin güzelliğini de görmek nasip olsa keşkee

esteryam ne olur üzülme yaa bak bende burada çok kötü oldum ne olur sabret biraz daha bekle ve dua et allahım inşallah bebeklerıne kavusursun ne diyim canım yaaa diycek bişey bulamıyorum

Verdikleri fiyatlar bunlardı canım.Tabi ki pahalı oluyor.Tek masraf onlar değil ki alınacak,neler var neler.Senin fiyatın çok iyi nereden aldın peki?Orada o markanın hastane çıkışlarıda var mıydı?

bugün hamileliklerle ilgili şeylere göz atarken düşük vs kalp atmaması gibi şeylerle ilgili bi video izleidm doktor şunu söylüyo bu tarz olaylarda bebeğin yok olmasını doğa sağlıyomuş yani doğal bişeymiş çünkü bebekte kromozan eksikliği kromozon fazlalığı gibi sakatlıkla sonuçlanacak kromozon bozukluğu oluyomuş bu durumdada bebek kendiliğinden sonsuzluğa gidiyomuş doğa debgesi yani bir nevi kötü olacak birşeyi baştan yok ediyo esteryacım inan bi hayır vardır bu işte ne desek boş biliyorum ama sana gönülden sabır diliyorum allahın mucizelerine inan dostum

Verdikleri fiyatlar bunlardı canım.Tabi ki pahalı oluyor.Tek masraf onlar değil ki alınacak,neler var neler.Senin fiyatın çok iyi nereden aldın peki?Orada o markanın hastane çıkışlarıda var mıydı?

Var var canım,nakit ödüyorum ben,kredi kartı kullanmıyorum,taksit maksit yapılmıyor belki ama yüzdeli indirim yada pazarlık oluyor.
Ben Bahçelievler Medikal Parkın karşısındaki Kadir Has tan aldım canım..

esterya 6. hafta kalp atışı için erken değilmi. hemen duyulmayabilir diye biliyorum. hatta gece bu konu hakkında çok topik okudum. 8. haftaya kadar beklemek gerekmiyormu. orda bir bebek olduğuna karar vermek için.

kalpleri atmadı kızlar embriyolar gozukuyor ama kalp atısları yok

Csnım benim Rabbim sabrını artırsın senin.Bazen sözün bittiği anlar oluyor.Ne yazıkki diyemiyorum bir şey.Ama yaşamak için hayata olumlu bakmalıyız.Senin için hayırlısı bu demek ki,sağlıklarında sorun olmasın doğacak evlatlarımızın önemli olan o.Bizim bebeklerimiz uzun tedavilerin sonucunda bize geliyor.Bu yolda defalarca düşüp kalktığımız oluyor.Bu sefer değil belki ama ,mutlaka olacak canım.Sen önce seni besle ayakta tut ki,yarına güçlü çıkabilesin.İmtihanlarla dolu bir ömür bu.Burada ki imtihanımız ne kadar zor olursa,ahirette mükafatıda çok olacak canım benim.Bu sıkıntıların hepsi sana sabrın mükafatı olarak dönecek geri.Hep duamda olacaksın.

kaswam aglattın benii, sizde benim gonlumde dualarımda olacaksınız..

Allah hepinizden razı olsun..

dırımkızı geçmiş olsun canımmmmm.. arkadaşınada allah güç versin herşey yerine gelir

esterya canımmm sözün bittiği yer birşey yazamayacağım.. allah sabrını versin

Çok şükür babamız geldi..Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.Dünyamız doldu.Arkamız güçlendi.kaydirigubbakcemile2
canım gözün aydın allah bi daha ayırmasın canım benim..

olmadı kızlar beni listeden silebilirsiniz

canım ne desem bilemiyorum. inan okuduğumdan beri elim bi türlü gitmedi. hayırlısı buymuş demekten başka elden bişey gelmiyor. biliyorumki şu anda bu söz bile seni incitiyor. ama unutmaki yüce rabbim bişey veriyorsa bi bildiği vardır boşuna denmiyor her şer de bi hayır vardır diye.. dualarım ve kalbim seninle canım benim. allah sabır versin.. :1hug:

teşekkürler canım.opuyorumnanaktan

Hymary ve tüm arkadaşlara merhaba ,bende sizi uzun süredir takip ediyorum.Benide listeye eklerseniz sevinirim.
sat:7 Şubat
İki erkek - tüpbebek -36.Haftaya kadar durabiliriz işallah :)

herkesin babası gelmiş benim paşaların babası cmt akşam gelecek.. çok özledik. pzt beriyokkkk..babamız bankacı ve bu hafta çok yoğunlarrrr ve babannede kalıyorr.. cmt yi iple çekiyoruz:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…