Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydınlar heç kimsee meni merak neyin etmedimiiiiiiiii

temizlik vs. derken anneme geçtim sonra gece ev halkı akrabalar alişle ömeri görmeye basladı

sonra uyuduk vs.sabah 4 de babamız gitti sonra sabah kalktık alişimin burnmu kanamış tabi o panik doktoru aradım ...randevu aldım medıcalparka geçtim saat 1,30 eve geldim arkadaşım doğum yapmıştı

oda tedavi ile ikizlere hamişdi 35 haftada doğum yaptı ama malesef bebeklerde gelişim geriliği olduğundan kızı 1100 gr oğlan 2000 gr doğdu yoğum bakımdalar orada yardımcı oldum kıza pompa almamış sütü var ama sağmıyor makinası yok kimsesi yok eve gittim benim pompayı aldım banada arkadaşım vermişti
kendisine soramadan verdim durumları yok bişey olmaz olursada ben alırım....önemli değil dedim gece eşi ile gittim bidaha cerrahpaşaya 10 da geldim alişime annem bakamamış yaramazlık yapmış..

işteeeeeeeeeeee öle uğraştımmm

Canıım bugünlük bana müsade deyince sen,muhtemel koşturmadır diye düşüdüm ben açıkçası,
Allah razı olsun canım yaa,çok kıymetli bir iş yapmışsınn,arkadaşın diğer bebeği ne kadar kalıcakmış kuvözde?

dırımkızı bu arada biz de doğumdan sonrası için iyi bir çocuk doktoru arıyoruzi
sen çocuklar için de Medikal Parka mı takılıyorsunuz?
Doktorun kim?Muayene ücreti ne kadar oluyor?

21) incisu--------------20şubat2009---------klomen+çatlatma iğnesi--------------28 ekim 2009 (37.hafta)------------------------------------bir kız,bir erkek .......................istanbulll

Çok şükür babamız geldi..Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.Dünyamız doldu.Arkamız güçlendi.kaydirigubbakcemile2

Çok şükür babamız geldi..Allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın.Dünyamız doldu.Arkamız güçlendi.kaydirigubbakcemile2

Allaha şükür,
Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesiinnopuyorumnanaktan

kızlar esterya kötüümafoldumben,
bebeklerinin kalpleri atmıyormuuş,şimdi msn de konuşuyoruzz,doktor alalım kürtajla demiş,dua edelim onun için noooluuuurrmafoldumben
umarım kendinden önce haber verdiğim için bana kızmaazz

ınş ıyı olur ya..........canım..................rabbım kolaylık versın..................

Allaha şükür,
Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesiinnopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım.Hymarry senin aldığın bebe kıyafetleri içinde idil baby den olan vardı değil mi?Sen onu nereden ve kaça aldın canım hatırlıyor musun?Biz babamız yokken annemde kaldık.Bende bebekler için bir şeyler baktım.Fatih'te idil baby nin mallarını satan bir yer buldum.Kalitesini de beğendim çok o markanın.Hele bir mevlüt kıyafetleri vardı onları almazsam çıldırırım.Anlatılacak gibi değil, o kadar güzeller ki.Hastane çıkışlarına 80,senin aldığın kıyafetlerin benzerlerine de 45 dedi.Belki o markanın da indirimli yeri vardır diye düşündüm.Sence verdiği fiyat normal mi?

ay canım benim :çok üzgünüm:mafoldumben Rabbim yardımcısı olsun sabrını artırsın,Onun yazdıklarını okumuştum ama ne diyeceğimi bilemediğim için,bir şey yazamamıştım bile.Sadece bol bol dua etmek geliyor elimizden..mafoldumben Bu topiğin ilk sayfalarında okumuştum.Sanırım önceden de bu durumla karşılaşmıştı.mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Evet canım,idil..
Ama sana verilen fiyatlar çokyüksek yaaa..
Bak ben 29 liraydı 5 parça prematüre,nakit pazarlıkla 20ye aldım.
Hastane çıkışlarına da çok para demişlerbenneyaptımki,düşünsene 2 şer hastane çıkışı şart.Tanesi 80 liradan 4 takım 320 lira eder
bilmiyorum canım yaaa,

esteryacım ya niye böyle oldu hymarry nin yazdığını okuyunca tüylerim diken diken oldu niye alıyolar bebekleri boş gebelik felan mı çıktı nasıl atmıyo kalpleri ya

kusura bakmayın dışarı çıktım .....arkadaşımın bebekleri ikiside ne kadar kalacak belli değil ikiside küvezde ......genel olrak iyi demişler ama detaylı bi bilgi yok 2000 kilonun altında doğan bebeklere prasüdür çok cnm

ben bebekelri aşıları için cerrahpaşaya götürüyorum cnm genel muayneside oluyor orda ama beslenme ile ilgili bilgi alamadığımdan ve ufak sorunlarda cerrahpaşaya gitmek zor olduğundan medıcalparkda pınar balgöz var çok memnunum kendsinden ilgili alakalı kendisi muayne ücreti 17 tl iki bebek 34 tl cnm

esterya cnm çok geçmiş olsun rabbim sağlıklısını nasip etsin

canım benım hamılelık simdilik gayet sorunsuz gidiyor kasık agrım bel ağrım yok hamdolsun böyle bi durumda yok bilmiyorum arkadasım inşalah sende sorunsuz gecıırısın ben geziyorum evde iş yapıyorum bebeğimin cicilerını bile yıkadım arkadaslar aksama kururlarsa ütü yapacagım inşallah .banada 19.haftaya kadar doktor kendını göstermiyo bi kıza benziyo dedi bi erkege sonunda son gittiğimde ikiside erkek dedi doktor canım .biz kendını göstermiyo deyınce kız sanmıstık ama erkek cıktı

ewet esterya gene yazacaz umudnu sakın kaybetme ...........hiç bisey bitmedi........yeni başladı...........moralini yuksek tutu arkadaşım..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…